999 rezultate për

flori

U bë nënë për herë të dytë, Floriana Garo zbulon nëse do kthehet në ekran Moderatorja Floriana Garo në dhjetor të vitit 2019 u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë të cilit
E mbani mend Florianin e "Ngjyra e kuq", shikoni sa ka ndryshuar këngëtari (FOTO LAJM) Adrian Gaxha dhe Floriani bënë bujë para disa vitesh me hitin e tyre "Ngjyra e kuqe", e cila u pëlqye shumë nga publiku.
Rangers arrin marrëveshjen me Florian Kamberin Trajneri Stiven Gerrard pasi largoi nga klubi i Rangers një shqiptar si Eros Grezda kërkon që në vend të tij të ofroj nj
Një koncert tribut për Dr.Florin, West Side Family surprizon fansat me projektin e radhës (FOTO LAJM) Landi i West Side Family i ka surprizuar të gjithë fansat me postimin e radhës. Ai ka zbuluar se shumë shpejt, me 5 mars
Operohet Florian Marku, ja gjëndja e tij Florian Marku përmes një postimi ka treguar që është operuar. Ai ka thënë që dëshiron ta bëjë të ditur që për disa vi
Në një udhëtim "sekret", Flori dhe Luan Zhegu japin spektakël në avion (VIDEO) Përmes një video të postuar në "Facebook", këngëtari i mirënjohur Luan Zhegu dhe Flori Mumajesi na kanë bërë të ditur se
Liberta dhe Flori janë bashkë? Çfarë po ndodh me dyshen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu, festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 35-të në krah të muzikantit të njo
"E dini Tomin dhe Xherrin?", Flori i bën rreng shërbimit të dhomës dhe na shkriu (VIDEO) Megjithëse prej disa kohësh i mungoi rrjeteve sociale, këngëtari dhe kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Fl
U përfol për një lidhje me Florin, Fifi e zbulon njëherë e mirë Fifi dhe kompozitori i njohur Flori Mumajesi janë përfolur shumë se janë në një lidhje dashurie. Deri më tani dyshja
Do thyhen shumë zemra, bashkëpunimi i rradhës i Ylli Limanit është super surprizë (FOTO LAJM) Ylli Limani është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku i gjinisë femëror
Thesaret e Igli Tares! Mbreti "Mida" që nxjerr "flori" për Lacion Igli Tare nuk kishte absolutisht asnjë plan për t’u bërë drejtor sportiv. Ishte fundi i qershorit 2008, kur ai u paraqit
Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM) Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Libert
Flori dhe Liberta flasin për marrëdhënien e tyre: Kemi shumë për të thënë Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike.
Puthje e përqafime, detajet nga takimi i Florit dhe Libertës që nuk mund të mos binin në sy! (VIDEO) Rreth dy vite më parë, mediat rozë zienin nga lajmet e një lidhjeje mes kantautorit Flori Mumajesi e moderatores Liberta
Videoja e bujshme, Jonida Maliqi flet për herë të parë e pranon lidhjen intime me Florin Mëngjesin e sotëm, Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Jonida Maliqi ka folur për herë të parë p
Në mbyllje të 2019-ës, Flori Mumajesi publikon surprizën më të bukur për fansat (VIDEO) Në mbyllje të vitit 2019, Flori Mumajesi ka menduar t’i sjellë të gjithë ndjekësve të tij versionin e kërcyeshëm të këng
Letra e Charlie Chaplin për të bijën: Mos e shit zemrën tënde për ar e flori Çarli Çaplin, 76 vjeç, babai i 12 fëmijëve, në vitin 1965, vit në të cilin vdiq, shkroi këtë letër vajzës së tij njëze
Jonida Maliqi ka diçka për të thënë pas videos me Flori Mumajesin (FOTO LAJM) Javën që shkoi një video e Jonida Maliqit me Flori Mumajesin, të kapur në momente intime në Paris, u përfol jashtëzakoni
Erdhi ora të mësojmë të vërtetën, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi sërish bashkë (VIDEO) Moderatorja e njohur Liberta Spahiu dhe kantautori Flori Mumajesi, janë bërë bashkë sërish. Liberta ka publikuar spot
Jonida Maliqi u filmua duke kapur nga të pasmet Flori Mumajesin, Romeo merr vendimin e papritur Pak më parë rrjeti u ndez nga video të cilës nuk i dihet saktësisht viti, në momente intime mes Flori Mumajesit dhe Joni