999 rezultate për

flori

"Djali na kërkonte në errësirë", Flori kujton momentet e vështira gjatë tërmetit (VIDEO) Këtë të hënë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo, ishte aktori I mirënjohur i humorit, Flor Binaj. Ai ka
Flori Mumajesi edhe këtë vit në "Kënga Magjike", i bashkohet qëllimit të festivalit (VIDEO) Pak ditë më parë, u bë e ditur se të ardhurat nga biletat e shitura për “Kënga Magjike” do të shkojnë për ndërtimin e sh
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Miniera që nxori 2 miliardë dollarë flori brenda vitit 2019 Miniera e Magadanin, në një zonë të largët në lindje të Rusisë, ka nxjerrë më shumë flori brenda një viti se ç’kanë si r
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
Sherr me Ben Blushin, zbulohen detaje nga largimi i Florian Agalliut nga Topi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu ka vendosur të largohe
Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Flo
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin 5 vite kanë kaluar që kur Dr. Flori u nda nga jeta në mënyrë të parakohëshme. Humbja e tij la një dhembje të madhe te
Vidhte varëse nga qafa, kapet "i fiksuari" pas floririt Policia e Lushnjës në bashkëpunim me policinë Fier, kanë përfunduar me sukses operacioni e koduar "Gold". Eshtë arres
2 vite pas "Nallane", Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sjellin super hitin e ri (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që prej hitit "Nallane", një bashkëpunim muzikor mes Flori Mumajesit dhe Arilena Arës që rezultoi sh
Kiara Tito u detyrua të zgjedhë mes Florit dhe Ledrit dhe s’e pati hiç të vështirë! (VIDEO) Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar në “Ftesë
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën "Thjesht Të Du" (VIDEO) Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë. Këng
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjith