999 rezultate për

flet

Flet një nga shqiptarët që bëri vaksinën kundër COVID-19: Pranova pasi më vdiqën prindërit Imer Shehu është një nga 3 shqiptarët që ka bërë vaksinën e COVID-19. Ai ka komentuar në një lidhje me skype nga Lond
Flet babai i 29-vjeçares shtatzënë që vdiq nga COVID-19: Mjekët na thanë që është mirë! Gruaja 29 vjeçe nga Prizreni vdiq bashkë me foshnjen e saj, ndërsa në muajin dhjetor ajo do t’i mbushte një vit martesë.
"Leo Messi e do Barçën", Laporta flet për të ardhmen e kapitenit Kanidati për president i Barcelonës, që në fakt e ka pasur këtë pozicion të lartë në klubin katalanas edhe në të kaluarë
"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
Divorci i bujshëm, Jonida Maliqi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek "E diela shqiptare", në një intervistë të ve
Rinumërimi i votave në Wiskons, rikonfirmon fitoren e demokratit Joe Biden Uiskonsi përfundoi rinumërimin e votave të zgjedhjeve presidenciale të dielën, duke konfirmuar fitoren e demokratit Joe
Njerëzit që pinë cigare janë më të mbrojtur nga Covid-19? Flet mjekja e njohur Në fillimet e pandemisë së koronavirusit, kur u pa se mushkëritë ishin organi më i prekur, rrjedhimisht ishin duhanpirës
Stadiumet bosh, flet Totti: Nuk është më futboll Edhe pse skuadrat janë rikthyer në fushën e lojës, një mungesë e madhe mund të quhet ajo e tifozëve, të cilëve u duhet t
Flet ekspertja e ISHP-së: A të mbron vaksina e gripit nga Covid-19 Programi i vaksinimit ndaj gripit ka nisur që në fillim të tetorit me personelin mjekësor, atë të arsimit dhe më tej do
U eliminua nga Saimiri, flet Juli: Më bëri përshtypje Alketa (FOTO LAJM) Juli dhe Klea ishin dy konkurrentet që Saimiri vendosi të eliminonte në natën e dytë të spektaklit “Love Story” në TV Kl
Stresi flet si rrallëherë për miqësinë që ka patur dikur me Noizyn: Pendohem (VIDEO) Stresi dhe Noizy janë ndër reperët më të suksesshëm, të cilët kanë qenë miq vite më parë, por nuk dihet arsyeja që çoi n
U fotografua duke tërhequr qenin zvarrë, flet shoferi i taksisë Një 67-vjeçar i cili u fotografua duke tërhequr zvarrë një qen është shoqëruar nga policia e Durrësit. Sipas policis
"Është vetëm i imi", Blerta flet për lidhjen me Erionin dhe xhelozinë (FOTO LAJM) E ftuar në "Ftesë në 5", ishte Blerta Ligaj, volejbollistja dhe partnerja e ish-banorit të "Big Brother", Erion Zeqirajt
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
7 herë kampion, Hamilton flet për suksesin në Formula 1 Lewis Hamilton ka folur për aventurën personale gjatë këtij viti të Formula 1, ku u shpall kampion bote për të 7-n herë
Bill Gates flet për vaksinën: Duroni edhe pak, mbani maskat Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates beson se pothuajse çdo vaksinë kundër COVID-19 do të jetë efektive. Vak
Gjoba në ditëlindjen e Bes Kallakut, flet për herë të parë Ilir Meta Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 në vendin tonë, ndërsa theksoi rëndë
Gazetarja flet për vrasjen e 45 vjeçarit në Ekuador: Shkuan 1600 shqiptarë për dy vite Duke ju referuar vrasjes së 45 vjeçarit shqiptar Adriatik Tresa në Ekuador të premten e shkuar, gazetarja Fatjona Mjedin
Sandër Lleshaj flet për problematikën në Skrapar: Të implikuar në nivele të ndryshme Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur nga Berati për drejtorinë e qarkut duke evidentuar të metat dhe problemati