999 rezultate për

fitoi

Dhurata më e bukur, fiton 1 mln dollarë për 18-vjetorin e lindjes (FOTO LAJM) Një adoleshente kanadeze ka fituar "jackpot"-in me biletën e parë që bleu në jetën e saj. Charlie Lagarde fitoi çmimi
Fitoi 2 milionë euro nga mashtrimet, gjykata fundos Olesia Dukën Gjykata ka lënë në burg dentisten Olesia Duka, 38-vjeçaren e akuzuar se mashtroi disa biznesmenë duke iu marrë shuma të
Duro: Kundërshtari fitoi nga mungesat që patëm në ekip Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro u shpreh mjaft i mërzitur për humbjen e pësuar sot në shtëpi, ndaj Luftëtarit, ndër
Si e raportuan mediat serbe suksesin e Dua Lipas në Brit Awards Dua Lipa fitoi çmimin “Këngëtarja më e mirë femër britanike” në Brit Awards ndërsa Stormz fitoi të njëjtin çmim në kateg
Tjetër medalje e artë për Shqipërinë, Izmir Smajlaj triumfon në Turqi Tjetër medalje e artë për Shqipërinë në kampionatin ballakanik të sallave të mbyllura që po zhvillohet në Stamboll të Tu
Heynckes analizon ndeshjen: Reali fitoi me armët që PSG nuk i ka Trajneri gjerman i Bayern Munichut para se Reali i Madridit të thyente 3-1 PSG në Benabeu u kërkoi të gjithëvë që të mos
Përfitoi 675 mijë dollarë, lihet në burg i riu nga Fieri Ditën e sotme gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg me efekt ekstradimin për Aldo Ymerajn. Yme
Italia fiton medaljet e para në PyeongChang Italia ka fituar medaljet e para në Lojërat Olimpike Dimërore të Pyeongchangut Në garën e patinazhit të shpejtësisë 5
Ermal Meta reagon i irrituar: Nuk dini asgjë për mua (FOTO LAJM) Ermal Meta ka reaguar i irrituar pas disa publikimeve mbi jetën e tij private si edhe tekstin e këngës me të cilën fitoi
Lojërat Olimpike Dimërore, 17-vjeçari fiton Medalje të Artë Kanë vazhduar garat në ditën e dytë të Lojërave Olimpike Dimërore, ku Medalje të Artë ka fituar 17-vjeçari, Redmond Gerr
Fitoi festivalin e Sanremo-s, italianët i gjejnë sozinë futbollist këngëtarit shqiptar (FOTO LAJM) Ermal Meta u shpall fitues në festivalin e Sanremo-s, së bashku me këngëtarin, Fabricio Moro, me këngën “Non mi avete fa
Zidane nuk dëshiron që ky Real që fitoi 5-2 ti dalë para PSG-së Zinedine Zidane në një konferencë për shtyp pas fitores ka pohuar se është i kënaqur me paraqitjen e klubit, por duhet
Kosova me dy medalje në Paris, Krasniqi fiton atë të bronztë Distria Krasniqi ka fituar medaljen e bronztë në grand slamin më të rëndësishëm në xhudo në Paris duke e mposhtur xhudis
Fiton 559 milionë dollarë, por ka frikë nga mallkimi Një muaj më parë fitoi plot 559 milionë dollarë, por gruaja nga New Hampshire kërkon nga zyrtarët të mbetet anonim, pasi
Përfitoi miliona lek nga TVSH, vetëdorëzohet biznesmeni i njohur Biznesmeni i shpallur në kërkim për skemën e abuzimit me TVSH, Sokol Lami është dorëzuar në polici. Lami akuzohet si
52-vjeçari vdes një javë pasi fitoi 1 milion dollarë në llotari Një burrë ka vdekur nga kanceri më pak se një javë pasi fitoi 1 milion dollarë në lotari. Donald Savastano ishte vetë
Fitoi llotarinë 1 milion dollarëshe, humb betejën me kancerin sot Fitursi i 1 milion dollarëve të një jave më parë në Ney York të lotarisë (gërvisht dhe fito), raportohet se ka vdekur so
Mashtroi 10 persona dhe fitoi 9 milionë dollarë, zbardhet skema e mashtrimit Ditën e djeshme u bë publike skandali me 11 "biznesmenët" në Tiranë të cilët akuzohen se i kanë shkaktuar shtetit një dë
Para mediave botërore, Merkel i jep një "shpullë" Donald Trump (FOTO LAJM) Kancelarja gjermane Angela Merkel ka përshkruar rritjen e populizmit të krahut të djathtë në Evropë si "helm". Merkel
Puna e studentit nga Kosova që fitoi medalje u shpërblye edhe me bursë në SHBA Quhet Albion Krasniqi dhe vjen nga komuna e Malishves. Maturanti i gjimnazit ‘Hasan Nahi’ në Prishtinë njihet për zgjuar