fitoi

Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron me fjalët emocionuese Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Pasi fitoi gjygjin me Olimpiacosin, Hasi tregon planet për të ardhmen Emri i Besnik Hasit qarkullon prej shumë vitesh pranë pankinës së Shqipërisë, por ndryshe nga ajo që mendojnë tifozët sh
U rikthye në media, por si e fitoi famën Genta e Big Brother (FOTO LAJM) Genta Gjalpi, ish-banorja e Big Brother është rikthyer në media pasi kishte hequr dorë disa vite kur edhe përjetoi ekspe
Dj Avici kishte parashikuar vdekjen e tij: Si dua të kujtohem Djali i famshëm suedez Tim Bergling, i njohur më mirë si Avici, vdiq në Muscat, kryeqytetin e Omanit. Në një deklarat
Nuk fitoi asgjë, shkarkohet trajneri më jetëgjatë i Premier League Pas 22 vitesh, Arsenali ka konfirmuar se Wengeri do të largohet nga “Topçinjtë” në fund të sezonit. Arsene Wenger do
Fitoi me ndihmën e shqiptarëve por kush është i pamposhturi Gjukanoviç? Në pushtet prej 27 vitesh, herë si kryeministër e herë si president, i pasur po ashtu, ai është njeriu që udhëhoqi fusha
Luajti gabimisht Romën në skedinë, shikoni sa lek fitoi (FOTO LAJM) Një person luajti ditën e djeshme, plot 1000 dollarë në një skedinë, që në fund rezultoi fituese e pabesueshme. Bash
Torino fitoi mbas 24 vitesh ndaj Interit, festa e vogëlushit bën xhiros e botës (VIDEO) Torino arriti sot pas 24 vitesh të fitonte një ndeshje në fushën e saj kundër Interit të Luciano Spallettit. Skuadra
Humbi jetën disa orë pasi fitoi ndeshjen, boksieri i shpëton jetën 7 personave Boksieri Scott Westgarth që humbi jetën pak kohë mbasi fitoi titullin gjatë ndeshjes së boksit ka shpëtuar jetën e 7 per
Allegri: Goli i Bonuccit? Më vjen mirë që shënoi, por në fund fitoi Juvja Fitorja e djeshme rrit në mënyrë të ndjeshme shanset e Juventusit për titullin e shtatë radhazi, por Max Alegri nuk pran
Dhurata më e bukur, fiton 1 mln dollarë për 18-vjetorin e lindjes (FOTO LAJM) Një adoleshente kanadeze ka fituar "jackpot"-in me biletën e parë që bleu në jetën e saj. Charlie Lagarde fitoi çmimi
Fitoi 2 milionë euro nga mashtrimet, gjykata fundos Olesia Dukën Gjykata ka lënë në burg dentisten Olesia Duka, 38-vjeçaren e akuzuar se mashtroi disa biznesmenë duke iu marrë shuma të
Duro: Kundërshtari fitoi nga mungesat që patëm në ekip Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro u shpreh mjaft i mërzitur për humbjen e pësuar sot në shtëpi, ndaj Luftëtarit, ndër
Si e raportuan mediat serbe suksesin e Dua Lipas në Brit Awards Dua Lipa fitoi çmimin “Këngëtarja më e mirë femër britanike” në Brit Awards ndërsa Stormz fitoi të njëjtin çmim në kateg
Tjetër medalje e artë për Shqipërinë, Izmir Smajlaj triumfon në Turqi Tjetër medalje e artë për Shqipërinë në kampionatin ballakanik të sallave të mbyllura që po zhvillohet në Stamboll të Tu
Heynckes analizon ndeshjen: Reali fitoi me armët që PSG nuk i ka Trajneri gjerman i Bayern Munichut para se Reali i Madridit të thyente 3-1 PSG në Benabeu u kërkoi të gjithëvë që të mos
Përfitoi 675 mijë dollarë, lihet në burg i riu nga Fieri Ditën e sotme gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg me efekt ekstradimin për Aldo Ymerajn. Yme
Italia fiton medaljet e para në PyeongChang Italia ka fituar medaljet e para në Lojërat Olimpike Dimërore të Pyeongchangut Në garën e patinazhit të shpejtësisë 5
Ermal Meta reagon i irrituar: Nuk dini asgjë për mua (FOTO LAJM) Ermal Meta ka reaguar i irrituar pas disa publikimeve mbi jetën e tij private si edhe tekstin e këngës me të cilën fitoi
Lojërat Olimpike Dimërore, 17-vjeçari fiton Medalje të Artë Kanë vazhduar garat në ditën e dytë të Lojërave Olimpike Dimërore, ku Medalje të Artë ka fituar 17-vjeçari, Redmond Gerr