999 rezultate për

fituar

Ibrahimovic dyfishon rezultatin për Milanin (VIDEO) Lazio duket se e ka të vështirë ndaj Milanit pa dy sulmuesit kryesor, Immobile dhe Caicedo. Një penallti e fituar në
Nuse mbani shënime! Kjo është mënyra e vetme për të fituar "luftën" me vjehrrën! Probleme me vjehrrën? Le të ngrejë dorën ajo që nuk ka pasur kurrë ndonjë problem me vjehrrën. E kam fjalën për mosmarrë
Plus 4 pikë nga Barcelona, Zidane: Nuk ka eufori, nuk kemi fituar ende asgjë Los Blancos janë katër pikë para Barcelonës, kur kanë mbetur edhe pesë xhiro. Sipas Zidanes, skuadra e tij do të prov
E BUJSHME / Muriqi do të mbetet te Fenerbahçe për të fituar trofe Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të largohet nga skuadra e Fenerbahçes gjatë kësaj vere. Mu
Ka fituar pafund, Neuer stërvitet me trofeun e Bundesligës (VIDEO) Manuel Neuer ka fituar për vitin e 8-të radhazi titullin kampion në Bundesliga. "Daily Mail" ka publikuar videon spec
Milani triumfon ndaj Romës (VIDEO) Milani ka fituar 2-0 ndaj Romës 2-0. Për të fituar takimin Milanit i duhej të vinte minuta e 76-të, kur Ante Rebic p
Lazio barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Pas shumë insistimeve, Lazio arrinë të barazojë rezultatin përballë Fiorentinës në minutën e 67'. Një penallti e fitu
Fitoi Liverpool-i, gazetari i ndërpret emisionin Eni Vasilit duke shkaktuar reagime në studio Fansave të Liverpoolit iu desh të prisnin 30 vite për të fituar Premier League-n dhe rrjedhimisht ajo që ndodhi mbrëmë i
Ramos kalon legjendën e Barcelonës, bëhet mbrojtësi me më shumë gola në La Liga Ramos arriti të zhbllokonte ndeshjen kur shndërroi në gol penalltinë e fituar. Ky ishte goli i 68 në La Liga për Ramo
Zgjedhjet në Serbi: Partia e Vuçiç merr 180 mandate, shqiptarët me 4 deputetë Alternativa Demokratike Shqiptare ka fituar 4 ulëse në zgjedhjet parlamentare të Serbisë, bëhet e ditur sipas rezultatev
Kjo është mënyra e vetme për të fituar "luftën" me vjehrrën Probleme me vjehrrën? Le të ngrejë dorën ajo që nuk ka pasur kurrë ndonjë problem me vjehrrën. E kam fjalën për mosma
Kukësi mposhtet nga Laçi dhe "përshëndetet" me titullin Laçi vazhdon të jetë "macja e zeëzë" e skuadrës së Kukësit e cila shpeshherë në luftën për titull në këto vite është do
Publikohen koeficientet e skuadrave favorite për të fituar Serie A Juventusi ka hyrë papritur në kolaps total, sepse humbja e finales së Kupës së Italisë ka bërë që jo vetëm tifozët të re
Buffon sonte mund të barazojë rekordin e Mancinit Veterani i Juventusit, i cili pritet sot të luajë që nga minuta e parë si titullar në finalen e Kupës së Italisë me Napo
Sarri acarohet me fjalët se nuk ka fituar asgjë në Itali Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është acaruar me fjalët se nuk ka fituar asgjë në Itali. Ai të martën ka thënë se
Sevilla e nis me këmbën e mbarë La Ligan, triumfon në derbin e qytetit ndaj Betis (VIDEO) Kampionati spanjoll është rikthyer pas 3 muajsh pushim si pasoje e pandemisë. Ndeshja hapëse ishte ajo mes Sevillas d
Vazhdon mallkimi, kur Messi shënon shumë, Barcelona s’bëhet kampion Vështirë të gjesh një futbollist më vendimtar në La Liga sesa Lionel Messi. Kjo nuk ka vend për debat. Mbi tavolinë j
Skandaloze! Si u publikuan tezat e provimit të Maturës Shtetërore para provimit (FOTO LAJM) "Nuk është rrjedhje informacioni, është një mënyrë kriminale për të shitur tezat dhe për të fituar votuesit..." Kryet
Kush është ndihmëstrajneri i ri i Manchester City, nuk ka fituar trofe në 37 vjet karrierë, por Guardiola ka mësuar shumë nga ai Kur u pa emri i tij si numër dy në stolin e Manchester Cityt, krijoi shumë huti në botën e futbollit, sidomos atë anglez
Titulli i viti 2011, Pato tregon sekretet e Milanit të Allegrit Në fazën e dytë kishit 12 rezultate pozitive radhazi, deri në humbjen kundër Palermos, që e afroi Interin me kreun e ren