999 rezultate për

fituar

Nuk arrihet marrëveshja, Alaba pranë largimit E ardhmja e David Alabas është bërë legjendë. Senatori i gjermanëve nuk e di se çfarë do të ndodhë në vazhdimësi, pasi n
Pas 5 vitesh largohet mbrojtësi i Juventusit, gati firma me Valencian Valencia duket se ka fituar garën për të nënshkruar me mbrojtësin e Juventusit, Daniele Rugani. Sipas “Cadena Cope”,
Licesteri përmbys Man.City-n, spektakolar Vardy (VIDEO) Leicester City ka përmbysur r4ezultatin në ndeshjen ndaj Manchester Cityt. Dhelprat aktualisht janë duke fituar me re
Reali gjen fitoren e parë në La Liga (VIDEO) Real Madrid ka fituar 2-3 ndaj Betis. Federico Valverde realizoi i pari në minutën e 14 por vendasit shënuan dy herë
Bayern me shumë vuajtje fiton Superkupën (VIDEO) Bayernka fituar edhe Superkupën e Europës. Të besuarit e Hans Flik, mposhtën mbrëmjen e sotme Sevijan me rezultatin 2
Veliaj akuza Bashës: Ka përfituar 4 shtëpi në kohë tërmeti! Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka përfituar 4 s
Ka fituar gjithçka me Bayernin, Martinez gati të kthehet në Spanjë Jo vetëm afrime te Bayerni. Javi Martinez është një prej lojtarëve që largohet nga kampionët e Bundesligës ashtu si Peri
Pirlo debuton sot si trajner i Juventusin, gati për titullin e 10 radhazi Juventusi fillon mbrojtjen e titullit në Serinë A të dielën në mbrëmje, teksa do të presë në Torino skuadrën e Sampdoria
LISTA/ 10 futbollistëve që kanë fituar më shumë brenda një viti Revista amerikane e biznesit "Forbes" ka publikuar listën me 10 futbollistët që kanë fituar më shumë gjatë një viti kale
"E kam kuletën gjithmonë plot", shenjat më kursimtare të horoskopit Bricjapi Bricjapët në natyrë nuk kënaqen me pak dhe janë shumë këmbëngulës për të fituar shumë para. Por ashtu si Vir
U infektua me Covid-19, infermieri i Traumës ndërron jetë (FOTO LAJM) Një infermier i spitalit të Tráumës nuk e ka fituar dot betejën me koronavirusin dhe për pasojë ka gjetur vdèkjen ditën
Rëndohet bilanci në vend, të tjerë pacientë humbin jetën në spitalet COVID Pesë qytetarë nuk e kanë fituar dot betejën me koronavirusin në 24 orët e fundit. Fatkeqësisht betejen me COVID gjate
Si ndryshoi sot kurba e infeksionit në vend (VIDEO) Janë konfirmuar 123 raste të reja me koronavirus në vend. Ndërkohë, ministria bën me dije se 150 pacientë kanë fituar be
Thiago në shitje, Bayerni pret ofertë nga Liverpooli Te Bayern Munich janë duke pritur një ofertë për Thiago Alcantara, në ditët e ardhshme. Këtë e ka konfirmuar Karl-Hei
Ylli i Liverpoolit i gatshëm për tu transferuar te Barcelona Sadio Mane është i hapur për një transferim te Barcelona pasi është frustruar me rolin e tij te Liverpool, thonë raporte
Manastirliu jep lajmin e mirë: Kaq shqiptarë e fituan sot betejën me COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit kanë fituar betejën me COVID 132 qy
Për herë të parë në finalen e Champions, Mbappe: Do të jap gjithçka për të fituar Kylian Mbappe është i gatshëm dhe thotë se "do të jap gjithçka" që PSG ta fitojë finalen kundër Bayern Munich. Skuadr
Nuse mbani shënime! Kjo është mënyra e vetme për të fituar "luftën" me vjehrrën! Probleme me vjehrrën? Le të ngrejë dorën ajo që nuk ka pasur kurrë ndonjë problem me vjehrrën. E kam fjalën për mosmarrë
Bëri shqiponjën në ndeshjen e Zvicrës kundër Serbisë, pensionohet ish-ylli i Juventusit Ish mbrojtësi i Lazios, Juventusit e Arsenalit, Stephan Lichtsteiner është pensionuar nga futbolli në moshën 36 vjeçare.
Përballja e fortë: Jo vetëm Barcelona e Bayerni, sot sytë nga Drita Manchester City dhe Lyon u kualifikuan në çerekfinalet e Champions League, ndërkohë që ditën e sotme do të zhvillohen ed