999 rezultate për

flori

Për herë të parë, Kejsi Tola sqaron njëherë e mirë lidhjen me Flori Mumajesi “Më ke mua” është një prej këngëve më të bukura të Kejsi Tolës, e cila mban firmën e Flori Mumajesit: “Është kënga e jet
Festoi 21 vjetorin, Flori Mumajesi prezanton për herë të parë motrën publikisht (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private
Ia kërcisnin pokerit pa pyetur për Covid-19, humbin jetën 3 persona Duket se të mos jesh i përgjegjshëm sot paguhet me jetë. Kështu ka ndodhur me një grup pensionistësh amerikanë, shok
U kthye nga Gjeneva, ish-lojtari i Tiranës tregon si arriti të mposhte koronavirusin Ish-futbollisti i Tiranës Florian Riza foli për herë të parë pasi u shërua nga koronavirusi. Në një prononcim për “AB
U infektua me koronavirus, Florian Riza: Spitali infektiv një tmerr, dukej si 1920 Florian Riza është zyrtari i FSHF-së që u infektua me virusin COVID-19. Ish-futbollisti pas një periudhe 10 ditore në s
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i shoë-t të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj është shprehur se ndihet i zhgënjyer nga programi i ri q
Një karantinë si e Florian Agalliut, moderatori ndan videot plot të qeshura me vajzën (VIDEO) Moderatori i njohur, Florian Agalliu ka ndarë gjatë këtyre ditëve videot më të bukura pranë dashurisë së tij më të madhe
Florian Marku në karantinë, e fejuara i vjen në ndihmë duke e grushtuar (VIDEO) Boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku ka postuar një video në Facebook duke u stërvituar nga shtëpia e tij në Londër
"Kam qenë 13 ditë me temperaturë dhe i këputur", Florian Marku dyshon për koronavirus (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka dyshime se mund të ketë kaluar koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në faqen zy
Florian Marku: Nuk e di nëse e kalova koronavirusin, kam 13 ditë me temperaturë Boksieri i njohur, Florian Marku thotë se mund të ketë kaluar Koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në llogarinë zyrta
"Të mos na detyrojë policia dhe ushtria", Flori Mumajesi përcjell një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Qeveria ndërmorri të tjera masa të rrepta ditën e djeshme, për sa i përket lëvizjes së qytetarëve gjatë fundjavës. Ushtr
Refozojnë izolimin nga koronavirusi: Turistët mbushin plazhet e Florida-s Plazhi Clearwater Beach, në Florida, ishte i mbushur me vizitorë që mesa duket nuk i kanë vënë mend udhëzimeve për ruajt
"Qaja për Florin", Çiljeta hapi arkivat e shumë viteve më parë dhe nxorri "zbuluar" VIP-at (FOTO LAM) Në Instagram ka nisur së fundmi një sfidë e re, e cila konsiston në publikimin e fotove të vjetra të viteve më parë.
Ky 8 Mars është ndryshe për Floriana Garon, moderatorja publikon foton me fëmijët e saj (FOTO LAJM) Me rastin e festës së nënës e gruas, moderatorja Floriana Garo ka publikuar një foto me dy fëmijët e saj. E shpërngulur
U përfol për një romancë me Flori Mumajesin, Kejsi Tola tregon të vërtetën Mjaftuan dy këngë që Flori Mumajesi punoi për këngëtaren Kejsi Tola dhe aq u desh! Zërat për një lidhje mes dy person
Revoltohet Florian Binaj: Hajduta! Me të vjedh 2 herë në pikë të mëngjesit! (FOTO LAJM) Një ndër problemet më të mëdha në Tiranë është parkimi i cili është kthyer në makth për qytetarët. Ky rezervim për v
Sot do të festonte ditëlindjen, kështu e kujton Landi- Dr. Florin (FOTO LAJM) Këngëtari i ndjerë Dr. Flori do të festonte sot 41-vjetorin e tij të lindjes. E në një ditë si kjo, nuk ka munguar nj
U shpall lojtari i ndeshjes, flet Florian Kamberi Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer në ndeshjen që ekipi i tij Rangers zhvilloji ndaj St Johnstone (2-2).
Kamberi "çmend" Gerrard me golin e tij: Sot të gjithë duhet të flasim për atë (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Florian Kamberi bëri një paraqitje të shkëlqyer me Ragers të dielën. Ai shënoi një gol
Bashkëpuntore e "skifterit", kush është 20 vjeçarja që ndihmonte në vjedhje Astrit Thaçin Policia e Tiranës ka arrestuar sot një vajzë 20 vjeccare e cila dyshohet se bashkëpunonte me Astrit Thaçin, duke kryer g