999 rezultate për

flasin

Flasin ekspertët: Shtohet numri i aksidenteve, ritet fluksi dhe agresiviteti në timon Ardhja e sezonit të verës sjell edhe një numër më të lartë të aksidenteve rrugore. Të dhënat publike tregojnë që Korriku
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Flasin ekspertët: Po largohet elita, situata është shqetësuese Sipas ekspertëve emigrimi i viteve të fundit është rritur ndjeshëm krahasuar me vitet 90-të. Nga Deutsche Welle Gj
Biseda për punësime, burgje, del përgjimi i ri që fundos Ali Ahmetin (VIDEO) Edhe sot profili në Facebook El Chekaa ka nxjerr një përgjim ku pretendohet se është Ali Ahmeti dhe Blerim Rexhepi dhe f
Haradinaj takon Merkelin, për çfarë pritet të flasin Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ndodhet në Berlin në një vizitë një ditore ku pritet të takojë kancelaren gjerma
Flasin psikologët: Ju mund të ngadalësoni kohën Nga Steve Taylor Ndonjëherë na duket sikur jeta po ecën shumë shpejt. Kur jemi fëmijë, koha kalon më ngadalë, me udhë
Pse është maji kaq i ftohtë? Flasin shkencëtarët Muaji maj i këtij viti do të futet në histori si një nga më të këqijtë nga pikëpamje meteorologjike, për shkak të temper
Familjarët flasin për vrasjen e shqiptares në Zvicër, ja pse e vrau i moshuari (FOTO LAJM) Janë zbuluar detaje të reja për shqiptaren nga Kosova, e cila u vra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një
Flasin ekspertët: Çfarë të vishni në një intervistë pune Në momentin e parë, njerëzit ju masin nga koka te këmbët. Që nga menyra se si jepni dorën dhe deri te këpucët që keni ve
5 fakte që flasin më tepër rreth personalitetin tuaj Shkencëtarët kanë zbuluar se misteret e trurit të njeriut janë të fshehura mirë në psikikën tonë. Bright Side na fton në
"Pak më parë i vdiq babai me kancer!" Banorë flasin pas atentatit me një viktimë në Vlorë Banorët e fshatit Poro kanë reaguar të tronditur nga atentati ku 22-vjeçari Sotiraq Mëhilli mbeti i vdekur dhe shënjestr
Bujar Nishani: Bamir Topit nuk i flasin as vëllezërit e tij Ka shkaktuar një mori akuzash libri me kujtime i ish-Presidentit Bamir Topi, në të cilin ndër të tjera kujton momentin k
Flasin shkencëtarët: Zbuloni si do jetë e ardhmja e njerëzimit A do të jenë pasardhësit tanë me makineri të teknologjisë së fundit të vendosura në trup, me gjymtyrë që rriten sërish d
Njihuni me vilën luksoze të Murataj, flasin fqinjët e tij (FOTO LAJM) Admir Murataj, 47-vjeçari që mbeti i vrarë nga Policia pas grabitjes së të martës në Aeroportin e Rinasit, që dyshohet t
Flasin shokët e personit që kërcënoi kryeministrin me vrasje Flasin të afërmit e të riut që kërcënoi Haradinajn me vrasje. Thonë se Bledart Elshani është i pafajshëm. Për çdo të
Brenda kampit të ISIS, disa fëmijë flasin shqip (VIDEO) Në një kamp në veri të Sirisë po strehon të afërmit e luftëtarëve famëkeq të ISIS’it, pas humbjes që pësoi para disa jav
Vuçiç takon Hahn, flasin për Kosovën Presidenti serb Aleksandar Vuçiç u takua mbrëmë në Beograd me Komisionerin Evropian për Politikat e Fqinjësisë dhe Negoc
Anika dhe Shivai nuk flasin dot bashkë, çfarë do të ndodhë nesër? Në vilë vjen një përson i quajtur Abej. Cila është lidhja që ai ka me familjen Oberoi? Anika dhe Shivai kryejnë betim
Vrasja e Polisë, flasin 3 të arrestuarit në Shkodër Kanë kaluar 24 orë nga arrestimi i tyre, por të dyshuarit nuk kanë pranuar asnjë akuzë. Gilbert Toma 26-vjeç e Kleand
U arrestuan 3 persona për vrasjen e tij, flasin vëllezërit e biznesmenit në Theth Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e vrasjes së Nard Polies pak ditë më parë në qytetin verior si edhe ka arrest