999 rezultate për

flet

"Nuk mbaj mend asgjë", flet 34 vjeçari që vrau kunatin natën e Vitit të Ri Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për 34-vjeçarin Klajdi Shundi, i cili vrau natën e ndërrimit të viteve
Spiropali flet për Grida Dumën: Nuk e shoh si konkurente! E ftuara e parë e "EXPULS" ishte ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali. Spiropali foli
Marin Mema flet hapur: Kam shumë kohë që jam i lidhur Marin Mema ishte i ftuari i autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e parë të vitit 2021 neM
Fqinja flet për ekzekutimin e motrave në Astir: Kishte çun jetim dhe punonte si kamariere Paraditen e sotme, njw ngjarje tragjike ndodhi nw zonwn e Astirit ku u ekzektuan dy motra. Fqinja e Zhanetës, e cila
"Do ta vuaj për tërë jetën", Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje t
"E bëra për xhelozi", flet autori i ngjarjes së rëndë në Astir Autori i vrasjes së dyfishtë të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjte në Tiranë është shprehur se ngjarja ka ndodhur për mo
Flet CR7, synon të luajë për shumë vite dhe ëndërron Kupën e Botës me Portugalinë Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai synon të luajë për shumë e shumë vite tjera dhe po ëndërron fitimin e Kupën e Botës me
Frrok Çupi flet për përplasjet me Berishën: Shyqyr që jam gjallë! "Më përndoqi nga Shqipëria, më përndoqi nga disa punë, më përndoqi fizikisht, më kërcënoi familjarisht aq sa kam marrë g
Andi dhe Tea çift? Flet Ina: Nuk kanë asnjë lidhje, ai do linte emisionin për Shqipen (FOTO LAJM) Vajzat dhe djemtë e “Për’puthen” komentohen shumë në rrjetet sociale dhe mediat online. Së fundmi po komentohet gjatë mu
"Më ka çuditur Gega si njeri", Safet Gjici flet hapur: E refuzuam 3 herë kërkesën Skënder Gega do të largohej nga Kukësi me një ndjenjë të lartë përgjegjësie pas humbjes së fundit kundër Partizanit në s
A do të jetë Opozita e bashkuar në zgjedhjet e 25 prillit?, Basha flet për herë të parë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një interviste në emicioni “Çim Peka Live’’ ka theksuar se opozit
Flet mjeku i njohur: Mutacioni i Covid-19 mund të ketë mbërritur në Shqipëri Varianti i ri koronavirusit zbuluar në Britani mund të ketë mbërritur dhe në Shqipëri. Shefi i laboratorit të Mikrob
Ronaldo flet për djalin e tij: Dua që djali im të jetë i mirë një fushë, cilado qoftë Cristiano Ronaldo u zgjodh lojtari më i mirë i shekullit nga Globe Soccer Awards. Portugezi mposhti Lionel Messin dhe
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
Cristiano Ronaldo flet pasi u shpall lojtari i shekullit: Më mungojnë tifozët në stadiume Ditën e sotme në Dubai u dhanë çmimet e Globe Soccer Award, ku u akordua edhe çmimi për lojtarin e shekullit të 21-të, t
"Një moment që nuk do ta harroj kurrë", flet infermierja e parë e vaksinuar në Itali “Vaksinimi shkoi shumë mirë, ishte shumë emocionues dhe është një moment që nuk do ta harrojmë kurrë". Kjo është ajo që
Flet numri dy i partisë: Vjosa nuk ka vend jashtë LDK-së Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka folur për largimin e Vjosa Osmanit nga partia dhe krijimin e një iniciative të re
Kanë prezantuar bashkë, Xhemi Shehu flet për Enedën: Kam tentuar të jem shoqe (FOTO LAJM) Xhemi Shehu e ka mbyllur përfundimisht kapitullin e televizionit dhe nuk ka më fare kthim mbrapa. Këtë sezon ajo nuk u s
Rama flet për divorcet: 10 vite në krah! Linda ma ka bërë të largët atë kohë! "Jam me fat që jam burri i Lindës dhe kam Lindën në krah prej 10 vjetësh, gjë që ma ka bërë shumë të largët kohën e mëpa
Habit Edi Rama, flet për Sali Berishën dhe e quan lider karizmatik Pavarësisht akuzave të ndërsjellta, Kryeministri Rama e ka cilësuar ish-Kryeministrin Berisha një lidership karizmatik,