999 rezultate për

fitoi

Fitoi Këngën Magjike, zbulohet kujt i dedikohet kënga e Anxhela Peristerit Ka qenë këngëtarja Anxhela Peristeri ajo që fitoi ditën e djeshme cmimin e parë në Kënga Magjike 2017. Ndonëse vetëm
Si reaguan këngëtarët pasi Anxhela Peristeri fitoi (FOTO LAJM) Deri në votën e fundit askush nuk e merrte me mend se kush mund të fitonte mes Elhaida Danit dhe Anxhela Peristerit.
Begaj kthehet pasi fitoi medaljen: Ja dedikoj gjithçka Shqipërisë Romela Begaj ishte e vetmja sportiste shqiptare që mbajti lart flamurin shqiptar, në kampionatin botëror të peshëngritje
Historiku i 5 Topave të Artë që i ka fituar Cristiano Cristiano Ronaldo mbrëmë fitoi ‘Topin e pestë të Artë’ në karrierën e tij dhe kështu tani së bashku me argjentinasin Leo
Momenti ku Ronaldo fitoi Topin e Artë (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronald
Historia e portierit rus që fitoi Topin e Artë dhe priti 151 penalti (FOTO LAJM) Kur u bë i ditur posteri i Kupës së Botës së vitit 2018, ajo shfaqi një imazh të një prej lojtarëve më të mëdhenj të Rus
Perez mbron Realin: Jam i vetëdijshëm se kam ekipin më të fortë në botë Real Madrid këtë sezon nuk po shkëlqen sikur sezonin e kaluar kur fitoi titullin në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. P
Dhe e ëma e ndjen presionin ndaj Ronaldos, nuk dëshiron ta shikojë gjuajtjen e penalltisë (VIDEO) Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk deshironte ta shikonte djalin e saj duke goditur penalltinë në fitoren nd
Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vo
Messi fitoi "Këpucë e Artë", por spektaklin e dhuroi Suarez me Thiagon Mjafton të kesh mbiemrin Messi dhe e ke spektaklin e sigurë. Edhe pse babai i tij ishte i pranishëm në marrjen e "Këpucë
Modric është ilaçi i Realit të Madridit, ja si ndryshoi loja kundër Malagas me futjen e tij në fushë (VIDEO) Real Madridi arriti që të mposhtë Malagan me mjaft vështirësi sot në Bernabeu me rezultat 3-2. Tekniku Zidane vendosi
Futbollisti shqiptar ndahet nga bashkëshortja: Boll përfitoi prej famës sime Futbollisti nga Gostivari por që luan në Zvicër, Blerim Xhemaili është ndarë nga bashkëshortja e tij Erjona Sulejmani.
Cabellos me transferimin tek Realin bëri realitet ëndërrën e tij Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos. Në fund fi
Vetëvendosjes i ndryshohen dy deputetë Lëvizjes Vetëvendosje do t’i ndryshojnë dy deputetë. Kjo për shkak se Mytaher Haskuka dhe Qëndron Kastrati do t’i lëshoj
Latifi i AAK-së: Nuk kam fituar prej Haradinajt Smajl Latifi nga AAK-ja, nga rezultatet preliminare nga KQZ-ja, me 10 mijë e 483 vota ose 50.69 për qind, e fitoi Rahove
Shpendi fitoi, por ja si do t'ja prishë festën LDK-ja Lidhja Demokratike e Kosovës thotë se do të jenë fitues në Komunën e Prishtinës. Sipas deputetit të kësaj partie, Lum
Mbyllet numërimi: Kush fitoi në komunën tepër të vështirë Ka përfunduar numërimi i votave për komunën e Rahovecit ku mësohet se ka fituar Smajl Latifi i AAK-së me 50.69 për qind
Mbyllet gjithçka në Mitrovicë: Me sa vota fitoi Agim Bahtiri Koalicioni me Vetëvendosjen duket se i ka dhënë fryte kësaj të fundit dhe AKR-së. Ndërkohe që VV-ja është duke udhëhe
Fitoi Lutfi Haziri, LDK-ja "djeg" Gjilanin (VIDEO) Ka filluar furishëm festa në Gjilan pas rezultatit të pritshëm pozitiv të Lutfi Hazirit kundrejt Sami Kurteshit të Vetëv
Fitoi Prizrenin, Totaj ka një kërkesë për kundërshtarin Gjatë ditës së sotme janë mbajtur zgjedhjet lokale të balotazhit në Kosovës. Kutitë e votimit janë hapur në orën 07:00 t