999 rezultate për

flet

Milani siguroi vendin e parë grupet e Europa League, flet Pioli Stefano Pioli, trajneri i Milan-it, ka komentuar fitoren kundër Sparta Prague dhe vendin e parë në Grupin H të Europa Le
Reina apo Strakosha? Flet legjenda italiane Dino Zof: Këto janë marrëzi Pikëpyetja më e madhe në Serinë A sa i përket zgjedhjes së portierit është te Lacio. Pepe Reina apo Thomas Strakosha
"Bija ime është me të zeza", babai i Klodianit flet për vajzën që u prezantua si motra e tij Prej pasdites dhe deri pak para mesnate, qindra qytetarë marshuan dhe protestuan dule kërkuar drejtësi për vrasjen e Klo
Flet vajza e abuzuar seksualisht në Kuçovë: Më kërcënonte me sëpatë Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, ngjarje që tronditi sot mbarë opinionin publi
Abuzimi seksual me 10-vjeçare, flet nëna: Do t'a kisha vrarë me duart e mia Ngjarja e rëndë e abuzimit seksual me një 10-vjeçare në qytetin e Kuçovës, e cila trondit i sot mbarë opinionin publik,
Polici i vrau vëllanë, flet motra nga protesta: Prisnim t'a martonim! Bora Rasha, motra e Klodian Rashës nga protesta mbrëmjen e sotme përpara Kryeministrisë kërkoi drejtësi për vëllanë.
Flet gazetari që mbeti i plagosur në protestë: Më mirë vdes këtu se të iki në spital (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në protestën që po zhvillohet për të kërkuar drejtësi për 25-vjeçarin, Klodian Rasha, i u qëllua për vd
A mund të infektohesh njëherësh me Covid dhe grip? Flet epidemiologu Epidemiologu Dritan Ulqinaku i ftuar mëngjesin e kësaj të mërkure në “Abc-ja e mëngjesit” foli për situatën e Covid-19 n
Flet me lot në sy xhaxhai i Klodian Rashës: Nuk solli kurrë probleme, donte të ikte në Angli Hasan Rasha, xhaxhai i Klodian Rashës, ky i fundit i vrarë mbrëmë nga policia, ka thënë se nipi i tij nuk mbante kurrë a
Rama flet për Ditën e Rinisë: Nder i madh i udhëheqjes së vendit në 7 vite Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Ditën e Rinisë, që shënon dhe 30 vjetorin e rënies së komunizmit. Shefi i qeveris
Ku të drejtoheni për testimin e thjeshtë? Flet shefja e Epidemiologjisë në ISHP Shefja e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino në një lidhje live për RTV Ora, ka treguar më shum
I zuri vendin e titullarit, Reina flet për mardhënien me Strakoshën Tomas Strakoshës i kushtoi shumë periudha e COVID, duke qenë se ditët që qëndroji jashtë fushave të blerta, i shfrytëzoi
"Ishte lakuriq", flet babai i 22 vjeçarit që mbeti i vrarë me armë gjahu në Bulqizë Një ngjaje e rëndë tronditi qytetin e Bulqizë, 22-vjeçari Elidon Basha mbeti i vrarë. Gjithçka nisi si gjueti mes Klodia
Miq apo partnerë? Ori flet hapur për marrëdhënien me Islin (FOTO LAJM) Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dyshja më e diskutuar e televizionit, për shkak të kimisë që kanë shfaqur që në fillim
Vettel flet për kolegun e ri: Me kënaqësi do të ndihmoj Schumacher Sebastian Vettel ka folur për kolegun e tij të ri, Mick Schumacher djalin e legjendës së F1 Michael Schumacher. Sch
Rasti Suarez, flet drejtori sportiv i Juventusit Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici thotë se nuk është i brengosur që po hetohet në rastin Suarez. Ai thotë
Momentalisht kryesues, Lampard flet për titullin dhe dëmtimin e Ziyech Chelsea mposhti Leeds United në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. "The Blues" u rikthyen nga disavantazhi për
Allegri flet për Ronaldon: Ai është ndryshe nga të tjerët Trajneri italian, Massimiliano Allegri, i cili ishte trajner i Cristiano Ronaldos në vitin e tij të parë në Serie A, ka
Hoti flet për gjendjen me COVID-19 në Kosovë, tregon nëse mund të ketë ashpërsim të masave Kryeministri Avullah Hoti ka folur për situatën aktuale me Covid-19 në vend. Ai thotë se kanë marrë masat e duhura d
"Derbi është derbi, shpresoj të jetë një ndeshje e bukur", flet Pirlo Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo del në konferencën për shtyp përpara sfidës derbi ndaj Torinos e cila është e progra