999 rezultate për

flet

Allegri flet për Ronaldon: Ai është ndryshe nga të tjerët Trajneri italian, Massimiliano Allegri, i cili ishte trajner i Cristiano Ronaldos në vitin e tij të parë në Serie A, ka
Hoti flet për gjendjen me COVID-19 në Kosovë, tregon nëse mund të ketë ashpërsim të masave Kryeministri Avullah Hoti ka folur për situatën aktuale me Covid-19 në vend. Ai thotë se kanë marrë masat e duhura d
"Derbi është derbi, shpresoj të jetë një ndeshje e bukur", flet Pirlo Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo del në konferencën për shtyp përpara sfidës derbi ndaj Torinos e cila është e progra
Messi te PSG, flet Al-Khelaifi Nasser Al-Khelaifi, foli në emisionin radio Touche Pas a Mon Poste, duke dribluar pyetjen në lidhje me një të ardhme të
"I zura pritë për ta trembur", flet autori që plagosi Hilë Gjinin në sy të fëmijëve Gjykata ka lënë në burg Gjergji Gjinin, autorin e plagosjes së Hilë Gjinit në Lezhë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e së martë
Artan Hoxha flet për përplasjen mes dy bandave në Elbasan: 14 të vrarë për 50 kg kokainë Gazetari Artan Hoxha thotë se nga dy grupe të lidhura me aktivitetin kriminal në Elbasan, brenda dy vitesh rezultojnë 14
Farmacistja flet hapur: Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë Ditën e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua lakuriqësia në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendo
Pse u nda nga Butrinti? Flet Kiara Tito: Fillova ta shihja Zerkën me një tjetër sy! (FOTO LAJM) Moderatorja bukuroshe Kiara Tito ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë për shkak raportit me këngëtarin Butrint Im
Lampard flet pas fitores me Sevillan: Giroud është i pabesueshëm Chelsea arriti të siguronte një fitore spektakolare ndaj Sevillas në Championa League. Sulmuesi francez, Giroud ishte
"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Pioli flet pasi mposhti koronavirusin: Nuk më zinte gjumi kur mora lajmin se dola negativ Stefano Pioli është rikthyer pas më shumë se dy javësh i izoluar në shtëpi. Trajneri kuqezi ka kaluar Covid-19 me suk
Flet një nga 3 shqiptarët vullnetarë që ka bërë vaksinën e COVID-19: Ja pse e bëra! Imer Shehu është një nga 3 shqiptarët që ka bërë vaksinën e COVID-19. Ai ka ka pranuar që ta bëjë pasi i ndërroi jetë
"Nuk i dha pagesën prej 200 eurosh", flet shqiptari që dogji pronarin grek Një 20-vjeçar shqiptar, ka lyer me alkool dhe më pas e ka djegur pronarin e një hoteli Nikos Halaris pasi ky i fundit i
Flet një nga shqiptarët që bëri vaksinën kundër COVID-19: Pranova pasi më vdiqën prindërit Imer Shehu është një nga 3 shqiptarët që ka bërë vaksinën e COVID-19. Ai ka komentuar në një lidhje me skype nga Lond
Flet babai i 29-vjeçares shtatzënë që vdiq nga COVID-19: Mjekët na thanë që është mirë! Gruaja 29 vjeçe nga Prizreni vdiq bashkë me foshnjen e saj, ndërsa në muajin dhjetor ajo do t’i mbushte një vit martesë.
"Leo Messi e do Barçën", Laporta flet për të ardhmen e kapitenit Kanidati për president i Barcelonës, që në fakt e ka pasur këtë pozicion të lartë në klubin katalanas edhe në të kaluarë
"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
Divorci i bujshëm, Jonida Maliqi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek "E diela shqiptare", në një intervistë të ve
Rinumërimi i votave në Wiskons, rikonfirmon fitoren e demokratit Joe Biden Uiskonsi përfundoi rinumërimin e votave të zgjedhjeve presidenciale të dielën, duke konfirmuar fitoren e demokratit Joe
Njerëzit që pinë cigare janë më të mbrojtur nga Covid-19? Flet mjekja e njohur Në fillimet e pandemisë së koronavirusit, kur u pa se mushkëritë ishin organi më i prekur, rrjedhimisht ishin duhanpirës