999 rezultate për

flamurin

Djali arbëresh i bën të gjithë për vete kur këndon për Skëndërbeun (VIDEO) Një faqe në Facebook që iu dedikohet arbëreshëve, ka publikuar një video mjaft emocionale. Një fëmijë arbëresh, i ves
Rita Ora gëzon shqiptarët, i dashuri i saj kërcen me flamurin kuqezi Rita Ora është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Rita është një ndër të famshmet më të hapura me fansat e saj.
Policia arreston dy të dyshuar për djegien e flamurit turk Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë pasi që në rrjetet sociale kanë publikuar video duke djegur flamuri
Shaqiri firmos flamurin shqiptar, kjo është surpriza që i bën Liverpool (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i është bashkuar ekipit të Liverpool që tashmë ndohet në SHBA për ndeshjet përgatiore "International Cha
Kjo është arsyeja pse Griezmann u shfaq me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Çudit Griezmann, shfaqet në konferencën për shtyp me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Skandal, Rusia e liston flamurin e Kosovës krah atij të ISIS (FOTO LAJM) Pas disa viteve përpjekje dhe dështime, Federata e Futbollit të Kosovës më në fund u pranua në familjen e FIFA-së, duke
"Kroati" që hodhi flamurin shqiptarë përtokë ishte serb (VIDEO) Një video që u shpërnda shumë në rrjetet sociale tregonte një person të veshur me bluzën e kombëtares së Kroacisë ku hid
Shqiptarët festuan për Kroacinë, por tifozi kroat ju hedh flamurin përtokë (VIDEO) Ndeshja Kroaci-Rusi është pritur me shumë emocione edhe nga shqiptarët ku kanë qënë të shumtë tifozët që mbështesin Komb
Rita Ora i vë "zjarrin" Kroacisë, uron fitoren me flamurin e tyre (VIDEO) Rita Ora ka nisur turin e saj të koncerteve. Ajo gjendet në Kroaci, ku pas disa ditëve të pushimit që i ka kaluar në kët
Eliot Engel i dorëzoi Lazim Destanit flamurin amerikan (FOTO LAJM) Flamuri amerikan valëvitet në 4 Korrik, mbi Capitol Hill, për nder të biznesmenit dhe filantropit shqiptar Lazim Destani
Serbët provokojnë me flamurin e çetnikëve dhe thërrasin "Kosova është Serbi" Serbë të shumtë janë mbledhur në Gazimestan për të festuar Vidovdanin. Pasi valuan flamurin serb dhe atë grek, qyteta
Shqiptari u mori flamurin tufës së serbëve, tregon si e rrahën më pas (VIDEO) Një 36 vjeçar shqiptar nga Kosova, ishte sulmuar ashpër nga tifozët serb në Zvicrës, pas fitores së kombëtares zviceranë
Kroatët djegin flamurin e Serbisë (VIDEO) Festë të çmendur bëjnë tifozët kroatë gjatë zhvillimit të Kupës së Botës në Rusi. Tifozët e kombëtares së Kroacisë hy
E rëndë, po festonte me flamurin shqiptar, tifozi plagoset me thikë Shqiptarët kanë festuar anekënd botës mbrëmjen e djeshme pas fitores ndaj Serbisë. Por jo për të gjithë ka qenë një d
Nacionalistët serb djegin flamurin shqiptar (VIDEO) Serbë të shumtë janë mbledhur mbrëmë në rrugët e Zurichut të Zvicrës, pas përfundimit të ndeshjes ndërmjet Serbisë dhe Z
Dua Lipa mbështet shqiptarët, publikon foton e Shaqirit dhe Xhakës Dua Lipa nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, në Instastory ka mbështetur dy lojtarët shqiptarë. Në
Çmendën serbët, bëjnë kërkesën më të çuditshme për Behramin (FOTO LAJM) Sot do të zhvillohet ndeshja Zvicrës dhe Serbisë, një sfidë që pitet të sjell shumë polemika për vet faktin që në fushë
Plisa me flamurin kombëtar, babë e bir falin ndryshe namazin e Fitër Bajramit Ditën e sotme të gjithë besimtarët myslimanë kanë falur namazin e Fitër Bajramit. Kjo ka ndodhur edhe në Xhaminë e Ko
VAR ndalon gjyqtarët anësorë të ngrenë flamurin Në Botërorin "Rusia 2018", që fillon ditën e sotme, do të përdoret sistemi i teknologjisë të avancuar "VAR", që do të bë