999 rezultate për

flet

Gattuso flet rreth sëmundjes së syrit: Nuk kam qenë vetvetja për 12 vjet Gennaro Gattuso ka folur rreth sëmundjes më të cilën është duke u përballur. Ish-trajneri i Milanit është parë me syr
Solskjaer flet për të ardhmen e Pogbas E ardhmja e Paul Pogba akoma është në dyshim, nuk dihet nëse do të vazhdoj apo jo te Manchester United. Trajneri Ole
Pensioni për familjen Rasha, ministrja Denaj flet nga Kuvendi Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka mbajtur fjalën e saj sot në Kuvend, ku ndër të tjera foli lidhur me A
Breshëria e plumbave mbi lokalin e efektivit të "Shqiponja", flet i vëllai: Jemi mirë! Mbrëmjen e sotme në Shkodër u shënuan disa të shtëna me armë zjarri në lokalin e vëllezërve Pjetri në Shkodër. Fatmir
Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu "Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu..." Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka folu
Nuk flet për mediat angleze, Salah jep sinjale se e do kalimin në La Liga Mohamed Salah duket se është i hapur që të largohet nga Liverpooli me të përfunduar ky sezon. Ylli egjiptian duket se
Kurti flet pas takimit me Osmanin: Zgjedhjet të mbahen sa më parë, do të jemi shumicë në Kuvend (VIDEO) Lideri i VV-së, Albin Kurti ka folur pas takimit me u.d, presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit, takim ky i mbajtur për c
"UFOT ekzistojnë dhe Trump e di", ish-shefi i CIA-s flet për alienët John Brennan është bashkuar me listën e zyrtarëve të lartë që sugjerojnë se mund të ketë jetë edhe në planete të tjera.
Mjeku epidemiolog flet për variantin e ri të COVID-19: Nuk është e papritur! Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti i ftuar në emisionin "Real Story" të Sokol Ballës në News24 ka ulur alarmin sa i përke
A do luajë bashkë treshja sulmuese Costa-Felix-Suarez? Flet Simeone Diego Simeone nuk është i përgatitur të rrezikojë të vendos treshen Luis Suarez, Diego Costa dhe Joao Felix në formacion
Alimehmeti flet për llojin e ri të COVID-19 në Britani: Është një ndër 4 mijë mutacionet Epidemiologu Ilir Alimehmeti, tha per Fax news se lloji i ri i koronavirusit që është shfaqur në Britani nuk përbën asnj
"Si jeni të gjithë?", Këngëtarja e famshme flet shqip në televizionin gjerman (VIDEO) Këngëtarja e famshme shqiptare, Ava Max, është një prej emrave më të njohur të muzikës në botë. Ajo nuk ngurron aspak ta
Flet mjekja e parë shqiptare që mori vaksinën e Pfizer kundër koronavirusit Teksa pandemia vazhdon të infektojë miliona njerëz në mbarë globin dhe të marrë mijëra jetë çdo ditë, paralelisht në sht
Lori flet për herë të parë për ndarjen: Unë jap zemrën në tavolinë për dashurinë! Lori Hoxha ishte e ftuara e episodit më të fundit të emisionit “Dilema” në Top Albania Radio me Eno Popin. Përgjatë i
Denaj flet për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janari dhe zbulon kategoritë që përfitojnë Ministrja e Ekonomisë dhe e Financave, Anila Denaj ka folur për herë të parë për rritjen e pagave duke nisur nga 1 janar
Çuçi ministër i Brendshëm, Rama flet sërish për protestat për Klodian Rashën "Për të kuptuar se çfarë ne duhet të bëjmë që kurrë më mos të përsëritet një shfaqje ekstreme, e denjë për vende ku fëmi
"Ka problem me veten", Meriton Mjekiqi flet pas konfliktit të bujshëm me Noizy-n (VIDEO) Para disa javësh Noizy dhe reperi i ri Big Kik u përfshin në një debat publik, pasi ky i fundit u shpreh gjatë një frees
"Më ka mësuar me humbjen që në moshë të vogël", Lori flet për të atin (FOTO LAJM) Në një intervistë për Top Albania Radio, Lori Hoxha ka zbuluar më shumë për veten e ndër të tjera ka folur edhe për jetë
Babai vrau vajzën dhe gruan e i dha fund jetës, flet i afërmi i tyre Një mik i familjes kosovare në Isselburg të Gjermanisë, dy anëtarë të së cilës (gruaja, 46 vjeç, vajza 16-vjeç) u vranë
Stadiumi i ri dhe sezoni i Partizanit, flet Olsi Rama Drejtori i Partizanit, Olsi Rama ka dhënë një intervistë për “Sport News” ditën e sotme në “News 24”. Drejtori i të