999 rezultate për

fluturime

Rinisin fluturimet dhe uljet në aeroportin e Shkupit Rinis fuksionimi normal në Aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh”. Pas një ndërprerje dy ditore për shkak të mjegullës
Mjegulla anulon fluturimet në aeroportin "Adem Jashari" Mjegulla e dendur la sjellë probleme gjatë ditës së djeshme nga aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari”. Ku mësohet se jan
Fluturimet nga Zvicra për në Shkup, sot i drejtohen Tiranës Mjegulla e dendur përsëri sjell probleme në Aeroportin "Aleksandri i Madh" në Maqedoni. Gjatë ditës së sotme janë anu
Anullohen fluturimet nga aeroporti i Shkupit për Stamboll Mëngjesin e sotëm në Aeroportin e Shkupit janë anuluar fluturimet nga dhe për në Stamboll, ndërsa gjatë natës janë reali
Mjegulla bllokon fluturimet në Aeroportin e Shkupit Përsëri probleme në Aeroportin e Shkupit, ai vazhon të jetë i bllokuar edhe sot nga mjegulla e dendur. Që nga orët e par
Anullohen 23 fluturime për shkak të mjegullës Mjegulla e dendur ka paralizuar të dielën Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Deri në orën 20:00 të di
Mjegulla anullon fluturimet, probleme edhe në rrugë Mjegulla po pengon zhvillimin normal të qarkullimit ajror në aeroportin "Aleksandri i Madh" në Shkup, ndërsa është ulur
Rinisin fluturimet në Aeroportin e Prishtinës Pas largimit të mjegullës kanë rinisur normalisht fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari".
Prokuroria nis hetimet për falimentimin e “Belle Air” Kryeprokurori Adriatik Llalla gjatë një takimi informal me gazetarët, në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme u shpre
Belle Air Europe, fluturime të rregullta në Aeroportin e Prishtinës Në Shqipëri Belle Air ka shpallur falimentin, por në Kosovë fluturimet vazhdojnë normalisht. Valentina Gara, zëdhënëse e
Pezullimi i fluturimeve, protesta para zyrave të Belle Air Disa persona kanë protestuar sot para zyrave të kompanisë ajrore ‘Belle Air”, në Tiranë kompania ajrore ka pezulluar flu
Dorëzohet Belle Air: Jemi në krizë, pezullojmë fluturimet! Kompania Belle Air, e kontaktuar nga Portali Albeu.com, ka njoftuar se për shkak të "situatës së përgjithshme ekonomike,
Qindra pasagjerë ngelin aeroporteve të Italisë, Belle Air pezullon fluturimet! UPDATE - Kompania Belle Air, e kontaktuar nga Portali Albeu.com, ka njoftuar se për shkak të "situatës së përgjithshme e
Të shkosh në punë duke fluturuar (VIDEO-FOTO) Ngrihet deri në 1000 metra mbi nivelin e detit dhe fluturon deri në 70 km në orë. Jetpack, është shpikja që vjen nga Ze
Një xhiro nëpër botë (VIDEO) Dëshironi të bëni një xhiro nëpër botë. Përmes kësaj videoje mund të njiheni me bukuritë e disa qyteteve më të njohura.
Avioni Luftës së Dytë Botërore në shitje 4 mijë paundë (FOTO-LAJM) Një avion i përdorur nga aleatet në Luftën e Dytë mund të jetë i juaji për vetëm 4 mijë paundë. Avioni 70-vjeçar i cili
Helikopterët shqetësojnë banorët e Malësisë së Tetovës Gjatë mëngjesit të sotëm mbi fshatrat e Malësisë së Tetovës kanë kaluar disa helikopterë, çka ka shqetësuar banorët e kë
Air Force One del në shitje (FOTO-LAJM) GSA Auctions, ka nxjerrë në ankand avionin presidencial Air Force One. Avioni i cili është në pronësi shtetit amerikan d
Kthehen mërgimtarët edhe për raundin e dytë Ashtu sikurse në raundin e parë të zgjedhjeve edhe në të dytin ka pasur ardhje të shumtë të mërgimtarëve për votuar, pse
Greve për pagat, Lufthansa anulon 700 fluturime Më shumë se 700 fluturime janë anualuar sot nga kompania ajrore gjermane Lufthansa si pasojë e grevës së zhvilluar nga