E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

flasin

Flasin ekspertët: Raporti i progresit, vërejtjet në ekonomi janë reale Vërejtjet për ekonominë të Komisionit Evropian në Raportin e progresit janë reale. Është vërtetuar avancim. Por, sipas n
Flasin mjekët, nëna e Ramës po kalon një gjendje të vështirë Tre ditë më parë, kryeministri Edi Rama deklaroi publikisht se nëna e tij, Aneta nuk mund të merrte pjesë në një aktivit
Fotografia që përloti të gjithë në luftë, flasin nëna dhe vajza (VIDEO) Ishte marsi i vitit 1999, periudhë kjo e cila për popullin e Kosovës ishte tejet e rëndë. Kolona të gjata njerëzish, të
Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Të gjithë po flasin për një detaj nga dëshmia e Zuckerbergut: Çfarë është kjo gjë në karrige Senatorët amerikanë të martën për rreth pesë orë e kishin bërë “shoshë” Mark Zuckerbergun me pyetje, rreth skandalit me
U vra në mes të Tiranës, fqinjët flasin për të riun Një 28 vjecar është vrarë ditën e sotme, pikërisht poshtë banesës së tij në Kinostudio. 28-vjeçari Mario Majollari u
Rakitic tregon mirënjohje maksimale për Messin: Flas për të dhe kur shkoj në shtëpi Lionel Messi ishte deciziv me tre gola të shënuar në fitoren e Barcelonës 3-1 kundër Leganes të shtunën. Ivan Rakit
Vuçiç telefonon Merkelin, flasin për Kosovën Më 13 prill, kancelarja gjermane, Angela Merkel pret për vizitë sërish kreun e shtetit serb, Aleksander Vuçiç, ka njoftu
Të gjitha faktet flasin për përfshirjen e Rusisë në helmimin e ish-agjentit Zyrtarët rusë kanë hedhur poshtë raportimet e gazetës britanike, se agjenti nervor, i përdorur në helmimin e ish-spiunit
Rama fillon spektaklin me kuksianët, çfarë do të ndodhë në mesditë Pasi është tërhequr përkohësisht nga vjelja e tarifës në Rrugën e Kombit i detyruar nga reagimi i banorëve të Kukësit, R
Të gjithë flasin për Ronaldon, por keni humbur super pritjen e Navasit që mund të ndryshonte lojën (VIDEO) Keylor Navas vazhdon të mahnisë Zinedine Zidane pme pritjet e tij, por këtë herë dëshmitar nuk ishin vetëm tifozët madri
Ky është problemi shëndetësor për të cilin femrat kanë turp të flasin Kur bëhet fjalë për shëndetin personal, nuk duhet të keni aspak turp! “Candidiasis vaginale” është një gjendje e shka
Studimet flasin vetë, ky është numri i orëve që kaloni në gjumë sipas profesionit! Gjumi, miku dhe armiku i shumë prej njerëzve. Disa e dashurojnë, të tjerë nuk i kanë marrëdhëniet fare të mira me të…E r
Dënimi për Skënderbeun shkakton rrëmujë në futbollin shqiptar, flasin specialistët Dënimi i rëndë i UEFA-s me 10 vite pezullim të Skënderbeut nga kompeticionet Europiane ishte padyshim tema më e nxehtë e
Të dyshuarit si ushtarë të Muhaxherit nuk flasin para gjykatës Gjashtë nga nëntë kosovarët, të cilët dyshohen se kanë marrë urdhër nga Lavdërim Muhaxheri për përgatitje të sulmit terr
Veseli takon Apostolovën, flasin për liberalizimin e vizave Kryekuvendari, Kadri Veseli, ka pritur sot në takim Shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, për të disku
Mediat flasin për gjendjen e Gjuriqit Pas arrestimit të djeshëm të drejtorit të zyrës për Kosovën Marko Gjuriq nga forcat speciale të Policisë së Kosovës, med
Sulmuan Fero-n, flasin për herë të parë dhunuesit (FOTO LAJM) Një shëtitje e tij në "Albi Mall" u bë mollë sherri mes këngëtarit Fero dhe një grupi prej katër personash. Arjan Sj
U përfolën për ndarje, flasin për herë të parë Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (FOTO LAJM) Lidhja e Genc Prelvukaj dhe Eni Koçit është përfolur shumë. Gjithçka nisi në fillim të kësaj vere kur dolën thashethemet
Kadri Veseli tregon edhe sa deputetë do të flasin Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka treguar edhe sa deputetë do të flasin në seancën e sotme të jashtëzakon