E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

fluturime

Për dy javë janë anuluar 80 fluturime Për shkak të motit të lig, vetëm brenda dy javësh janë anuluar mese 80 fluturime në Aeroportin e Prishtinës. Për dall
As sot nuk ka fluturime në Aeroportin e Prishtinës Ditëve të fundit thuajse janë anuluar të gjitha fluturimet në Aeroportin e Prishtinës për shkak të mjegullave të shumta
Anulohen disa fluturime në aerportin "Adem Jashari" Vetëm dy fluturime pritet të bëhen sot nga Aeroporti "Adem Jashari" në Prishtinë pasi të gjitha fluturimete tjera janë
Anullohen fluturimet në Shkup, shkak mjegulla (FOTO) Aeroporti i Shkupit “Aleksandri i Madh” ka anuluar disa fluturime, ndërkaq një pjesë të fluturimeve i ka ridrejtuar për
Serbia do sërish fluturimet Beograd–Prishtinë Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë Marko Gjuriç ka thënë se Serbia është e interesuar për ripërtëritjen
CIA: ISIS kishte vendosur bombë në avionin rus A ishte realisht atentat aksidenti ndaj avionit rus me 224 pasagjerët në bord? Kjo pyetje që ka shqetësuar shumë ekspert
Disa të dhëna mbi avionin e aksidentuar Airbusi, A321-200, që u përplas ditën e sotme në Sinai të Egjiptit, ishte 18-vjeçar dhe ishte në përdorim të linjës ajro
Helikopterë mbi Shkup dhe Kumanovë Fluturime të helikopterëve mbi Shkup dhe Kumanovë gjatë orëve të mëngjesit të sotëm. Shumë qytetarë e kanë lajmëruar kët
KOMENT/ Çfarë u ofroi Shqipëria gjermanëve që të hiqnin dorë nga monopoli në Rinas? Koment nga Albeu.com Ministria i Ekonomisë, Arben Ahmetaj ka lajmëruar me shumë gëzim arritjen e një marrëveshje
Plan masash nga SHBA për fluturimet e telekomanduara Gjatë katër viteve të ardhshme, SHBA do të shtojë fluturimet e telekomanduara. Gazeta Wall Street Journal raporton se us
Pezullohen fluturimet për shkak të zjarrit pranë aeroportit të Fiumicinos Një zjarr i rënë shumë pranë aeroportit të Fiumicinos në Itali është bërë shkak për bllokimin e të gjitha fluturimeve ng
Pezullohen fluturimet e “United Airlines”, shkak sistemi kompjuterik Administrata Federale e Aviacionit ka lajmëruar se mëngjesin e sotëm janë pezulluar të gjitha fluturimet e kompanisë “Un
Aeroporti i Romës mbyllet deri në mesditë, anulohen fluturimet Zjarri i madh që përfshiu terminalin 3 ka detyruar autoritetet të mbyllin deri në orën 14:00 të ditës së sotme aeroporti
Miqtë e pilotit: Avioni i Germanwings kishte defekte Miqtë e pilotit gjerman, Andreas Lubitz, që përplasi avionin me 150 persona qëllimisht në Alpet Franceze, thonë se ai po
Familjarët e pasagjerëve shkojnë aty ku u rrëzua avioni (FOTO) Të afërmit dhe miqtë e 150 pasagjerëve dhe ekuipazhi i Germanwings AU 9525 do të shkojnë në vendin e rrëzimit të aeropla
Adria Airways me dy fluturime të reja direkte nga Tirana për Paris dhe Bruksel Për Adria Airways, viti 2015 ka filluar me zgjerime strategjike dhe shumë të rëndësishme të networkut me destinacione të
Bllokohet rruga Shkup-Veles, anulohen edhe fluturimet në aeroportin e Shkupit Një kamion i përmbysur në rrugën Shkup - Veles para tunelin në Katllanëve ka bllokuar këtë aks rrugor mbërmjen e sotme,
Anulohen fluturimet në aeroportin e Shkupit Për shkak të mjegullës të gjitha fluturimet nga aeroporti "Aleksandri i Madh" i Shkupit janë anuluar. Sipas informata
Anulohen fluturimet për shkak të mjegullës Mbrëmë në aeroportin e Shkupit "Aleksandri i Madh" në Shkup janë anuluar fluturimet për dha nga Vjena, për shkak të mjeg
Supersonic N+2, New York-Los Angeles për 2,5 orë (FOTO LAJM) Kanë kaluar mbi dhjetë vjet tashmë që kur avioni Concord kreu udhëtimin e tij të fundit duke kaluar Atlantikun. Por shum