999 rezultate për

fitoi

Fiton lotarinë për herë të dytë brenda 9 vitesh Jules Parent 69 vjeçari nga Quebec, Kanada, ka fituar lotarinë për herë të dytë brenda 9 vitesh. Parent, që u fotogra
Fitoi 10 000 euro në muaj në Mykonos duke bërë plazh, flet bukuroshja Në Maqedoni rroga mesatare është 350 euro. Kjo nuk është reale pasi këtu përllogariten rrogat e të pasurve ndërsa rroga
Zbuloni se sa do paguhet trajneri i ri i Kombëtares Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com disa ditw mw parw wshtw Panucci. Panuçi është
Zbuloni sa do të fitojë trajneri i ri i kombëtares Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com ditën e djeshme do të jetë një Panuçi. Panuçi
E pabesueshme, brenda një jave fiton dy herë lotarinë Rosa Dominguez, një 19-vjeçare nga Arizona në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka arritur të fitoj lotarinë dy herë. Herë
“Gjuha e trupit”,kush fitoi nga shtrëngimi i duarve Trump-Putin?! Donald Trump dhe Vladimir Putin u takuan për herë të parë gjatë Samitit të G20 në Hamburg të Gjermanisë, ku shtrënguan e
Gjorçev: LSDM-ja fitoi pushtetin, por tani nuk di ç’farë të bëjë me atë Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, në emisionin “Top Tema” në TV Telma tha se VMRO-DPMNE-ja ka qëndrime të qëndr
Kush fitoi nga shtrëngimi i duarve Trump-Putin? Flasin ekspertët e gjuhës së trupit (VIDEO) Donald Trump dhe Vladimir Putin u takuan sot për herë të parë gjatë Samitit të G20 në Hamburg të Gjermanisë. Të gjithë p
Fitoi bindshëm në Tiranë, Tahiri "arratiset" me djalin e tij për pushime Pas një fushate aktive të pasuar me një fitore të thellë në të gjithë Shqipërinë, Saimir Tahiri ka nisur pushimet. N
Fitorja e PD-së në Kavajë, habit Kryemadhi: Fitoi qytetaria mbi bandat Nënkryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi me anë të një mesazhi në Facebook shprehet e lumtur për fitoren e PD-së në Kavajë
PD korr fitore në Kavajë, Isa Sakja përqafohet me humbësin e PS Pas humbjes spektakolare në të gjithë vendin, Partia Demokratike fitoi pas 6 vitesh Bashkinë e Kavajës. Kavaja sot k
Fitoi mandatin në Shkodër, Tom Doshi ka këtë premtim për tifozët e Vllaznisë (VIDEO) Tom Doshi arriti të fitonte mandatin e deputetit me PSD-në, duke u bërë në këtë mënyrë pjesë e parlamentit shqiptar. Par
Ky është fshati ku PS fitoi me 70 % duke thyer LSI-në Rekordi i PS në Tiranë, fitore e thellë në 24 njësitë Tirana rezultoi në këto zgjedhje si lokomotiva e fitores së Pa
SHIFRAT/ Si fitoi Aqif Rakipi ndaj Monika Kryemadhit në Elbasan Pavarësisht se Shpëtim Idrizi nuk po arrin ta marrë mandatin në Tiranë, PDIU ka shënuar një rezultat spektakolar në qyte
Kandidati maqedonas nuk fitoi në garën për deputet në Shqipëri Partia e vetme e maqedonasve në Shqipëri, Aleanca Maqedonase për Integrim Evropian (AMIE) nuk ka arritur që të fitojë nj
Ish-ministri i Drejtësisë nuk e mban inatin: Rama tepsinë ta hajë deri sa të fryhet! Ylli Manjani ish-ministri i Drejtësisë përmes një status në profilin e tij në “Facebook”, shprehet se Rama tashmë e ka m
Nuk fitoi asnjë mandat, “Kaubojsi” shpërthen ndaj lezhjanëve: Këlyshë komunistash! Ish-deputeti socialist, kryetar i PBDKSH, Eduart Ndocaj pas rezultatëve të para të votimit ka bërë një deklaratë të fort
Do të hetohen të gjithë tenderët që fitoi firma e vëllait të deputetit të VMRO-së "Do të hetojmë të gjithë tenderët e firmës "Atrium" e cila është në pronësi të Boban Mukoskit, vëllait të deputetit të V
Bojkot masiv i zgjedhjeve, a fitoi Koço Kokëdhima? Pavërësisht shtyrjes së orarit të votimit nga KQZ-ja, duket se shqiptarët kanë bojkotuar këtë klasë politike duke mos sh
Shqipëria në volejboll vetëm një fitore larg historisë, sot sfidojmë Suedinë Shqipëria është vetë një hap larg kualifikimit në fazën finale të Euro Ligës pas fitores që arriti me Azerbjaxhanin në T