999 rezultate për

flamurin

BDI-ja bën fushatë me flamurin e cunguar BDI edhe në këtë fushatë elektorale kërkon vota për ta bërë kryeministrin e parë shqiptar, me pretendimin se përveç shum
Greku dogji flamurin shqiptar në mes të Sarandës, reagon PDIU (FOTO LAJM) Ka shkaktuar shumë reagime videoja e djehsme ku digjej flamuri shqiptarë nga ekstremistë grekë. Për këtë ka reaguar e
Pamje skandaloze! Greku djeg flamurin shqiptar në mes të Sarandës (FOTO LAJM) Flamuri shqiptar është djegur mbrëmjen e djeshme nga minoritari grek, Manolis Vito, në mes të Sarandës. Në videon e p
Veteranët: Flamurin e UÇK-së mos e përdorni për interesa politike Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar për vendosjen dhe heqjen e flamurit të UÇK-së në ndërtesën e Qev
Të gjithë nën izolim, ekstremistët grekë gjejnë kohë e ngrenë flamurin në Himarë Ndërkohë që bota është në bllokim total për shkak të COVID-19 i cili ka shkaktuar deri më tani mbi 60 000 vdekje në të g
Italia ul flamurin në gjysmë-shtizë, si u nderuan mbi 10 mijë të vdekur Italia është një nga vendet që është goditur më shumë nga koronavirusi duke shkaktuar 10 mijë të vdekur. Ditëne sotm
"Do ia dalim vetë": Të zhgënjyer pa masë, italianët djegin flamurin e BE-së (VIDEO) Italia është në luftë të hapur me pandeminë, e megjithatë ndihma nga vendet e Europës nuk është parë gjëkundi. E pikëris
Rama i "Durrësit" dhe shqetësimi për flamurin amerikan Nga Ferdinand Xhaferaj Lehtësisht mund të mendohet se qytetarët e çdo vendi ndjehen mirë kur shohin t’i valëvite
Në ndeshjen Barcelona-Sociedat nuk mungoi as flamuri kuqezi Barcelona ka luajtur kundër Real Sociedadit në ndeshjen e sotme që përfundoi me rezultat 1-0 në favor të katalunasëve.
Meta i përgjigjet akuzave të Ramës: Gruaja e Bilalit të japë sqarime Presidenca ka reaguar ndaj akuzave të përsëritura të kryeministrit Edi Rama për manifestimin e dy marsit të zhvilluar ng
E nxorri bllof ambasadorja, Meta tregon pse mbajti në dorë flamurin amerikan Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta organizoi para Presidencës manifestimin për "mbrojtjen e Kushtetutës". Gjatë manif
Manifestoi me flamurin e SHBA, ambasadorja nxjerr bllof Metën: Nuk e mbështesim! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, reagon ndaj manifestimit të thirrur nga Presidenti Ilir Meta.
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM) Ditën e sotme Nexhmije Hoxha është përcjellë në banesën e fundit, me arkivolin e mbuluar me flamurin kuqezi. Ceremoni
Pas Izmir Smajlajt edhe Luiza Gega shpallet kampione Ballkani Ditën e djeshme atleti, Izmir Smajlaj u shpall kampion Ballkani në kërvim së gjati por flamurin shqiptar e ka ngjitur në
Gjuzi i jep flamurin Bushatit, cili është qëllimi i tij Deputeti Kujtim Gjuzi në seancën e sotme ka ngritur lart flamurin shqiptae për shkak se ka qenë i irrituar me mazhorancë
Albin Kurti bashkon flamurin e Shqipërisë me atë të Kosovës në zyrën e tij Në intervistën e tij të parë si kryeministër i Kosovës, Albin Kurtit i ka dalë edhe detaji ndryshe në zyrën e tij. Ai
Plas mes Greqisë e Turqisë, reagon ministri turk pasi eurodeputeti grek u grisi flamurin Një ligjvënës grek që po shqyen një kopje të një flamur turk gjatë një debati në PE po bën xhiron e rrjetit. Ministri
Plas keq mes Turqisë dhe Greqisë, eurodeputeti gris flamurin live (VIDEO) Ioannis Lagos, europdeputeti grek gjatë fjalës së mbajtur në seancën e Parlamentit Europian mbi emigracionin ka grisur f
Studentët iranianë nuk pranojnë të shkelin flamurin e SHBA-ve Qindra studentë iranianë u mblodhën për të protestuar, por një gjest i tyre ka marrë gjithë vëmendjen e mediave botërore
Shkruan shqip dhe vendos flamurin kuqezi, mesazhi i veçantë i Bayern Munich (FOTO LAJM) Bajern Mynihu është skuadra më e madhe në Gjermani e cila ka fituar shumë trofe dhe ka tifozë të shumtë në gjithë botën.