999 rezultate për

flamurin

VAR ndalon gjyqtarët anësorë të ngrenë flamurin Në Botërorin "Rusia 2018", që fillon ditën e sotme, do të përdoret sistemi i teknologjisë të avancuar "VAR", që do të bë
Lëshohet në qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë e Vokrrit Në ceremoninë lamtumirëse, është lëshuar nga qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë Fadil Vokrrit, pasi pak
Arrestohet aktivisti që kishte përdhosur Flamurin e Kosovës (FOTO LAJM) Policia ka vënë në pranga aktivistin e Vetëvendosjes, Frashër Oseku. Sipas raportimeve të mediave arrestimi i tij ka ndo
I hedhin flamurin rus në skenë, Dua Lipa mahnit me veprimin e saj (VIDEO) Këngëtarja më e suksesshme shqiptare tash e sa kohë ka filluar turneun në vende të ndryshme Së fundmi, ajo ishte e pr
Smith heq flamurin e Kosovës dhe vendos flamurin kombëtar të shqiptarëve (FOTO LAJM) Këngëtari dhe aktori i njohur Will Smith lansoi dje një video në rrjetet sociale dhe në youtube ku bënte promovimin e kë
Shaqiri, "stampon" në këmbë flamurin e Kosovës Gjatë Botërorit, Xherdan Shaqiri që luan për përfaqësuesen e Zvicrës do mbajë veshur në njërën këmbë emblemën e flamuri
Xherdan Shaqiri zbulon këpucët që do të veshë në Kupën e Botës (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri, ylli i Zvicrës në futboll, do të bartë edhe flamurin e Kosovës në këpucë në Kampionatin Botëror që nis
Deputetët e Iranit djegin flamurin amerikan, frikë për luftë të re në Lindjen e Mesme (VIDEO) Deputetët në parlamentin e Iranit dogjën flamurin amerikan pas vendimit të presidentit Trump për të pezulluar marrëveshj
Sot, maqedonasit marshojnë për flamurin të BE-së Lëvizja evropiane e Republikës së Maqedonisë në bashkëpunim me delegacionin e BE-së edhe këtë vit e organizon marshin tr
‘Qahet' Roma, ju mohuan dy penallti (VIDEO) Roma ka mposhtur Liverpool me rezultatin 4-2, por kjo nuk i ka mjaftuar për të kaluar në finale të Champions League, pas
Sheshel shkel flamurin kroat, rikthehen tensionet Kroaci-Serbi Pak orë pasi mbërriti në Serbi Vojislav Sheshel, i dënuar për krime lufte shkeli flamurin kroat dhe shau delegacionin p
Kryeparlamentari kroat, pas incidentit nga Shesheli, ndërpret vizitën Vetëm disa orë pasi arriti në Serbi, pas incidentit që e shkaktoi krimineli i luftës Vojislav Sheshel i cili e shkeli fl
Turqit heqin flamurin grek nga ishulli, rriten tensionet Forcat detare turke kanë ndërhyrë në një ishull shkëmbor të diskutueshëm mes tyre dhe Greqisë për të ulur prej andej një
Asambleisti i VV-së tregon pse i hoqën flamujt e Kosovës në sheshin Pajazaiti Mbrëmë në orët e vona, afër shtatores së 'Zahir Pajazitit' janë larguar dhe përdhosur flamurët e Kosovës. Ndaj kësaj Pol
Vrasësi i Almir Aliut, feston lirinë me flamurin e Serbisë (FOTO) Vrasësi i Almir Aliut, djaloshit katër vjeçar nga Kumanova, Boban Ilic dje u lirua nga Gjykata duke u rikualifikuar lënd
Greqia dhe Turqia, tani konfliktohen për flamurin (FOTO LAJM) Marërdhëniet mes Greqisë dhe Turqisë janë në nivelet më të ulta të viteve të fundit pas incidenteve me anije në ishujt e
Dogjën flamurin në nes të Athinës, Turqia ultimatum Greqisë Një flamur turk është djegur gjatë një proteste dje në Athinë duke acaruar edhe më tepër marrëdhëniet mes Greqisë dhe Tu
Maqedonasit djegin flamurin shqiptar në mes të Shkupit (VIDEO) Protestuesit maqedonas kanë djegur në mes të Shkupit flamurin grek dhe atë shqiptar, duke shfaqur kështu urrejtjen që ka
Grubi largon flamurin e Serbisë, irriton serbët Përfaqësuesit e Parlamentit të Serbisë në konferencën e sotme në Kuvendin e Maqedonisë kërkuan heqjen e flamurit të Koso
Kosovarët çudisin gazetarin e huaj kur i pyet nëse duan Flamurin Kombëtar apo Shtetëror (VIDEO) 10-vjetori i pavarësisë së Kosovës është kremtuar me një ceremoni të veçantë, ku kanë marrë pjesë personalitete të shumt