999 rezultate për

fitoi

Simeone: Griezmann do e fitoj Topin e Artë Diego Simeone beson se Antoine Griezmann është në rrugën e duhur për ta fituar Topin e Artë. “Topi i artë është një v
Sergio Aguero shkruan historinë me Manchester Cityn Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero shkruan historinë me klubin anglez, Manchester City. Aguero me dy golat e tij so
FSHF merr vendimin, në këtë datë do të luhet finalja e Superkupës Skënderbeu-Laçi Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se është vendosur që finalja e Super
Chelsea i dyfishon pagën yllit të skuadrës së tyre Chelsea i ka ofruar mesfushorit N’Golo Kante t’i dyfishojë pagën, duke e bërë atë lojtarin më të paguar në klub. Klub
Ky është trajneri më i mirë i të gjithë kohërave Në një sondazh të “Sport Bible”, Sir Alex Fergusoni mori 77 përqind të votave, duke u konsideruar kështu trajneri më i m
E la i dashuri se ishte mbipeshë, vajza merr vendimin e pakthyeshëm (FOTO LAJM) Një grua e cila ishte ndarë nga i dashuri, për shkak se ishte mbipeshë ka marrë një vendim për trupin e saj që e ka bërë
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM) Duket se Botërori nuk ka gëzuar vetëm tifozët francëz dhe skuadrën e tyre që u bënë Kampion Bote përsëri pas 20 vitesh.
Hazard: Më mirë humbje me Belgjikën se fitore me këtë Francë Belgjika u mund nga franca mbrëmjen e djeshme me një rezultat minimal. Edhe pse loja u dominua nga Belgjika ata kanë
Mashtroi 3 italianët e fitoi 1 milion euro, shqiptari e pëson keq në Tiranë Një 41-vjeçar që kishte krijuar një skemë mashtrimi duke premtuar leje ndërtimi në Itali, përmes një studioje fiktive në
Fitoi lloto e bleu dyqan, ky është prokurori më me fat në Shqipëri Ditën e sotme prokurori Luan Kaloçi do të përballet në seancën dëgjimore me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Tru
Besart Berisha mbetet në lindjen e largët, lë Australinë për Japoninë Besart Berisha largohet nga Melbourne Victory dhe nga futbolli australian. Ish-sulmuesi i përfaqësueses shqiptare dh
Anglia do ta fitojë Kupën e Botës, këtë thotë historia Anglia deri më tani ka bërë një paraqitje të mirë në këtë Botëror sidomos ndeshjen e fundit ku kanë mundur Panamanë me n
Uruguaji e shkatërroi në fushë, por Rusia fitoi bindshëm në tribuna (FOTO LAJM) Përballja mes Uruguait dhe Rusisë në fushën e blertë nuk pati histori, pasi latino-amerikanët dominuan në të gjitha aspe
Senegali bën surprizën, mposht Poloninë e Lewandowskit (VIDEO) Senegali ka marrë një fitore befasuese dhe shumë të rëndësishme përballë Polonisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin G të
Ka gol me penallti në Francë-Australi (VIDEO) Antonie Griezzman shënon golin e parë për Francën në këtë Botëror. Ai ekzekutoi në mënyrë përfekte gjuajtjen nga pen
La Klanin për Vizionin por nuk fitoi, çfarë thotë balerini i njohur? Kanë kaluar pak muaj që kur balerini i trupës së Albi Nakos, Graciano Tagani la Klanin për Vizion Plus. Ai u bë pjesë
Gjuha e trupit, kush fitoi mes dy liderëve gjatë takimit historik (FOTO LAJM) Shtrëngimi i duarve mes presidentit amerikan Donald Trump dhe liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-Un në takimin histor
I pandalshëm, Nadal triumfon në Paris dhe fiton grand-slamin e 17-të Rafael Nadal ka fituar për herë të 11-të në karrierën e tij “Grand Slam” të Francës, “Roland Garros”, duke konfirmuar si
U bë e famshme për sherret, Trejsi Seidini flet pasi fitoi kurorën Besojeni ose jo, por gangsterja e Elbasanit, Trejsi Sejdini ka rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Shqipëri. Trejsi a
Fitoi betejën e parë, shfaqet pas lirisë me familjen Saimir Tahiri Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga marrja e lirisë së ish-ministrit Saimir Tahiri dhe ai duket se po e shijon shumë këtë. P