999 rezultate për

fituesi

Mbyllet votimi në Kavajë, mësoni fituesin (FOTO LAJM) Është mbyllur numurimi edhe në qytetin e Kavajës teksa eshte shpallur fitues me një diferencë të frikshme kandidati i P
Skandali i zgjedhjeve: Votojnë 5900 persona, fituesi merr 7666 vota (FOTO LAJM) Pasi ka mbaruar numërimi i votave në Urën Vajgurore, nga të dhënat e publikuara rezulton se fituesja ka marrë me tepër v
Përfundon numurimi në Selenicë, shpallet fituesi (FOTO LAJM) Përfundon procesi i numërimit të votave në Selenicë. Pëllumb Binaj kandidat i PS shpallet fitues me 5819 vota. Kandidati
Përfundon numurimi në Has, shpallet fituesi Ka përfunduar numërimi i votave për Bashkinë e Hasit. Fitues është shpallur kandidati i PS, Liman Morina i cili nuk kish
Përfundon numërimi i votave në Devoll, mësoni fituesin Ka përfunduar numërim i votave në rrethin Devoll, për bashkinë Bilisht. Fitues është shpallur Eduard Duro- Aleanca pë
Vijon numërimi i votave në 37 bashki, në 21 të tjera shpallen fituesit Ende në disa bashki të vendit vijon numërimi i votave, ndërsa në disa të tjera ende vijon procesi i numërimit. Mësohet
Përfundon numërimi i votave në disa prej Bashkive në vend, kush janë fituesit Prej orës 21:00 ka filluar numërimi i votave për kryetarët e rinj të bashkive. Deri më tani janë shpallur fituesit në Pu
Shpallet fituesi i parë, PS i merr bashkinë pas 12 vitesh Ka përfunduar procesi i numërimit në Bashkinë e Pustecit. Fitues është shpallur kandidati i Partisë Socialiste Pali
ALBtelecom dhuron çmime për fituesit e “Young Programmers Space” Nxënës të 11 gjimnazeve të Tiranës morën pjesë për të tretin vit radhazi në konkursin për kodimin, organizuar nga Fakult
Oxlade Chamberlain fotografohet në momente intime me të dashurën në Jaht (FOTO LAJM) Pierrie Edwards, bukuroshja e kolme me të pasme seksi është parë duke pushuar dhe festuar me fituesin e Ligës së Kampion
Roberto Carlos, Cafu dhe Del Piero parashikojnë fituesin e finales (FOTO LAJM) Nesër zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Tottenham dhe Liverpool në Madrid. Disa nga legjendat e futbollit
Diego Milito parashikon fituesin e Champions League (FOTO LAJM) Legjenda e Inter dhe e Argjentinës, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finalës së nesërme të Lig
Këta janë fituesit e fotografive më të bukura në botë (FOTO LAJM) Janë shpallur fituesit e konkursit të fotografisë BigPicture Natural World. Fotot fituese u përzgjodhën nga një juri eks
Loja që të gërdit jetën, humbësi duhet t'i lëpijë sqetullën fituesit (VIDEO) Lojtarët kur nisin një sfidë, natyrisht që në fund e mendojnë një ‘dënim’ me të cilin do të ndëshkohet humbësi i lojës.
Përfundon “Owlypia” në shkollat Mehmet Akif, fituesit që do të shkojnë në Cambridge dhe Boston (FOTO LAJM) Ka përfunduar në Kosovë edicioni i parë i garës ndërkombëtare Owlypia dhe edicioni i radhës do të vazhdojë në Cambridge
LSDM: Ja kush pritet të jetë fituesi në zgjedhjet presidentciale Shefi i shtabit të LSDM-së, Aleksandar Kiracovski, në konferencë për shtyp tha se zgjedhjet janë mbajtur në mënyrë demok
Van Basten parashikon fituesin e çiftit Juventus-Ajax Legjenda holandeze Marco Van Basten, ka folur për sfidën e mbrëmjes së sotme në Champions mes Juventusit dhe Ajax-it. Pë
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Fituesin e shpallin sondazhet, apo zgjedhjet! Alfred Peza Shumë media kanë botuar sot një deklaratë të Kryetarit të PD, Lulzim Basha,duke u fokusuar tek dy me
Këngëtarja e thotë troç: Në Festivalin e RTSH-së fituesi u zgjodh 3 ditë para (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Gjesi" ishte këngëtarja e njohur Eliza Hoxha, e cila ndër të tjera ka rrëfyer publikisht