999 rezultate për

flet

Zhdukja e dy vajzave të mitura, flet me lot në sy e ëma e Kejsit: Dyshoj se i kanë trafikuar Ende nuk ka asnjë të dhënë se ku mund të kenë shkuar dy vajzat e zhdùkura në Tiranë në datën 1 Janar. Kejsi Ahmetaj e
"Është një ndër njerëzit e mi të preferuar", Keisi flet për raportin me babanë e Stresit (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë bërë shpesh kryefjalë e mediave rozë, për shkak të raportit të tyre. Megjithatë, ata kanë treguar
Pas motrës flet edhe vëllai i Zhanetës dhe Kristinës: Përparimi ka patur rrjet për shitjen e fëmijëve Viti 2020 u mbyll me një ngjarje që trondi Shqipërinë. Dy motra u vranë me armë zjarri nga Përparim Ademi. Viktimat jan
"Ma bën gruaja 8 me 2", Devis Xherahu flet për herë të parë pas martesës (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Devis Xherahu dhe partnerja e tij 17 vite më e re, Ertemiona Mejdani, vitin që lamë pas e m
Fatjoni akuzon Melisën se ka fjetur me një konkurent të Për'Puthen (FOTO+ VIDEO) Mbremjen e sotme ne ekranin e Top Channel ka startuar Perputhen Prime. Pervec Arian Konomit jane bashkuar dhe dy opin
Doli vullnetar për t'i dhuruar veshkën 19 vjeçares, dhuruesi flet pas vdekjes së saj Ka ndërruar jetë 19 vjeçarja, Nazlie Sherifi e cila ishte duke u trajtuar në QKUK. Nazlie Sherifi kishte pak shpresë
Flet Kalo: Ja nga se varet përfundimi i pandemisë Mjeku Tritan Kalo, ndërsa ka uruar një vit më të mbarë për të gjithë, thotë se përfundimi i pandemisë së koronavirusit v
"Nuk mbaj mend asgjë", flet 34 vjeçari që vrau kunatin natën e Vitit të Ri Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 34-vjeçarin Klajdi Shundi, i cili vrau natën e ndërrimit të viteve
Spiropali flet për Grida Dumën: Nuk e shoh si konkurente! E ftuara e parë e "EXPULS" ishte ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Spiropali foli
Marin Mema flet hapur: Kam shumë kohë që jam i lidhur Marin Mema ishte i ftuari i autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e parë të vitit 2021 neM
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila
"Do ta vuaj për tërë jetën", Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje t
"E bëra për xhelozi", flet autori i ngjarjes së rëndë në Astir Autori i vrasjes së dyfishtë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë është shprehur se ngjarja ka ndodhur për mo
Flet CR7, synon të luajë për shumë vite dhe ëndërron Kupën e Botës me Portugalinë Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai synon të luajë për shumë e shumë vite tjera dhe po ëndërron fitimin e Kupën e Botës me
Frrok Çupi flet për përplasjet me Berishën: Shyqyr që jam gjallë! "Më përndoqi nga Shqipëria, më përndoqi nga disa punë, më përndoqi fizikisht, më kërcënoi familjarisht aq sa kam marrë g
Andi dhe Tea çift? Flet Ina: Nuk kanë asnjë lidhje, ai do linte emisionin për Shqipen (FOTO LAJM) Vajzat dhe djemtë e “Për’puthen” komentohen shumë në rrjetet sociale dhe mediat online. Së fundmi po komentohet gjatë mu
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
A do të jetë Opozita e bashkuar në zgjedhjet e 25 prillit?, Basha flet për herë të parë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një interviste në emicioni “Çim Peka Live’’ ka theksuar se opozit
Flet mjeku i njohur: Mutacioni i Covid-19 mund të ketë mbërritur në Shqipëri Varianti i ri koronavirusit zbuluar në Britani mund të ketë mbërritur dhe në Shqipëri. Shefi i laboratorit të Mikrob
Ronaldo flet për djalin e tij: Dua që djali im të jetë i mirë një fushë, cilado qoftë Cristiano Ronaldo u zgjodh lojtari më i mirë i shekullit nga Globe Soccer Awards. Portugezi mposhti Lionel Messin dhe