999 rezultate për

fitoi

Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Modric është ilaçi i Realit të Madridit, ja si ndryshoi loja kundër Malagas me futjen e tij në fushë (VIDEO) Real Madridi arriti që të mposhtë Malagan me mjaft vështirësi sot në Bernabeu me rezultat 3-2. Tekniku Zidane vendosi
Futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja: Boll përfitoi prej famës sime Futbollisti nga Gostivari por që luan në Zvicër, Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.
Cabellos me transferimin tek Realin bëri realitet ëndërrën e tij Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos. Në fund fi
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj
Latifi i AAK-së: Nuk kam fituar prej Haradinajt Smajl Latifi nga AAK-ja, nga rezultatet preliminare nga KQZ-ja, me 10 mijë e 483 vota ose 50.69 për qind, e fitoi Rahove
Shpendi fitoi, por ja si do t'ja prishë festën LDK-ja Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se do të jenë fitues në Komunën e Prishtinës. Sipas deputetit të kësaj partie, Lum
Mbyllet numërimi: Kush fitoi në komunën tepër të vështirë Ka përfunduar numërimi i votave për komunën e Rahovecit ku mësohet se ka fituar Smajl Latifi i AAK-së me 50.69 për qind
Mbyllet gjithçka në Mitrovicë: Me sa vota fitoi Agim Bahtiri Koalicioni me Vetëvendosjen duket se i ka dhënë fryte kësaj të fundit dhe AKR-së. Ndërkohe që VV-ja është duke udhëhe
Fitoi Lutfi Haziri, LDK-ja "djeg" Gjilanin (VIDEO) Ka filluar furishëm festa në Gjilan pas rezultatit të pritshëm pozitiv të Lutfi Hazirit kundrejt Sami Kurteshit të Vetëv
Fitoi Prizrenin, Totaj ka një kërkesë për kundërshtarin Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t
EXIT POLL/ Dalin rezultatet: Kush i fitoi komunat e Kosovës Dalin të dhënat e para nga Exit Polli në zgjedhjet në Kosovë. Sipas të dhënave paraprake pritet që rezultatet të dalin s
Federer dhe Zverev e nisin me fitore në ATP Tour Finals Tenisti zviceran, Roger Federer e nisi me fitore rrugën e tij drejt titullit të 7’ të ATP Tour Finals Në Londër ku mb
Kryebashkiaku i Londrës uron Dua Lipen për çmimin në MTV EMA! Ai është fans i madh i Dua Lipës. Javën e kaluar, ishte në audiencën e saj në një koncert, ndërsa tani, Kryebashkiaku
Kishin vota të barabarta në zgjedhje, ja cili asambleist fitoi Rëndësia e numrit rendor në listën e kandidatëve për Asamble po del të jetë shumë e rëndësishme në Komunën e Kamenicës.
Fitoi Champiosin me Chelsea, Di Mateo kërkon një mundësi të re Roberto Di Matteo është gati të rikthehet në stol. Trajneri italian që në vitin 2012 fitoi Champions League me Chelsea,
Ferit Keta shpallet kampion duke mposhtur me Knock out teknik rivalin Ferit Keta fitoi titullin kampion gjerman, në peshën “Cruiser”. Boksieri shqiptar sfidoi 31-vjeçarin gjerman Toni Thes,
Rivali i vetëm i Joshuas kërkoi vetëm një raund dhe e mbajti fjalën (FOTO LAJM) Brooklyn i Neë Yorkit tërhoqi mbrëmë vëmendjen e mbarë botës ku vuri në ring, Deontay Wilder me Bermane Stiverne. ëil
Gruaja e Forcave Speciale që luftoi dhe fitoi ndaj sëmundjes së frikshme Muaji tetor njihet si muaji i sensibilizimit ndaj kancerit të gjirit dhe kësaj iniciative i është bashkuar Ministria e M
Kush janë tre dhëndurët e Pirokut që do udhëheqin me 3 komuna në Maqedoni Fshati Pirok i Komunës së Bogovinës ka me çfare të krenohet. Gjatë ditës së djeshme 3 dhëndurë nga Piroku ishin në garë