999 rezultate për

fituar

Me përjashtimin e City nga Champions, Guardiola drejt Juventusit Me përjashtim prej dy sezonesh nga Champions League, Manchester City me siguri do të humbasë disa lojtarë kryesorë duke
Super dueli Fury - Wilder, Joshua parashikon fituesin Anthony Joshua ka parashikuar se Tyson Fury do ta rrahë Deontay Wilderin në rimeçin e tyre për titullin e kampionit të b
Qeveria shpërblen Shkëndijën më shumë se sa Vardarin (FOTO LAJM) Agjencioni për Rini dhe Sport ka ndarë shuma të caktuara për klubet e futbollit në Maqedoninë e Veriut, ndërsa më shumë
Maldini flet pas "derbit" të humbur: Nëse do kishim fituar do ishim në Europë Paolo Maldini ka folur pas humbjes së hidhur ndaj Interit. Zikaltrit po humbnin 0-2 gjatë pjesës së parë, por në 45 m
Jo vetëm Interi, edhe dy gjigandë anglezë po ndjekin nga afër Kumbullën Vetëm 19 vjec por është nga mbrojtësit më të mirë në Serie A dhe më gjerë. Marash Kumbulla ka fituar vëmendjen e skua
Zbulohen ekipet që kanë fituar më shumë penallti në Seria A Polemika ngritur nga Rocco Commiso pas ndeshjes Juve-Fiorentina rikthehu diskutimet për 11-metërshat në Serie A. Gjit
Serie A, tre favoritë për të fituar sonte "Pankinën e Artë" Sot do jepet çmimi i trajnerit më të mirë të vitit në Serie A. Çmimi 'Panchina d’Oro' , ose 'Pankina e Artë' do të nd
Partizani kërkon kthesën ndaj Luftëtarit Kategoria Superiore do të vijë sot. Gjithçka do të startojë në orën 14:00 në Gjirokastër, ku Luftëtari vendas do të pres
Si të aplikoni online për të përfituar nga rindërtimi pas tërmetit (FOTO LAJM) Në faqen e Bashkisë së Durrësit nga dita e sotme është hapur një dritare për të raportuar dëmet nga tërmeti. Në krye të
Aplikim online për të përfituar shtëpi të re nga rindërtimi Duke nisur nga dita e mërkurë, të gjithë qytetarët të cilët kanë pësuar dëme nga tërmeti i 26 Nëntorit duhet që të aplik
Zidane kërkon medoemos ta fitojë këtë trofe, kjo është arsyeja Zinedine Zidane ka një arsye shtesë ta fitojë trofeun e Copa del Rey me Real Madridin. Zidane ka arritur dy herë në f
Ronaldo shpërthen me dopietë, i siguron fitoren Juves (VIDEO) Juventus ja ka dalë me sukses ndaj Parmas në shtëpi. Bardhezinjtë kanë fituar 2-1 falë dopietës së Ronaldos, ndërsa
Bast i fituar me Realin, Theo golashënuesi më i mirë i Milanit këtë sezon Transferimi i Theo Hernandezit gjatë afatit kalimtar të verës ka qenë lëvizja më e mirë e Milanit në merkato. Francez
Çfarë statistikash, Zidane fiton 1 trofe në 19 ndeshje Zinedine Zidane fitoi trofeun e tij të dhjetë në karrierën si trajner. Numri një i Realit të Madridit tregoi edhe një
Asnjë finale e humbur, Zidane flet pas Superkupës Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka folur pas trofeut të fituar në Superkupën e Spanjës, në finale ndaj Atletico
Zidan për rekord Guinness, 9 finale të gjitha të fituara Zinedin Zidan vazhdon të tregojë se është një nga trajnerët më të suksesshëm në historinë e futbollit. Francezi është nj
Igli Tare "kërcënon" rivalët: Kemi fituar betejat por jo luftën Nën regjinë e Igli Tares, Lazio është kthyer në një prej skuadrave më të mira në Itali dhe jashtë saj. Së fundmi, bar
Këto dy bukuroshe kanë fituar ndaj Ronaldos Kylie Jenner, pjesëtare e familjes Kardashian dhe yll i botës së televizionit, është personazhi që ka arritur të fitojë
Lotito i thurr elozhe Igli Tares Igli Tare është padyshim “arkitekti” i Lacios, teksa ka një meritë të jashtëzakonshme për ndërtimin e skuadrës dinjitoze
Kësaj i thonë të bëhesh milioner me një biletë Viti 2020 ka qënë fatlum për një lojtar të lotarisë kombëtare në Greqi. Fituesi, emri i të cilit nuk bëhet i ditur ka