999 rezultate për

flet

Lidhja me Young Zerkën? Flet Kiara Tito (FOTO LAJM) Shkak për këto thashetheme u bënë dhe disa skena shumë “romantike” në “Shiko kush luan” ku të dy ishin të ftuar. Kim
Debat midis Tritan Shehut dhe Silva Binos: Mbylle! Pse flet kot më kot flet? Një debat në studio për vaksinat kaloi në tone të larta zëri mes shefes së Departamentit të Epidemiologjisë dhe Kontroll
Krimi makabër! Flet vajza e çiftit nga Vlora që u gjetën të copëtuar në valixhe Pavarësisht se një test ADN-je është i domosdoshëm si provë shkencore për konfirmuar se eshtrat e copëtuara në valixhe i
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
U largua pas puthjes së motrës me Saimirin, flet Albana: Më hoqët qafe (FOTO LAJM) Këtë të hënë, njëra nga binjaket e "Love Story", Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me
Flet i arrestuari në protestë: Policia më bëri për spital! Në një lidhje live, aktivisti Altin Koci, i cili ndodhet në arrest shtëpie si pjesëmarrës në protestat për vrasjen e Klo
"Falas dhe pa detyrim", Rama flet për vaksinën anti-Covid Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij për mediat, ka përmendur edhe vaksinën për COVID-19 ndërsa u shpreh se ajo do
Ka mbetur jashtë projektit të Juventusit, Khedira flet për të ardhmen Sami Khedira ka mbetur jashtë projektit te Juventusi dhe mezi po pret muajin janar për t’u larguar nga bardhezinjtë, tek
Haaland te Juventusi? Sulmuesi flet për të ardhmen Erling Haaland u shpall fitues i Golden Boy 2020 dhe pas çmimit foli për Tuttosportin. Ai ka komentuar nga Doha situa
100 ditë qeverisje, Grubi flet se çfarë është bërë në këto ditë “Fitorja e madhe e BDI-së dhe LSDM-së e 15 korrikut ishte vërtetim i politikave dhe vendimeve të guximshme të koalicioni
Gomez flet për përleshjen me grushta me Gasperinin: Do ta merrni vesh të vërtetën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atalantas, Papu Gomez ka befasuar me një postim të tijin në rrjetin e tij social Instagram. Papu Gomez, i
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Igli Tare flet për Cikalleshin: Gjynah, nuk e meriton të jetë aty ku është (VIDEO) Ish-Futbollisti i Kombëtares shqiptare, dhe drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka qenë i ftuar special në emisionin n
Flet Alimehmeti: A do goditet vendi nga një valë e tretë e COVID pas festave Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti, ndërsa foli për situatën e koronavriusit në vend, tha se nuk ka mjaftueshëm testi
"E kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin", Loredana flet për Mozzik dhe ribashkimin me të (VIDEO) Në dokumentarin për jetën e Loredanës u shfaq edhe Mozzik, i cili i befasoi të gjithë fansat me deklaratat e tij. Ai u s
Largimi nga futbolli, Ibrahimovic flet pa doreza Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, ka folur për BBC në lidhje me rikthimin e tij te “Djalli”, por dhe problemet me
"E bukura dhe bisha", flet vajza që qëndroi përballë policisë pa ju dridhur qerpiku (FOTO LAJM) Gjatë protestës së djeshme një video bëri xhiro me shpejtësi në rrjetet sociale. Në pamjet e shpërndara shihej një v
Manastirliu flet për vaksinën kundër COVID-19: Pas 20 dhjetorit do të nisin testimet e shpejta Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka deklaruar nga Durrësi se testet e shpejta janë shp
Jurgen Klopp flet për gjendjen e Shaqirit Trajneri Jurgen Klopp ka mbajtur një konferencë shtypi para ndeshjes ndaj Fulhamit që zhvillohet të dielën. Gjermani
Milani siguroi vendin e parë grupet e Europa League, flet Pioli Stefano Pioli, trajneri i Milan-it, ka komentuar fitoren kundër Sparta Prague dhe vendin e parë në Grupin H të Europa Le