999 rezultate për

fluturimet

Aeroporti i Romës mbyllet deri në mesditë, anulohen fluturimet Zjarri i madh që përfshiu terminalin 3 ka detyruar autoritetet të mbyllin deri në orën 14:00 të ditës së sotme aeroporti
Bllokohet rruga Shkup-Veles, anulohen edhe fluturimet në aeroportin e Shkupit Një kamion i përmbysur në rrugën Shkup - Veles para tunelin në Katllanëve ka bllokuar këtë aks rrugor mbërmjen e sotme,
Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit Për shkak të mjegullës të gjitha fluturimet nga aeroporti "Aleksandri i Madh" i Shkupit janë anuluar. Sipas informata
Anulohen fluturimet për shkak të mjegullës Mbrëmë në aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh" në Shkup janë anuluar fluturimet për dha nga Vjena, për shkak të mjeg
Supersonic N+2, New York-Los Angeles për 2,5 orë (FOTO LAJM) Kanë kaluar mbi dhjetë vjet tashmë që kur avioni Concord kreu udhëtimin e tij të fundit duke kaluar Atlantikun. Por shum
"Shfaqet" Air Serbia në Kosovë Kompania ajrore serbe, "Air Serbia" ka ndërmend të rinisë fluturimet Beograd - Prishtinë. Kjo gjë mund të bëhet pas 1
Ja masakra e kryer nga kryengritësit në Irak (FOTO-LAJM) Kryengritësit irakianë kanë ekzekutuar të paktën 160 të burgosur në vetëm katër ditë në qytetin verior të Tikrit, sipas
Udhëzimi i ri: Ndalohet ulja e avionëve të lehtë 5 km nga aerodromët ushtarakë Qeveria shqiptare vijon forcimin masave për parandalimin trafikut të drogës.Pas skandalit të uljes së avionit në Divjakë
Krimeja lejon vetëm fluturime me Moskën, të tjerat anulohen Sot pas miratimit të Deklaratës së Pavarësisë nga Parlamenti i Krimesë, Aeroporti kryesor në Krime ka anuluar të gjitha
Nëse keni frikë nga fluturimet mos e shikoni videon (VIDEO-FOTO) Pamjet më lartë tregojnë një avion pasagjerësh i cili tenton të bëjë një ulje në aeroportin e Birmingham në Britaninë e
Nuk ka fluturime Shkup - Stamboll dhe Stamboll - Shkup Aeroporti i Shkupit "Aleksandri i Madh" mëngjesin e sotëm nuk ka patur problemin e mjegullës i cili ka qenë prezent gjat
Mjegulla përsëri bllokoi Aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh" Mjegulla edhe sot ka krijuar probleme në aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh". Mëngjesin e sotëm janë anuluar fl
Mjegulla edhe sot anulon fluturimet në aeroportin e Shkupit Mjegulla e dendur e cila ka qenë prezente në Maqedoni gjatë ditëve të fundit po krijon probleme në zhvillimin normal të
Rinisin fluturimet dhe aterimet në Aeroportin e Shkupit Aeroporti i Shkupit ka nisur mëngjesin e sotëm fluturimet dhe aterimet pasi mjegulla është larguar me fillimit e reshjev
Mjegulla e dendur anulon fluturimet në Aeroportin e Prishtinës Edhe në ditën e sotme mjegulla e dendur ka qënë shkak i anulimit të fluturimeve në Aeroportin e Prishtinës. Zëdhënës
Fluturimet drejtohen drejt Aeroportit të Prishtinës Siç është bërë e ditur edhe më parë Aeroporti i Shkupit “Aleksandri i Madh” edhe sot ka qenë i mbyllur për shkak të mje
Mbyllet përsëri Aeroporti i Shkupit për shkak të mjegullës Mjegulla e dendur përsëri ka mbuluar qytetin e Shkupit duke sjellë probleme në komunikacion. Si pasojë e mjegullës dhe
Rinisin fluturimet dhe uljet në aeroportin e Shkupit Rinis fuksionimi normal në Aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh”. Pas një ndërprerje dy ditore për shkak të mjegullës
Mjegulla anulon fluturimet në aeroportin "Adem Jashari" Mjegulla e dendur la sjellë probleme gjatë ditës së djeshme nga aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari”. Ku mësohet se jan
Fluturimet nga Zvicra për në Shkup, sot i drejtohen Tiranës Mjegulla e dendur përsëri sjell probleme në Aeroportin "Aleksandri i Madh" në Maqedoni. Gjatë ditës së sotme janë anu