999 rezultate për

fluturime

Mjegulla anulon fluturimet në Shkup Në aeroportin e Shkupit sot janë anuluar pothuaj të gjitha fluturimet dhe uljet, kjo për shkak të mjegullës së dendur. '
Arratisja e qenit detyron aeroportin të mbyllet Pinçer, një lloj qeni jo më shumë i lartë se 12 inç, ndërpreu operacionet në aeroportin Kongonhas në Sao Paolo, qyteti
SHBA, anulohen 7000 fluturime Rreth 7000 fluturime janë anuluar si pasojë e stuhisë dhe dëborës në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara. Autostradat
Bora anulon 800 fluturime në Evropë Reshjet e mëdha të borës çrregulluan sot udhëtimin ajror në mbarë Evropën, duke anuluar 800 fluturime në Gjermani, Holan
Greqi, sot bllokohen fluturimet Trafiku ajror do të paralizohet sërish në Greqi sot për grevën e re të njoftuar nga sindik
Rifillojne fluturimet nga aeroportet evropiane Pas 5 ditësh kaosi në trafikun ajror për shkak të vullkanit islandez, Evropa ka rihapur pjesën
Anulimi i fluturimeve ne Evrope do te vazhdoje (VIDEO) Hapësira ajrore nga Britania deri në vendet Baltike, si dhe në jug deri në Rumani është mb
Barroso kerkon hetime për krizen e fluturimeve Presidenti i Komisionit Evropian, Hoze Manuel Barroso, sot, nëpërmjet një deklarate, ka kërkuar heti