999 rezultate për

flasin

Ju ka bërë shumë përshtypje? Ja pse femrat i flasin qenve si fëmijë Sipas një studimi, reagimi i femrave kur shohin qen është gjithmonë i ngjashme me mënyrën e të folurit me fëmijë. Eks
Del përgjimi që ka bërë Milaim Zeka, flasin për aferë korruptive të Fatmir Limajt Një bisedë mes Milaim Zekës dhe partnerit të tij të biznesit me viza, implikon zëvendëskryeministrin e Kosovës, Fatmir L
Nuk flasin prej kohësh, Enca i bën “të keqen” Noizyt Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Izet Haxhia mesazh të prerë: Ata që flasin në emrin tim, të zhduken Izet Haxhia, ish-truproja i Sali Berishës pas reagimit të djeshëm, ka vendosr që tju japë një mesazh të hapur personave
Elita në pritje të ëmbël dhe këtë sapo e vërtetoi Kur kanë kaluar vetëm dy muaj nga dita e propozimit për martesë, që moderatorja simpatike kosovare mori gjatë festës së
Flasin mjekët, legjenda e Formula 1 zgjohet nga koma Tashmë ka dritë në fund të tunelit për të afërmit e legjendës së Formula 1, Niki Lauda. 69-vjeçari u detyrua ti nëns
Ndërhyri dhe shpëtoi italianen nga dhuna, flasin prindërit e Viktorianit U ofrua të ndihmonte një vajzë e cila po dhunohej nga një shtetas italian. Ky mendohet se është motivi i ekzekutimit
"Dëgjuam një zhurmë të frikshme", flasin fqinjët e gjyqtarit Ditën e sotme u trondit Tirana nga një vetëvrasje. Gruaja e gjyqtarit të njohur Dritan Hallunaj, Enkeleda, u hodh ng
A rrezikohemi nga një tragjedi si e Greqisë? Flasin ekspertët Nisur nga tragjedia greke ku shumë qytetarë humbën jetën si rezultat i zjarreve në pyje, Instituti i Gjeoshkencës në ven
Si do të jetë moti deri në 10 gusht? Flasin meteorologët Si do të jetë moti deri në 10 gusht? Sipas Metoalb, moti do jetë i favorshëm për plazh e pushime por nuk do të arrij
Legjendat e Dinamos flasin për ish-trajnerin, Daliç: Suksesi kroat, prej tij Kombëtarja e Kroacisë ka shkruar histori në këtë Botëror duke mundur Anglinë dhe duke u ngjitur në finalen e Botërorit k
Belgjika ekip me shumë gjuhë, ja si merren vesh lojtarët Belgjika ka arritur me shumë meritë që të jetë në fazën e gjysmëfinalistëve të Botërorit "Rusia 2018". Kombëtarja Be
Flasin familjarët e nënës që vdiq në spital, fajësojnë mjekët Pas vendimit të Prokurorisë për hetim të 3 mjekëve për vdekjen e Aida Çajkës dhe foshnjes së saj, kanë reaguar familj
Flasin hoxha dhe prifti që ndajnë të njëjtin oborr (VIDEO) Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse. Imami dhe prifti duan që muri
Flasin fqinjët e çiftit të vetëvrarë në Elbasan: Jemi të shokuar Fqinjët e çiftit që humbi jetën nga rrjedhja e gazit dhe flakët e zjarrit, kanë mbetur të shokuar nga ngjarja. Me lo
Kjo është gjuha që e flasin vetëm 3 njerëz në botë (VIDEO) Gjuha që e flasin vetëm tre njerëz në botë! (VIDEO) Pëlqej0 Badeshi është një gjuhë pothuajse e zhdukur indo-iraniane
Sinoptikanët flasin për stuhinë e frikshme: Shkarkesa të fuqishme elektrike Rrebeshet e shiut me erën e fortë dhe ulja me 10 gradë e temperaturave brenda një orë, ishte një fenomen i rrallë për Ti
Statistikat flasin vetë, Ronaldo nuk ka shënuar asnjë gol kundër Spanjë Sonte në mbrëmje do të luhet derbi iberik mes Portugalisë dhe Spanjës e vlefshme për Grupin B në Kampionatin Botëror “Ru
“Po kërkonte një uniformë për diplomimin”/ Flasin shoqet e klasës: Ishte një nga njerëzit më gazmorë Ditën e mërkurë, Xhuljeta Çuni, do të zhvillonte provimin e Matematikës, nëse Xhaferr Mata nuk do ta kishte qëlluar për
Flasin prindërit e Anxhelës: Iku në Itali me një djalë shqiptar Vazhdojnë hetimet e policisë italiane në lidhje me vrasjen e shqiptares Anxhela Meçani në këtë shtet. Prindërit e An