999 rezultate për

fituar

Espanyol 0-4 Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka fituar në transfertë në derbin katalanas ndaj Espanyolit me rezultatin e thellë 4-0. Skuadra e Ernesto V
Fitoi çmimin "Magjia e Parë", Olsi Bylyku shkrin së qeshuri sallën Kënga Magjike sot shënon finalen. Ndërkohë që janë shpërndarë disa nga cmimet kryesore, salla është shkrirë së qeshur
Shkëmbi: Skuadra bëri maksimumin për ta fituar ndeshjen Trajneri i Teutës, Bledi Shkëmbi pas barazimit me Partizanin deklaroi skuadra bëri maksimumin për ta fituar ndeshjen
Xhenit i ndodh gjëma, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin gjithçka Shtëpia e ish-banores së Big Brother Albania, Xheni Mhillaj është grabitur. Ajo e ka bërë vetë publik këtë lajm dhe k
Mancini optimist: Shkojmë në Europian për ta fituar Roberto Mancini ka rikthyer entuziazmin tek Italia, pas eleminimit në Botëror duke mos kaluar fazën “Play-Off”. Megjitha
Wanda Nara: Icardi duhet të largohet nga Interi që të fitojë Topin e Artë Wanda Nara bashkëshortja e Mauro Icardit dhe njëkohësisht menaxherja e futbollistit ka befasuar teksa ka bërë me dijë se
Modric mbërrin me familjen në cermoninë e çmimit të Topit të Artë (FOTO LAJM) Luka modric është faavoriti kryesor për të fituar Topin e Artë. Kroati ka mbërritur bashkë me familjen e tij te cermo
Ronaldo “mbret” i Champions-it, ka fituar më shumë sesa historia e Juventusit Ronaldo cilësohet si një nga futbollistët më të mirë të Botës. Ylli i Juventusit ka fituar gjithcka në karrierën e tij.
Disa metoda për të fituar zemrën e madhe të vjehrrës tuaj Gjithmonë marrëdhënia vjehrrë-nuse ka qenë e diskutueshme. Ekspertët kanë veçuar disa gjëra që duhet të dini në rastet
Allegri: Bëmë gjithçka për të fituar ndeshjen, Ronaldo na jep siguri Juventus mposhti 1-0 Valencian në ‘’Alianz Stadium’’ me një gol të Mario Mandzukic edhe pse e kishte siguruar kualifik
Messi: Nuk dua ‘’të fle mbi dafina’’, kam qëllimin tim Lionel Messi i cilësuar si futbollisti më i mirë në historinë e futbollit duke fituar gjithcka në karrierë nuk mjaftohet
Messi: Objektivi im është që të zhvillohem si futbollist Ai mund të ketë fituar çmime dhe trofe për më shumë se një dekadë, por Lionel Messi ende dëshiron më shumë suksese. “
Nis "furia" e zezë, njerëzit turren me vrull për të përfituar nga uljet drastike Dita e sotme njihet ndryshe si Black Friday, e premtja e zezë, ku uljet janë drastike. Furi e zezë fillon që në mëngj
Drogba i jep lamtumirë futbollit, në moshën 40 vjecare Ish legjenda e Chelsea Didier Drogba, i ka dhënë fund futbollit të luajtur. Lajmi është bër i didur nga vetë Drogba p
Ministri gjerman zemërohet që Gruevski ka fituar azil Ministri shtetëror për Evropë në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Michael Roth kritikoi autoritetet hungare
18 milion euro 1 kilometër, kush janë kanakarët e Ramës që po bëjnë kërdinë tek Unaza e Re Qeveria Rama i ka ofruar 40 milion euro për të ndërtuar 2.2 kilometrat e Unazës së Re të Tiranës tre kompanive, të cilat
DEL FOTOJA/ Ky është Pëllumb Salillari, biznesmeni misterioz i akuzuar për skandalin tek Unaza e Re Emri i tij është lakuar shpesh në media në lidhje me projekte të shumë përfolura të qeverisë Rama ndërsa është listuar s
Giggs: Kemi ardhur në Shqipëri për të fituar Edhe pse është vetëm një miqësore, Uellsi do të kërkojë të fitojë ndeshjen me Shqipërinë. Ky është mesazhi i dhënë nga t
Gruevski njofton se ka fituar azilin politik në Hungari (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski përmes profili të tij në Facbuk ka njoftuar se shteti i Hungarisë i ka dh
“Kushedi sa ke fituar për vete”, Albana Osmani i përgjigjet gjithë fansave Që nga 20 maji i 2017- s, Albana Osmani është themeluesja e fondacionit “You are a sunflower” (“Ti je një luledielli”),