999 rezultate për

flash

Shënon por si shpërblim merr një thyerje dhëmbësh (VIDEO) Në një ndeshje futbolli në Kinë ndodh çudia ku në të cilën njëri prej lojtarëve shënon për ekipin e tij. Por në momentin
Borusia Dortmund forcohet në krye të tabelës (VIDEO) Futbollistët e Borusia Dortmundit kanë shënuar të shtunën fitore kundër Sent Pauli nga Hamburgu me rezultat 2:0, në ndes
United barazon me Totenhamin (VIDEO) Ndeshja kryesore e javës së kampionatit anglez ndërmjet Tottenhamit dhe Manchester Unitedit përfundoi baras pa gola, sik
Premier Ligë: Liverpool i kthehet fitores (VIDEO) Liverpooli ka arritur të kthehet nga disavantazhi prej një goli për të mposhtur Bolton Wanderers me rezultat 2-1. Të par
Chelsea nuk del dot nga kriza, Nasri heroi i Arsenalit (VIDEO) Përfundojnë ndeshjet e kampionatit anglez të futbollit ku Chelsea përsëri nuk arrin të fitojë. Blutë kësaj rradhe kanë b
Kualifikohen Inter, Barcelona, Valencia dhe United (VIDEO) Zhvillohen edhe ndeshjet e mbetura për grupet A-D të Champions League në fazën për grupe. Në grupin A Interi fiton ngush