999 rezultate për

fituar

Shikoni si policia numëron 8 mln euro të sekuestruara (VIDEO) Policia spanjolle ka zhvilluar një megaoperacion, ku janë sekuestruar 8 milionë euro. Sipas mediave dyshohet se kjo sasi
Gjermania u eliminua nga Botërori, Schweinsteiger jep përgjigjen epike se kush do e fitoj trofeun Gjermania mori një goditje të rëndë dje përballë Koresë së Jugut duke u eleminuar zyrtarisht nga Kupa e Botës. Ish l
Ambasada Amerikane: Vetëm kaq ju duhet për të fituar vizë turistike Ambasada Amerikane ka dhënë udhëzime për qytetarët shqiptare që dëshirojnë viza amerikane për pushime në SHBA. "A e
Messi flet për të ardhmen e tij tek Argjentina Ylli i Barcelonës sipas ‘Mirror’ nuk e ka ndërmend të largohet nga futbolli pa e fituar një trofe të Kupës së Botës me A
Harrojeni Neymar-in, këto vajza vodhën sot show-n e Brazilit (FOTO LAJM) Yjet e Sambas mposhtën Kosta Rikën në minutat shtesë të takimit me rezultat 2-0, me golat e Coutinho dhe Neymar. Pas
Suarez shuan shpresat e Arabisë Saudite në pjesën e parë Pjesa e parë e takimit Uruguaj-Arabia Saudite është mbyllur në favor të uruguajanëve 1-0. Golin e vetëm të kësaj pjes
Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO) Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si se
Anglia thyen mallkimin, kjo është data kur kishin fituar për herë të fundit në Botëror Anglia ka marrë një fitore në frymën e fundit , pasi ka thyer edhe mallkimin që prej vitit 2010 që nuk fitonte në Kupën
Çfarë ka humbur Suedia, shikoni rastin e shpërdoruar (VIDEO) Suedia po kërkon të reagoj ndaj sulmit të njëpasnjëshëm nga Korea e Jugut. Pikërisht në minutën e 21' suedezët kanë
Trajneri i Panamasë tregon favoritin kryesor për të fituar Kupën e Botës Ekipi i Panamasa ka arritur për herë të parë që të marri pjesë në botëror dhe do të jetë “Rusi 2018”. Duket se janë më t
Gjithçka duhet të dini për përballjen Gjermani-Meksikë Sapo ka nsiur sfida e parë e grupit F, midis Gjermanisë dhe Meksikës në stadiumin Luzhniki Stadium. Bëhet fjalë për p
Çunat e Anglisë kanë një arsye tjetër të fortë për të fituar (FOTO LAJM) Djemtë e Anglisë kanë një arsye tjetër për të fituar këtë Botëror, krahas parave, kënaqësisë dhe famës. Ajo quhet Am
Franca dhe Australia publikojnë formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Dita e tretë e Botërorit do të nisë me përballjen e "gjelave" të Francës me Austarlinë. Të dyja skuadrat vijnë me pr
Saha: Franca ka gjithçka për të fituar Kupën e Botës Ish sulmuesi i Manchester United, Louis Saha beson se Franca ka aftësinë e duhura për të fituar Kupën e Botës, pavarësis
Mahniti jurinë , historia e pabesueshme e 13 vjeçares (VIDEO) Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e s
Një yll ka lindur! 13-vjeçarja lë jurinë pa fjalë me zërin e saj (VIDEO) Një nxënëse britanike ka fituar një vend në çerekfinalet e Got Talentit të Amerikës pasi ua nxiti gjyqtarët me zërin e s
Asnjë kombëtare në grupin F nuk e ka fituar Kupën e Botës “Pancerat” do të sfidojnë dy tabu. Asnjë skuadër përfaqësuese nuk ka fituar nga 1962 asnjëherë dopietën. I fundit që ia
Ronaldo tregon ëndrrën e tij më të madhe Botërori "Rusia 2018" është vetëm katër ditë larg ku 32 klube do të përballen me njëra tjetrën për të fituar trofeun më
Michael Owen: Brazili është favoriti për të fituar Kupën e Botës Sipas ish-sulmuesit të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, Michael Owen, Brazili është favoriti numër një për të triumf
Rudina Dembacaj më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret e reja të humorit me një karakter shumë të spikatur dhe shumë e dashur për publikun. Ajo d