999 rezultate për

fluturimet

Fluturimet drejtohen drejt Aeroportit të Prishtinës Siç është bërë e ditur edhe më parë Aeroporti i Shkupit “Aleksandri i Madh” edhe sot ka qenë i mbyllur për shkak të mje
Mbyllet përsëri Aeroporti i Shkupit për shkak të mjegullës Mjegulla e dendur përsëri ka mbuluar qytetin e Shkupit duke sjellë probleme në komunikacion. Si pasojë e mjegullës dhe
Rinisin fluturimet dhe uljet në aeroportin e Shkupit Rinis fuksionimi normal në Aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh”. Pas një ndërprerje dy ditore për shkak të mjegullës
Mjegulla anulon fluturimet në aeroportin "Adem Jashari" Mjegulla e dendur la sjellë probleme gjatë ditës së djeshme nga aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari”. Ku mësohet se jan
Fluturimet nga Zvicra për në Shkup, sot i drejtohen Tiranës Mjegulla e dendur përsëri sjell probleme në Aeroportin "Aleksandri i Madh" në Maqedoni. Gjatë ditës së sotme janë anu
Anullohen fluturimet nga aeroporti i Shkupit për Stamboll Mëngjesin e sotëm në Aeroportin e Shkupit janë anuluar fluturimet nga dhe për në Stamboll, ndërsa gjatë natës janë reali
Mjegulla bllokon fluturimet në Aeroportin e Shkupit Përsëri probleme në Aeroportin e Shkupit, ai vazhon të jetë i bllokuar edhe sot nga mjegulla e dendur. Që nga orët e par
Anullohen 23 fluturime për shkak të mjegullës Mjegulla e dendur ka paralizuar të dielën Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Deri në orën 20:00 të di
Mjegulla anullon fluturimet, probleme edhe në rrugë Mjegulla po pengon zhvillimin normal të qarkullimit ajror në aeroportin "Aleksandri i Madh" në Shkup, ndërsa është ulur
Rinisin fluturimet në Aeroportin e Prishtinës Pas largimit të mjegullës kanë rinisur normalisht fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari".
Dorëzohet Belle Air: Jemi në krizë, pezullojmë fluturimet! Kompania Belle Air, e kontaktuar nga Portali Albeu.com, ka njoftuar se për shkak të "situatës së përgjithshme ekonomike,
Qindra pasagjerë ngelin aeroporteve të Italisë, Belle Air pezullon fluturimet! UPDATE - Kompania Belle Air, e kontaktuar nga Portali Albeu.com, ka njoftuar se për shkak të "situatës së përgjithshme e
Të shkosh në punë duke fluturuar (VIDEO-FOTO) Ngrihet deri në 1000 metra mbi nivelin e detit dhe fluturon deri në 70 km në orë. Jetpack, është shpikja që vjen nga Ze
Kthehen mërgimtarët edhe për raundin e dytë Ashtu sikurse në raundin e parë të zgjedhjeve edhe në të dytin ka pasur ardhje të shumtë të mërgimtarëve për votuar, pse
Probleme me sigurinë, pezullohen fluturimet e “Boeing 787” (FOTO-LAJM) Pas uljes emergjente të një avioni “Dreamliner” të “Boeing 787” në Japoni, Administrata Federale e Aviacionit (AFA) udhë
Mjegulla bllokon fluturimet në Aeroportin e Shkupit Mjegulla ka bllokuar punën në aeroportin ndërkombëtar të Shkupit "Aleksandri i Madh". Janë anulluar fluturimet për në Be
Beograd, 50 shtetas maqedonas bllokohen në aeroport Pesëdhjetë udhëtarë të cilët duhej të fluturonin mbrëmë me linjën serbe JAT nga Beogradi drejt Shkupit janë bllokuar në
Mjegulla, Gruevski anullon vizitën në Kroaci Update - Kryeministri i Republikës së Maqedonisë Nikolla Gruevski ka anulluar vizitën e tij në Kroaci për shkak të mbyll
Anulohen fluturimet, stafi i Lufthansa-s në grevë Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1.200 f
Zjarret, nis fluturimet avioni turk Helikopteri i vënë në dispozicion nga Republika Turke për shuarjen e zjarreve operoi gjatë ditë së djeshme në Lurë dhe n