999 rezultate për

fituar

"Mundi" Ambasadën Amerikane, Artan Hoxha zbulon të shkuarën e biznesmenit që u vra në atentat Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar detaje që nuk diheshin për jetën e biznesmenit Paulin Marku (Gjergji).
Ylli i City-t: Do japim gjithçka për të fituar Championsin Para se futbolli të ndalej, për shkak të pandemisë së koroavrusit, Manchester City kishte arritur një fitore të madhe në
La Liga pranë rikthimit, Vidal: Barcelona ka 11 finale për të fituar titullin Me sezonin e La Liga që po rifillon, Barcelona është në krye të tabelës, me 2 pikë më shumë se skuadra e Real Madrid.
Bëri 36 vite burg gabimisht, tani është pretendent për të fituar "America's Got Talent" (VIDEO) Sezoni i ri i “America’s Got Talent” ka një pretendent kryesor për të fituar që tani. Episodi ku ai këndon nuk është tra
Rama: Nga janari, 10 275 fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes Kryeministri Edi Rama informon se nga janari i 2020 kanë përfituar 10 mijë e 275 fëmijë bonusin e bebes. Rama thotë s
Vetëm 55% kanë përfituar pagën 40 mijë lekëshe, çfarë ndodh me pjesën tjetër Janë rreth 97 mijë punonjës që u është miratuar pagesa prej 40 mijë lekësh si pjesë e paketës së dytë financiare dhe 95
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
Kupa e Botës është mbajtur 21 herë dhe është fituar vetëm nga 8 shtete Organizimin më të rëndësishëm në botë për futboll – FIFA Kupën e Botës, deri më tani e kanë fituar vetëm 8 shtete të ndr
Joao Felix: Fitimi i Ligës së Kampioneve është ëndrra ime Joao Felix ka zbuluar ambiciet e tij në Ligën e Kampioneve. 20-vjeçari tashmë ka fituar si profesionist titullin në
5 treshet më të mira sulmuese në histori të Premier League Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo dhe Carlos Tevez janë shpallur treshja më e mirë sulmuese e Ligës Premier, duke mposhtur
Mos e humbisni: Të gjitha finalet e Champions me pamje që nga viti 1956/2019 (VIDEO) Uefa Champions League është trofeu më prestigjoz për klube. Në fillim ky format ka pasur emrin Kupa e Kupave deri në
Arbitri i finales së Champions, Real-Atletico: Goli i Ramos ishte i parregullt (VIDEO) Mark Clattenburg ishte gjyqtari i finales të vitit 2016 që Real Madridi e kishte fituar ndaj Atletico Madridit. Gjyqt
Vettel-Hamilton, Mercedes krijon "ekipin e ëndrrave" në F1 Mercedes po konsideron të angazhimin e Sebastian Vettel, që së bashku me Lewis Hamilton, të krijojnë dyshen më të dekoru
"Topi i Artë" i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit “Topi i Artë” në Kupën e Botës u prezantua për herë të parë në vitin 1982, ndërsa ky çmim dhurohet për atë që konsideroh
FBI arreston kërkuesin e NASA-s për lidhje të fshehtë me Kinën Agjentët federalë kanë arrestuar një profesor të Arkansas, i cili dyshohet se nuk i tregoi lidhjet e tij me subjektet ki
Yjet që nuk e kanë fituar Ligën e Kampioneve Ronaldo, Totti e Nedved, janë disa nga lojtarët që nuk e kanë fituar kurrë Ligën e Kampionëve. Ndërsa ky trofe vazh
Ronaldo ka në plan ta tejkalojë Pelen dhe të bëhet më i miri i të gjitha kohërave Cristiano Ronaldo e ka planin të tejkalojë rekordin e golave të Peles dhe të bëhet “më i madhi i të gjitha kohërave”.
Neymar "vodhi" PSG-në, fitoi 111 milionë euro në vetëm 80 ndeshje Neymar u bë futbollisti më i shtrenjtë në histori të futbollit kur PSG për shërbimet e tij i pagoi Barcelonës 222 milion
Shkon në 766 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Shkon në 766 numri i rasteve pozitive nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve janë konfirmuar 16 raste. Ha
Kush është trajneri më i suksesshëm në historinë e Realit? Zinedine Zidane mund të ketë thyer rekorde gjatë kohës së tij si trajner i Real Madridit, por ai nuk është trajneri më i