999 rezultate për

flasin

Klodian Allajbeu: Ka një rrëmujë “ekspertësh” e “mjeshtrash” që thonë çudira mbi koronavirusin Nga Klodian Allajbeu Ka një rrëmujë “ekspertësh” e “mjeshtrash” që flasin në çdo televizion për një temë që as nuk ia
Flasin ekspertët: Kjo është arsyeja pse koronavirusi vret më shumë burrat sesa gratë Tymosja e cigareve, pirja e alkoolit dhe shëndeti i dobët në përgjithësi: këto janë disa nga arsyet se pse koronavirusi
UEFA sot mban një video-konferencë, çfarë do të diskutohet? Drejtuesit që mendojnë planin për rifillimim e futbollit përmes krizës së paparë të Covid-19, tani po flasin për qershor
Flasin ekspertët: Edhe reçipetat kanë ndikimin në kohën e koronavirusit Nëse i keni hedhur reçipetat tuaj tani kur jeni duke punuar nga shtëpia, ose duke izoluar vetveten, atëherë jeni në rrez
Flasin ekspertët: Me sa gradë duhet t'i lajmë rrobat për të shkatërruar COVID-19 "Është treguar se larja e rrobave deri në 56 gradë celsius vret koronavirusin. Nuk ka nevojë të zieni rrobat..." Spe
Fuga: Njerëzit nisin flasin budalliqe e filozofinë e përçmojnë si Hirushen Nga Artan Fuga Kjo dramë që ka pllakosur, pra covid19, tregoi dobësinë e të gjitha shkencave dhe teknologjive të njer
Flasin ekspertët: Kjo është arsyeja pse koronavirusi vret më shumë burrat sesa gratë Tymosja e cigareve, pirja e alkoolit dhe shëndeti i dobët në përgjithësi: këto janë disa nga arsyet se pse koronavirusi
Kur do të mbarojë koronavirusi? Flasin ekspertët Të gjithë këto kohë kanë ngritur pyetjen, kur do të përfundojë koronavirusi? Në lidhje me këtë sëmundje që po alarmon bo
Nuk flasin për më shumë se një javë, vajza i kërkon një mundësi të dytë ish-të fejuarit Programi “Dua të të bëj të lumtur” ka shërbyer si një urë komunikimi midis personazheve të cilët mund të kenë pasur deba
Flasin ekspertët: Përse nuk po përhapet koronavirusi në Afrikë? Që nga fillimi i përhapjes së pandemisë së koronavirusit nëpër botë, ekspertët janë bashkuar që ta luftojnë këtë sëmundj
Flasin autoritetet: Nuk ka asnjë të prekur me koronavirus në Kosovë Ditën e sotme, në media ka qarkulluar lajmi se koronavirusi ka mbërritur në Kosovë. Mirëpo, Valbon Krasniqi nga Komiteti
Për 8 Mars në Shkup, do të flasin 8 zonja, 8 histori dhe shumë frymëzim Me iniciativë të Desantila Vatnikaj nga Tirana dhe Liridona Limani nga Shkupi, dy juriste mike dhe aktiviste në shoqërin
Flasin nxënësit e shkollës në Fier: Na thanë se ishte stërvitje se si do reagonim Një ngjarje tronditëse ka ndodhur paraditen e sotme në Fier, ku rreth 25 nxënës janë helmuar në shkollën “Janaq Kilic” n
Kush tha që djemtë nuk flasin për vajzat? Ja çfarë thonë me shokët për të dashurat Ky tekst është shkruar nga një djalë. Me të metën që është i huaj dhe kjo listë nuk do përmbajë shumë shprehje që përdor
Flasin shkenctarët: Si ndikon koronavirusi tek fëmijët, sa të rrezikuar janë Frika nga koronavirusi po i prek të gjithë, por sidomos prindërit që shqetësohen për fëmijët e tyre, veçanërisht ata shu
Presidenti takohet me Menduh Thaçin, flasin për gjendjen e shqiptarëve në rajon Presidenti i vendit Hashim Thaçi është takuar sonte në Prishtinë me kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH) Men
Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, flasin familjarët e viktimave Kosova është tronditur sot nga tragjedia që ndodhi në Gjilan. Të afërm të viktimave që po qëndrojnë pranë shtëpisë ku
Flasin familjarët e 22 vjeçarit nga Malisheva që u vra në Maqedoninë e Veriut Kafen e fundit para se të nisej, e kishte pirë në një kafene në Bellanicë të Malishevës. E nga këtu, Rilind Hoxha, ki
3 mitet që besojnë të gjithë, mjekët flasin për arsyet e vërteta që nuk mbeteni shtatzënë Me kaq shumë materiale që kemi lexuar për temën e shtatzënisë, shumë prej tyre në mënyrë të pashmangshme janë të informu
"Burri livadhis dhe pastaj akuzon gruan për tradhti", flasin të afërmit e Manjolës I është dhënë sot lamtumira 33 vjeçares Manjola Cuku, e cila u masakrua me thikë tri ditë më parë nga bashkëshorti i saj