999 rezultate për

flori

E zbuluam tani por Flori dhe Kejsi paskan shumë kohë të lidhur Flori Mumajesi dhe Kejsi Tola kanë qenë dyshja më e komentuar së fundmi për shkak të thashethemeve se janë në një lidhje
U përfolën për fotot e famshme, Fifi flet për herë të parë për Florin (VIDEO) Fifi flet pas Këngës Magjike. Fifi ka treguar gjithçka në Sevenbizz, pas pjesëmarrjes dhe suksesit të madh në festivalin
Flori dhe Kejsi të lidhur? Del fotoja që ngjall më shumë dyshimet (FOTO LAJM) Bëri shumë përshtyje sjellja e Flori Mumajesit ndaj Kejsi Tolës, aq sa u përfol se ata ishin në një lidhje. Por mesa
Flori dhe Kejsi Tola të lidhur? Dalin pamjet që po shkaktojnë mjaft debat (FOTO LAJM) Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". Por sot këngëtari e ktheu të g
Dalin fotot, çfarë po ndodh mes Florit dhe Fifit? (FOTO LAJM) Disa postime të ëmbla kanë bërë Fifi dhe Flori për njëri-tjetrin. Fansat janë munduar të 'përçajnë' artistët që kanë qe
Nxjerrin vezë floriri, "cilësia" e pabesueshme e guruve që kanë fiksuar familjen e Gjiknurit (VIDEO) Ka bërë bujë lajmi se bashkëshortja dhe të afërm të ministrit Damian Gjiknuri janë ndjekës të një sekti të çuditshëm ind
Fifi reagon pas Këngës Magjike: Unë fitova 5 herë! Fifi dhe MC Kresha morën vendin e tretë me një nga këngët më të pëlqyera "Psikopatja jote". Fakti që Fifi nuk mori çm
Flori tregon çfarë duhet të ndryshojë në Portokalli Florjan Binaj i ftuar në Mos i Fol Shoferit ka rrëfyer disa detaje nga jeta personale dhe puna. Në bisedë e sipër Bin
Flori e thotë hapur, kujt ia dedikoi këngën "Plas" Flori Mumajesi fitoi edicionin e 20-të të “Këngës Magjike”, me një këngë që rrëmbeu zemrat e publikut të titulluar "Plas
Flori bën deklaratën prekëse pas fitimit të "Këngës Magjike" Flor Mumajesi u shpall më i miri i "Këngës Magjike" me hitin e tij, "Plas". Të gjithë konkurentët e këtij kompeticio
Flori ngre kupën e "Këngës Magjike", lista e plotë e fituesve Kantautori Flori Mumajesi me këngën e tij "Plas" arriti të dalë në krye të radhitjes dhe të shpallet fituesi i edicionit
Kush janë finalistët e Kënga Magjike 2018 Vetëm pas pak fillon nata finale e “Kënga Magjike” ku do të ketë shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij
U tha se ishte për Elvanën, Flori tregon kujt ia dedikoi këngën “Plas” Edhe pse u përfol shumë si një dedikim për Elvana Gjatën, në fakt Flori ka vendosur ta tregojë vetë se kujt i përket kjo
Mesazhet e koduara të Florit dhe Elvanës në komunikimin e njeri-tjetrin (VIDEO) Shfaqja e Flori Mumajesit në Djela shqiptare në kuadër të konkurimit të ‘Kënga Magjike’ ka rikthyer edhe njëherë debatet
Flori flet për herë të parë: Kam dashuruar Para se të performonte këngën e tij, “Plas”, në studion e të “Dielës Shqiptare”, Flori Mumajesi u përball me duartrokitj
Florian Marku nokauton serbin që në raundin e parë Florian Marku, luftëtari i njohur shqiptar i arteve të përziera parciale, sonte në Gjermani ka shënuar edhe debutimin e
“Thjesht shfryj emocionet”, si reagon Flori kur e pyesin për Sonin Flor Mumajesi prej kohësh është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Madje ai e kthen c
Plas në rrjet, Flori dhe Fifi puthen në buzë (VIDEO) Flori Mumajesi publikoi krejt papritur këngën më të re në bashkëpunim me Brunon, me titull "Ja ke bo vetes". Siguri
Po e shtrojnë me flori? ARRSH nxjerr vlerën e rrugës tek Unaza e Re (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë publike tabelën zyrtare të projektit nga “Mbikalimi Shqiponja-Pallati me Shigjeta” n
Prej disa kohësh i "zhdukur", çfarë po ndodh me Flori Mumajesin Flori Mumajesi është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptarë. Por edhe pse pothuajse të gjitha këngët