999 rezultate për

firmosur

Guardiola, trajner i Rusisë? E ardhmja e Pep Guardiola duket se është në Rusi. Sipas gazetës sportive ruse "Sport-Express", ish-trajneri i Barcelonës
Juve blen Lucio dhe Pogba Lucio është lojtari i ri i Juventusit. Ish-mbrojtësi brazilian i Interit është transferuar tek rivalët e përjetshëm të z
Jam në Torino për të firmosur me Juven "Jam në Itali, në Torino, për të folur me Juventusin për transferimin". Ky është komenti që Paul Pogba ka lënë në profil
BE uron Nikoliçin 3 orë para mbylljes së votimeve Tri orë para mbylljes së vendvotimeve për zgjedhjet presidencale në Serbi, Bashkimi Evropian e ka uruar kryetarin e Part
Libi, lindja shpall pavarësinë Rreth 2 mijë delegatë të tribuve të Libisë Lindore pas mbajtjes së një konference shpallën “pavarësinë” e Libisë Lindore
Dhuna në familje, Shqipëria firmos konventën e KE Shqipëria ka nënshkruar gjatë ditës së sotme në Këshillin e Evropës konventën mbi parandalimin dhe luftën kundër dhunës
Fanella dhe topi "made in Barcelona" kushtojnë 280 mijë euro Me 210 mijë euro mund të blesh një apartament ose makinë. Por kur bëhet fjalë për fanellën e skuadrës kampione të Europë
Zyrtare, Nistelrooy lojtar i Malagas Sulmuesi holandez Rud Van Nistelroj edhe zyrtarisht ka firmosur kontratë me skuadrën spanjolle Malaga, raportojnë mediat
Gazetarët kundër regjistrimit etnik e fetar Gazetarët e kanë firmosur të mërkurrën peticionin kundër rregjistrimit etnik dhe fetar të popullsisë. Sot në Tiranë Unio
Arrihet marrëveshja parazgjedhore por pa PS UPDATE - Në momentin e fundit, Partia Socialiste dhe PBDNJ janë tërhequr nga nënshkrimi i marrëveshjes me bllokun e djat
Mijëra qytetarë firmosin kundër Dik Martit Qytetarët e Tiranës firmosën sot peticionin e mbërritur nga Prishtina kundër raportit të Dik Martit i cili akuzon UCK-në
Ribery harron Real Madridin Mesfushori i Bayern Munchenit, francezi Franck Ribery, ka zbuluar se mundësia për transferimin e tij te Real Madridi ka
"Daily Star": Kaka ka firmosur Kaka ka firmosur per te shkuar tek Mancester City. Keshtu shkruan e perditshmja britanike “Daily Star” e cil