999 rezultate për

fitoi

Nëse vlerat e lojtarëve do ishin si sot, Fenomeni do të ishte më i shrenjti në histori Ekspertët e ueb faqes “Playratings.net”, platforma digjitale që prodhon analiza ekonomike të avancuara në performancën e
Pasi fitoi “C’est la vie”, Kristi rikthehet të këndojë në rrugë Kristi Karkanaqe dhe Lindi Islami janë shpallur fituesit e spektaklit “C’est la vie”. Ata mundën në finale Anxhela Peris
Fitoi bindshëm por dështon në kuvendin komunal Lidhja Demokratike e Kosovës në Podujevë nuk ka arritur ta sigurojë numrin e nevojshëm për të zgjedhur kryesuesin e Kuve
Reali aktual si ai i Murinhos, historia përsëritet Fitimi i La Ligas për Real Madridin pothuajse nuk vlen më në këtë sezon. Kështu të paktën ka vlejtur edhe në sezonet par
Fitoi 1 milion euro në lotari, 64-vjeçari refuzon të marrë paratë (FOTO LAJM) Biagio Vigna është një nga fituesit me fat të Lotarisë Italiane, i cili më 7 janar u bë milioner. 64-vjeçari nga Pin
Golden Globes 2018: Ja kush trimfoi Golden Globes organizohen nga Shoqata e Shtypit të Jashtëm të Hollivudit dhe shihen si një tregues i filmave që vlejnë m
Callejon thyen rekordin e legjendës së Interit i cili fitoi Topin e Artë Callejon është bërë spanjolli me më shumë gola në kampionatin italian. Këtë rekord spanjolli e arriti me golin e shën
Në 2010 fitoi tripletën, ja ku përfundon sot Sneijder Wesley Sneijder nuk ia doli të bindë me paraqitjen e tij te Nice në Ligue 1 në Francë dhe vendosi të zgjidhë kontratën n
Fitoi 7.5 milion lekë, Kryemadhi zbraz arkën e Top Channel Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka korrur një tjetër fitore, por jo në politikë. Ajo bashkë me vajzën e saj, Era
Fitore në ekstrem, Liverpuli merr 3 pikë me vështirësi ndaj Bërnlit Premier Liga angleze e futbollit nuk di të pushojë, as në ditën e parë të vitit 2018. Në javën e 22-të të kampionatit, L
Napoli shpallet kampion dimri Napoli arriti të mbyllë në mënyrë fantastike vitin 2017, me fitoren ndaj Krotones, 0-1 në transfertë. 3 pikët e marr
Cristiano Ronaldo shprehet i lumtur pasi fitoi çmimin nga Globe Soccer Awards (FOTO+VIDEO) Cristiano Ronaldo është shprehur i lumtur pasi fitoi çmimin si më i miri në botë për vitin 2017 nga “Globe Soccer Aëards
Fitoi lotarinë, por iu desh ADN të merrte paratë Verifikim i shenjave të gishtave dhe ADN-së. Policia tajlandeze përzgjodhi këto metoda për të zgjidhur rastin mjaft t
Messi e fitoi El Clasicon duke qëndruar "këmbë përmbi këmbë" (FOTO LAJM) Lionel Messi shënoi një gol dhe asistoi një herë në fitore 3-0 ndaj Real Madridit. Ajo që bie në sy është se Messi mu
Reagimi i Rona Nishliut pasi Eugent Bushpepa fitoi në RTSH Të shtunën u mbajt finalja e festivalit të këngës së RTSH-së, fituesi i të cilës përfaqëson Shqipërinë në "Eurosong".
Fitoi Festivalin e '56, Eugent Bushpepa tregon vajzën që i dedikohet kënga (FOTO LAJM) E konsideruar si një këngët e vetme që e kanë merituar fitoren, Eugent Bushpepaj ka rrëfyer se në fakt kënga "Mall" i de
Jo vetëm Bleona ka fat në bixhoz, ja këngëtarja tjetër shqiptare që luan në kazino (FOTO LAJM) Ndoshta fati nuk i buzëqeshi në dashuri, por në bixhoz, po. Vetëm pak ditë më parë Bleona Qereti u bë pjesë e portale
Pasi fitoi Prizrenin, Haskuka shfaqet në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Mytaher Haskuka, kryetari i ri i Prizrenit sot ka kryer një obligim të besimit islam. Ai bashkë me qytetarët ka shkua
Nuk fitoi Këngën Magjike, Elhaida nxjerr “armën” e fshehur (VIDEO) Anxhela Peristeri e mori cmimin e parë vetëm për shumë pak pikë më shumë se Elhaida Dani. “E ngrirë” e Elhaidës, pat
Gruaja e "Trumpit të Europës" po çmend botën, Zonja e Parë më e bukur (FOTO LAJM) Lëvizja qendrore ANO (YES) e udhëhequr nga miliarderi populist Andrej Babis, i quajtur "Donald Trump of Europe", fitoi z