999 rezultate për

fluturimet

Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit Mjegulla edhe sot në mëngjes ka shkaktuar probleme në zhvillimin e komunikacionit në vend. Në aeroportin e Shkupit so
Mjegulla anullon fluturimet nga Shkupi Mjegulla e dendur që ka përfshirë rajonin e Shkupit ka shkaktuar probleme në trafikun ajror. Një pjesë e fluturimeve
Kaos në Britani, dëbora anulon fluturimet dhe lë qytetet në errësirë Dëbora mbuloi gjatë natës Mbretërinë e Bashkuar, duke çuar në ndërprerje të energjisë elektrike, mbyllje të shkollave dh
Shqiptarët preferojnë më shumë fluturimet ajrore, statistikat e fundit Sipas rezultateve të Instat, shqiptarët po udhëtojnë çdo ditë e më shumë. një raporti të publikuar nga INSTAT, ku të dhë
Berisha denoncon skandalin: Rama 1.4 milionë dollar për fluturimet me çarter privat Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh në ‘Facebook’ që sipas tij është dërguar një punonjës i Kryeminis
Fillon ndalimi i laptopëve për fluturimet drejt SHBA-ve Kompanitë ajrore turke dhe të Emirateve të Bashkuara kanë njoftuar sot se po nisin të zbatojnë masat e reja të sigurisë
BE dhe SHBA, kundër ndalimit të laptopëve në fluturimet nga Evropa Ndalimi laptopëve dhe tabletëve, i cili aktualisht është në fuqi për disa fluturime nga Lindja e Mesme, nuk do të zgjero
Kina ndërpret fluturimet, anijet amerikane bëjnë gati raketat "tomahawk" për Kim Jong Un (FOTO LAJM) Korea e Veriut ka planifikuar të bëjë një tjetër test bërthamor nesër me rastin e "Ditës së diellit", një festë kombëtar
A e dini se përse sot fluturimet zgjasin më shumë në kohë se sa para 50 vitesh? Aeroplanët fluturojnë më ngadalë sot se sa në të kaluarën, duke bërë që për një kohë më të gjatë ju të mbërrini në desti
Një stuhi e fuqishme dëbore godet New York-un, mbyllen shkollat e anulohen fluturimet (VIDEO) Një stuhi me reshje të dendura bore ka prekur bregun verilindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Si pasojë e stu
Mjegulla e dendur anulon fluturimet në Shkup Një pjesë e luturimeve në aeroportin e Shkupit janë anuluar për shkak të mjegullës së dendur, dhe se janë bllokuar disa
Rifillojnë fluturimet nga Rinasi Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka bërë me dije se prej orës 11:00 të paradites së sotme, kanë rifilluar flu
Moti i keq, anulohen fluturimet në Aeroportin e Shkupit Reshjet e dendura të borës dhe i ftohtë në Maqedoni, kanë ndikuar edhe në linjat ajrore, ku sot shumë fluturime janë a
9 arsyet përse nuk duhet të keni frikë nga fluturimet Sipas statistikave, një në tre pasagjerë prej atyre që fluturojnë, nuk ndihet mirë në bordin e një avioni, pavarësisht s
Anulohen fluturimet Shkup-Stamboll Ngjarjet e ndodhura në turqi kanë sjellë anulimin e fluturimeve nga Maqedonia në Turqi. Në ueb faqen e aeroportit të
Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Stambollit Sulmet terroriste në aeroportin ndërkombëtar "Ataturk" në Turqi ka bërë që të anulohet fluturimi i sotëm nga Tirana drej
Anullohen fluturimet në Shkup, shkak mjegulla (FOTO) Aeroporti i Shkupit “Aleksandri i Madh” ka anuluar disa fluturime, ndërkaq një pjesë të fluturimeve i ka ridrejtuar për
Serbia do sërish fluturimet Beograd–Prishtinë Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriç ka thënë se Serbia është e interesuar për ripërtëritjen
Plan masash nga SHBA për fluturimet e telekomanduara Gjatë katër viteve të ardhshme, SHBA do të shtojë fluturimet e telekomanduara. Gazeta Wall Street Journal raporton se us
Pezullohen fluturimet për shkak të zjarrit pranë aeroportit të Fiumicinos Një zjarr i rënë shumë pranë aeroportit të Fiumicinos në Itali është bërë shkak për bllokimin e të gjitha fluturimeve ng