999 rezultate për

flori

Jonida Maliqi u filmua duke kapur nga të pasmet Flori Mumajesin, Romeo merr vendimin e papritur Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Joni
Elvana, Arilena, palo Festivali dhe "kurbani" Jonida Një video qarkulloi ditën e djeshme në rrjet ku dukej këngëtarja Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime.
"U prish dynjaja", Romeo reagon pas videos së Jonidës dhe Florit Pas videos intime të Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit, të gjithë ishin sy e vesh nga i dashuri i këngëtares, Romeo Ves
Lajmi mori dhenë, hiqet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit (FOTO LAJM) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Njësoj si në videon intime, kur shoqërohej Jonida me Florin? Një video intime mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit sapo "mori dhenë". Por misteri është koha kur Jonida dhe Flor
Pas videos intime me Flori Mumajesin, ndahen Jonida dhe Romeo? Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Joni
Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Floriana Garo nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël me të birin (FOTO LAJM) Floriana Garo është një prej imazheve më të bukura dhe të sukseshme në ekranet shqiptare. Modelja së fndmi është bërë
Dora e Flori Mumajesit? Çfarë i bën të njëjta Fifin dhe Elvanën (FOTO LAJM) Bashkëpunimi muzikor disajeçarë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit është shumë popullor për publikun shqiptar. Të
Floriana Garo, nënë për herë të dytë! Publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është bërë nënë për herë të dytë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Floriana në Instagram, ku
Valeri ju paralajmëroi, ky është çifti që rrëmbeu kupën e "Dance With Me" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është shpallur fituesi i “Dance With Me Albania”. Çifti, Era Rusi dhe Florian Agalliu (siç paralajmër
Vodhën kasaforta dhe bizhuteri floriri, kapen dy persona në Fushë-Kosovë Policia në Fushë–Kosovë ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “Vjedhje e rëndë”. Sipas policisë, perso
Skivi, Doksi dhe Floriani publikojnë këngën e re (VIDEO) Skivi bashkë me Doksin dhe Florianin kanë publikuar video-projektin e ri. Bashkëpunimi i paralajmëruar javë më parë t
"Fali Zot se s’dinë çfarë bëjnë", Aurela reagon pas sherrit të bujshëm me Albërien Aurela Gaçe dhe Albërie Hadërgjonaj mesa duket kanë ulur gjâkrat dhe kanë bërë paqe. Pas sherrit që bëri bujë në portale
Aurela Gaçe harron "sherrin" me Albërien, deklarata e fundit i shpjegon të gjitha (FOTO LAJM) Deklarata e Albërie Hadërgjonaj muaj më parë nuk kaloi pa bërë zhurmë në mediat rozë. Ajo deklaroi se nuk merrte pjes
Mos je ti? Flori Mumajesit i ka mbetur fiksim një vajzë që pa te sheshi dhe po e kërkon (FOTO LAJM) Flori Mumajesi ka treguar si rrallëherë se i ka mbetur fiksim një vajzë që kishte parë mbrëmjen e djeshme të Sheshi në T
U shkulnin varëset nga qafa të moshuarave, kapen 2 "të fiksuarit" pas florinjve në Durrës Policia e Durrësit ka arrestuar dy shtetas të cilët vidhnin varset e floririt nga qafa. Këta dy shtetas në bashkëpuni
Brenda festës së "Kënga Magjike", Flor Mumajesi puth e përqafon të gjitha vajzat e showbizit (FOTO LAJM) Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor. Flori Mumajesi ka qenë ai që e ka shijua
"Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua?", Arditi tregon bisedën me Enedën pasi 0 pikëshit Pak më parë u bë i bujshëm mesazhi i këngëtarit Ardit Çuni për miken e tij Eneda Tarifa, për pikët e votimit në “Këngën
"Më zgjate dorën kur askush nuk më konsideronte", Flori uron Enedën për fitoren me fjalët e ndjera Eneda Tarifa u shpall fituese e edicionit të 21 të festivalit “Kënga Magjike”. Me këngën e kompozuar nga Flori Mumaje