999 rezultate për

fluturime

Mjegulla e dendur anulon fluturimet në Shkup Një pjesë e luturimeve në aeroportin e Shkupit janë anuluar për shkak të mjegullës së dendur, dhe se janë bllokuar disa
SpaceX u rikthehet fluturimeve pas dështimit të provës së parë në shtator (VIDEO) Kompania amerikane e fluturimeve hapësinore, SpaceX iu rikthye misioneve për në orbitë pas incidentit të ndodhur muaj më
Rifillojnë fluturimet nga Rinasi Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka bërë me dije se prej orës 11:00 të paradites së sotme, kanë rifilluar flu
Moti i acartë, anulohen disa fluturime në aeroportin e Rinasit Reshjet e dendura të dëborës në Tiranë kanë sjellë edhe anulimin e disa fluturimeve si në vajtje, ashtu edhe në ardhje n
Bora "bllokon" Turqinë, anulohen 640 fluturime dhe mbyllet ura e Bosforit (FOTO LAJM) Temperaturat e ulta dhe reshjet e dendura të dëborës që kanë mbuluar Stambollin, kanë bërë që autoritetet të mbyllin qar
Bora ngrin Stambollin, anulohen 640 fluturime dhe bllokohen mbi 40 000 udhëtarë Reshjet e dëborës të cilat kanë mbuluar Evropën, kanë bllokuar edhe Stambollin. Për pasojë, kompanite ajrore deri më
Moti i keq në Maqedoni, anulohen disa fluturime nga aeroporti i Shkupit Moti i keq që ka përfshirë ballkanin ka bërë që të këtë shtyrje të fluturimëve për sigurinë e udhëtarëve. Faqja onlin
Moti i keq, anulohen fluturimet në Aeroportin e Shkupit Reshjet e dendura të borës dhe i ftohtë në Maqedoni, kanë ndikuar edhe në linjat ajrore, ku sot shumë fluturime janë a
Anulohen tre fluturime në Aeroportin e Prishtinës Reshjet e dendura të dëborës kanë bërë që të anulohen disa fluturime në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, "Adem Jas
Dëbora bllokon aeroportin e Prishtinës, anulohen disa fluturime Reshjet e mëdha të dëborës kanë sjellë anulimin e përkohshëm të disa fluturimeve në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinë
Kina në alarm për ajrin e ndotur, anulohen qindra fluturime (FOTO LAJM) Mbi 300 fluturime janë anuluar ose vonuar në të gjithë Kinën për shkak të smogut të dendur. Në kryeqytet, enti bashk
"Lufthansa" anuloi sot edhe 830 fluturime të tjera Kompania më e madhe ajrore e Gjermanisë, Lufthansa, edhe për ditën e sotme ka anuluar rreth 830 fluturime të shkurtëra d
Sulmet kibernetike të avionëve shkaktojnë frikë dhe probleme në gjithë botën Frika nga sulmet kibernetike mbi kompanitë kryesore ajrore është rritur sot, pas një "problemi me softuerin" i cili ka v
Piloti i aeroplanit të rrëzuar në Shkup, i akuzuar për nxitje të urrejtjes racore Në lidhje me rrëzimin e aeroplanit gjatë fund ditës së djeshme, PTHP po inspekton të dy pilotët italian. Piloti i aer
9 arsyet përse nuk duhet të keni frikë nga fluturimet Sipas statistikave, një në tre pasagjerë prej atyre që fluturojnë, nuk ndihet mirë në bordin e një avioni, pavarësisht s
Anulohen fluturimet Shkup-Stamboll Ngjarjet e ndodhura në turqi kanë sjellë anulimin e fluturimeve nga Maqedonia në Turqi. Në ueb faqen e aeroportit të
Anulohen fluturimet nga Rinasi drejt Stambollit Sulmet terroriste në aeroportin ndërkombëtar "Ataturk" në Turqi ka bërë që të anulohet fluturimi i sotëm nga Tirana drej
Ja e vërteta e fluturimeve të avionëve Qeveria shqiptare i është përgjigjur zyrtarisht opozitës në lidhje me akuzat se avionë të vegjël transportojnë drogë.
SHËNIM/ Me çfarë kushtesh gjermanët pranuan që të heqin dorë nga ekskluziviteti i “Rinasit”? Nga Albeu.com Mbajtja e monopolit të fluturimeve civile nga aeroporti “Nënë Tereza” i Rinasit është kthyer në nj
Anulohen disa fluturime nga Aeroporti "Adem Jashari" (FOTO) Për shkak të mjegullës dhe motit të keq janë anuluar disa fluturime nga Aeroporti i Prishtinës "Adem Jashari". Orari