999 rezultate për

firmosur

Zyrtare: Andre Schurrle te Chelsea (VIDEO) Andre Schurrle është zyrtarisht futbollist i Chelseat. Ish sulmuesi i Bayer Leverkusen ka firmosur me Blutë e Londrës dh
Monreal: Isco ka firmosur me Real Madrid Mbrojtësi spanjoll i Arsenal, Nacho Monreal ka bërë të ditur se ylli i Malagas dhe Spanjë U21, Isco ka nënshkruar me nën
Chelsea, Mourinho ka firmosur! Nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar nga klubi i Chelsea por për shtypin anglez Jose Mourinho është trajneri i ri i "Bluve"
Messi, fanellë me autograf për Papa Françeskun (VIDEO) Papa Françeskut iu dorëzua ditën e mërkurë një fanelë e Barcelonës e firmosur nga Lionel Messi, gjatë një seance pritje
Ironia e Raiolas: Ibra ka firmosur për Juven Merkato e verës afron dhe Mino Raiola si gjithmonë ka "bombën" e radhës për të shfrenuar imagjinatën gazetareske, por ed
Neymar ka firmosur me Barçën? Në një intervistë për "Radio 4", një anëtar i klubit katalanas, profesor Lopis nga IESE Buisness School ka deklaruar se
Llorente: Ja pse zgjodha Juven Në një rrëfim të gjatë në mediat spanjolle Fernando Llorente sqaron vendimin e tij për të firmosur me Juven, arsyen e la
Haxhinasto firmos sot marrëveshjen e gazit Zv.Kryeministri dhe Ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës Edmond Haxhinasto, pritet të firmosë sot një Marrëv
Nga Spanja: Neymar i Barcelonës Neymar do te veshe fanellen e Barcelones ne te ardhmen. Te pakten keshtu thone te perditshmet spanjolle qe e cilesojne t
Sneijder i thotë "Jo" Interit Zgjati pak më tepër se dy orë takimi mes Wesley Sneijder dhe Inter. Lojtari holandez që ishte i shoqëruar nga menaxheri
VMRO sulmon sërish Fatmir Besimin Fatmir Besimi jo vetëm që nuk pëlqehet më nga VMRO-DPMNE-ja, por këta të fundit kërkojnë me çdo kusht një veprim të mini
Van Persie fluturon për në Manchester Shifra marramëndëse për akordin e Robin Van Persie me Manchester United. "Djajtë e Kuq" kanë ofruar 22 milionë euro prë
Guardiola, trajner i Rusisë? E ardhmja e Pep Guardiola duket se është në Rusi. Sipas gazetës sportive ruse "Sport-Express", ish-trajneri i Barcelonës
Juve blen Lucio dhe Pogba Lucio është lojtari i ri i Juventusit. Ish-mbrojtësi brazilian i Interit është transferuar tek rivalët e përjetshëm të z
Jam në Torino për të firmosur me Juven "Jam në Itali, në Torino, për të folur me Juventusin për transferimin". Ky është komenti që Paul Pogba ka lënë në profil
BE uron Nikoliçin 3 orë para mbylljes së votimeve Tri orë para mbylljes së vendvotimeve për zgjedhjet presidencale në Serbi, Bashkimi Evropian e ka uruar kryetarin e Part
Libi, lindja shpall pavarësinë Rreth 2 mijë delegatë të tribuve të Libisë Lindore pas mbajtjes së një konference shpallën “pavarësinë” e Libisë Lindore
Dhuna në familje, Shqipëria firmos konventën e KE Shqipëria ka nënshkruar gjatë ditës së sotme në Këshillin e Evropës konventën mbi parandalimin dhe luftën kundër dhunës
Fanella dhe topi "made in Barcelona" kushtojnë 280 mijë euro Me 210 mijë euro mund të blesh një apartament ose makinë. Por kur bëhet fjalë për fanellën e skuadrës kampione të Europë
Zyrtare, Nistelrooy lojtar i Malagas Sulmuesi holandez Rud Van Nistelroj edhe zyrtarisht ka firmosur kontratë me skuadrën spanjolle Malaga, raportojnë mediat