999 rezultate për

flasin

“Po kërkonte një uniformë për diplomimin”/ Flasin shoqet e klasës: Ishte një nga njerëzit më gazmorë Ditën e mërkurë, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për
Flasin prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar Vazhdojnë hetimet e policisë italiane në lidhje me vrasjen e shqiptares Anxhela Meçani në këtë shtet. Prindërit e An
Sot nuk flasin më, Noizy bën gjestin që habiti fansat Kanë kaluar dy vite që nga sherri i bujshëm mes Encës e Noizyt dhe tani dyshja nuk i ka marrëdhëniet si dukur kur shihes
Flasin fqinjët e nënës së 6 fëmijëve që e vrau burri: Ajo mbante familjen me bukë Vazhdon të trondisë miqtë e familjarët vrasja e Ardiana Shahollit në Durrës, nga bashkëshorti i saj. Ardiana 40 vjeçe
Përse disa gra flasin me zë më të ulët pas lindjes dhe a është e rrezikshme kjo? Nënat e reja natyrshëm adoptojnë një zë më të thellë pas lindjes, në mënyrë që të shkallojnë autoritetin e tyre. Shke
Robert Berisha flet hapur, tregon arsyen pse Nora dhe Tuna nuk flasin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Flori dhe Elvana flasin me mesazhe të koduara? (FOTO LAJM) Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë qenë një prej çifteve më të dashur në shoëbizin shqiptar. Por mardhënie tyre du
Vrasja në Kamëz, babai i të dënuarit largohet nga Shqipëria Gjykata dha vendimin "arrest me burg" për dy vrasësit e Agim Bucit gjatë një grabitjeje pak kohë më parë në Kamëz. Po
Veseli pret në takim Majkon, flasin për diasporën Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka pritur të premten përfaqësues të diasporës nga shumë vende të botës, të cilët me mbë
Flasin familjarët e të rinjvë që tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren Në gjykatën e Fierit kanë mbërritur tre të rinjtë e akuzuar për kryerje të marrëdhënieve seksuale me dhunë e mbetur në t
Tentuan të përdhunojnë të miturën, tre të rinjtë flasin në polici Jorges Dosti, i arrestuari për rrëmbimin dhe tentativën për përdhunim të një vajze të mitur ka folur në polici rreth det
"Yll ndërkombëtar", mediat boshnjake flasin për këngëtaren shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj është njëra nga vajzat e këngëtares Arberie Hadërgjonaj. Duke e trashëguar bukurinë nga nëna e saj
Italia me qeveri të re, ‘5 yjet’ dhe Lega Nord bien dakord. Flasin Salvini e Di Maio Më në fund Italia duket se do të ketë një qeveri të re. Lëvizja ‘5 Yjet’ dhe ‘Lega Nord’, duket se kanë rënë dakord p
Flasin familjarët pas gjetjes së laboratorit të drogës: Po ndërtonim pulari "Po ndërtonim një pulari, jo laborator droge..." Kështu ëshët shprehur familjarët e Vladimir Çitotajt në Mbrostar të
Flasin dëshmitarët për kurdisjen e disa lëndëve te disa gjykatës Prokurorët e Prokurorisë së Shkupit për parregullsitë në Gjykatën Themelore Shkupi 1 gjatë shpërndarjes së lëndëve te gj
Krimi horror në Fushë-Krujë, flasin familjarët e viktimës nga Kosova Familja e Xhavit Osmanit të vrarë e djegur në Fushë-krujë, e ka denoncuar zhdukjen e 57-vjeçarit mbrëmjen e së shtunës.
E lindur për të zëvendësuar princeshë Dianën? Miqtë flasin për Meghan Priyanka Chopra ka shumë për të thënë për martesën e Meghan Markle me Princ Harry-n. Aktorja që është shoqe e ngushtë me
Gjuha më e veçantë në Botë, ja sa njerëz e flasin Ndoshta mund t’ju duket e pabesueshme, pasi ashtu tingëllon, por ekziston një gjuhë që flitet vetëm nga tre njerëz. “
A duhet t’i lash dhëmbët çdo natë para se të flesh? Flasin ekspertët Ka njerëz akoma që pretendojnë se duhet t’i lajnë dhëmbët një herë në ditë dhe shumë prej tyre kanë zgjedhur që kjo herë
Fqinjët flasin për shqiptarin e vrarë në Francë Në mbrëmjen e të mërkurës në Mulhouse të Francës është vrarë një shqiptar, i cili është qëlluar me pushkë nga një fqinj