999 rezultate për

fitoi

Fitore në ekstrem, Liverpuli merr 3 pikë me vështirësi ndaj Bërnlit Premier Liga angleze e futbollit nuk di të pushojë, as në ditën e parë të vitit 2018. Në javën e 22-të të kampionatit, L
Napoli shpallet kampion dimri Napoli arriti të mbyllë në mënyrë fantastike vitin 2017, me fitoren ndaj Krotones, 0-1 në transfertë. 3 pikët e marr
Cristiano Ronaldo shprehet i lumtur pasi fitoi çmimin nga Globe Soccer Awards (FOTO+VIDEO) Cristiano Ronaldo është shprehur i lumtur pasi fitoi çmimin si më i miri në botë për vitin 2017 nga “Globe Soccer Aëards
Fitoi lotarinë, por iu desh ADN të merrte paratë Verifikim i shenjave të gishtave dhe ADN-së. Policia tajlandeze përzgjodhi këto metoda për të zgjidhur rastin mjaft t
Messi e fitoi El Clasicon duke qëndruar "këmbë përmbi këmbë" (FOTO LAJM) Lionel Messi shënoi një gol dhe asistoi një herë në fitore 3-0 ndaj Real Madridit. Ajo që bie në sy është se Messi mu
Reagimi i Rona Nishliut pasi Eugent Bushpepa fitoi në RTSH Të shtunën u mbajt finalja e festivalit të këngës së RTSH-së, fituesi i të cilës përfaqëson Shqipërinë në "Eurosong".
Fitoi Festivalin e '56, Eugent Bushpepa tregon vajzën që i dedikohet kënga (FOTO LAJM) E konsideruar si një këngët e vetme që e kanë merituar fitoren, Eugent Bushpepaj ka rrëfyer se në fakt kënga "Mall" i de
Jo vetëm Bleona ka fat në bixhoz, ja këngëtarja tjetër shqiptare që luan në kazino (FOTO LAJM) Ndoshta fati nuk i buzëqeshi në dashuri, por në bixhoz, po. Vetëm pak ditë më parë Bleona Qereti u bë pjesë e portale
Pasi fitoi Prizrenin, Haskuka shfaqet në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Mytaher Haskuka, kryetari i ri i Prizrenit sot ka kryer një obligim të besimit islam. Ai bashkë me qytetarët ka shkua
Nuk fitoi Këngën Magjike, Elhaida nxjerr “armën” e fshehur (VIDEO) Anxhela Peristeri e mori cmimin e parë vetëm për shumë pak pikë më shumë se Elhaida Dani. “E ngrirë” e Elhaidës, pat
Gruaja e "Trumpit të Europës" po çmend botën, Zonja e Parë më e bukur (FOTO LAJM) Lëvizja qendrore ANO (YES) e udhëhequr nga miliarderi populist Andrej Babis, i quajtur "Donald Trump of Europe", fitoi z
Fitoi Këngën Magjike, zbulohet kujt i dedikohet kënga e Anxhela Peristerit Ka qenë këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që fitoi ditën e djeshme cmimin e parë në Kënga Magjike 2017. Ndonëse vetëm
Si reaguan këngëtarët pasi Anxhela Peristeri fitoi (FOTO LAJM) Deri në votën e fundit askush nuk e merrte me mend se kush mund të fitonte mes Elhaida Danit dhe Anxhela Peristerit.
Begaj kthehet pasi fitoi medaljen: Ja dedikoj gjithçka Shqipërisë Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Historiku i 5 Topave të Artë që i ka fituar Cristiano Cristiano Ronaldo mbrëmë fitoi ‘Topin e pestë të Artë’ në karrierën e tij dhe kështu tani së bashku me argjentinasin Leo
Momenti ku Ronaldo fitoi Topin e Artë (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronald
Historia e portierit rus që fitoi Topin e Artë dhe priti 151 penalti (FOTO LAJM) Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj të Rus
Perez mbron Realin: Jam i vetëdijshëm se kam ekipin më të fortë në botë Real Madrid këtë sezon nuk po shkëlqen sikur sezonin e kaluar kur fitoi titullin në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. P
Dhe e ëma e ndjen presionin ndaj Ronaldos, nuk dëshiron ta shikojë gjuajtjen e penalltisë (VIDEO) Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk deshironte ta shikonte djalin e saj duke goditur penalltinë në fitoren nd
Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vo