999 rezultate për

firmosur

Zyrtare: Afellay te Olympiakos Ibrahim Afellay le Barcelonën për të shkuar në Greqi. Klubi i njohur helen, Olympiakos, ka njoftuar blerjen e sulmuesit
Familjarët: Xhemaili ka firmosur për Milanin "Blerim Xhemaili do të luajë në sezonin e ardhshëm me Milanin", të paktën kështu pretendojnë të afërmit e lojtarit. Sipa
Festë në SHBA, amerikanët të çmendur pas Balotellit Një festë për 500 të ftuar. Ditën e djeshme Milani u ka hapur dyert tifozëve amerikanë, pas përfundimit të stërvitjes. N
BDI akuzon Halimin: Donte të ndërtonte 3 kisha në Shkup Dy ditë më parë, Menduh Thaçi akuzoi BDI-në se në truallin e Burma Xhamisë ka vendosur të ndërtojë shtëpinë e oficerëve.
Berisha: Marrëveshja me FMN zhyt shqiptarët në skamje dhe mjerim më të thellë Kryeministri Sali Berisha tha sot se marrëveshja me FMN-në e firmosur nga qeveria pa i thënë asnjë fjalë publikut, zhyt
Zyrtare: Bartra-Barcelona deri në fund të 2017-ës Telenovelë e marrë fund. Marc Bartra, pas disa muajsh bisedimesh, më në fund ka firmosur kontratën e re me Barcelonën, e
"Djali im nuk shkon te PSG" Lajmi i së përditshmes franceze "L’Equipe" ka turbulluar mendjet e çdo tifozi të Barcelonës kudo në botë. Sipas saj, Lio
Ja sa ofron PSG për Pogba Paris Saint Germain nuk heq dorë nga Paul Pogba. Klubi parizien, siç shkruan "Corriere dello Sport", është gati ti ofroj
Ja sa vlen Suarez Merkatoja dimërore në Angli do të nis në ditën e parë të vitit të ri, ndërsa mediat angleze sot kanë bërë publike marrë
Merkel merr votat e Bundestagut për mandatin e tretë Parlamenti gjerman i ka dhënë me shumicë votash në mandatin e tretë në krye të vendit kancelares Angela Merkel. Ajo ka m
Galliani: Honda ka firmosur deri në 2017 Keisuke Honda është zyrtarisht një lojtar i Milanit. Japonezi, afrimi i të cilit te kuqezinjtë u bë i ditur vetëm pak di
Peticion për strehimin e Petrite Xhaferit (VIDEO) Qindra qytetarë kanë firmosur peticionin me anë të të cilit i kërkojnë ministrit të Punëve Sociale Erion Veliaj dhe inst
Balla: Ja pushimet nga puna të firmosura nga Nishani Deputeti socialist Taulant Balla paraqiti sot në Kuvend shkresa të ndryshme të cilat, sipas tij tregojnë se si i pusho
Lotito: Chievo mashtron, Berisha u ble rregullisht Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka folur për herë të parë për afrimin e Etrit Berishës dhe problematikën që ekzisto
Zyrtare: Nani-United, edhe 5 vite të tjera Nuk ka Serie A për Luis Nanin: Manchester United sapo ka njoftuar nëpërmjet profilit zyrtar në Twitter se ka gjetur akor
Qeveria aksion për shitjen e pronave publike Qeveria Berisha prej disa ditësh ka ndërmarrë një aksion masiv të shitjes dhe transferimit të pronës publike. Pas shitje
Berisha firmos në mesnatë me Lazion Etrit Berisha mund të quhet zyrtarisht një futbollist i Lacios. Pas një tratative shumë të gjatë, "telenovela" e portier
Zyrtare: Willian te Chelsea (FOTO LAJM) Willian te Chelsea, tashmë është zyrtare. Ish lojtari i Anzhi dhe Shakhtar Donetks ka firmosur para pak minutash kontrat
Kukësi godet sërish në merkato (FOTO LAJM) Kukësi po surprizon çdo ditë e më shumë futbollin shqiptar. Pas kalimit të tre tureve në Europë, presidenca dhe i gjithë
Sammer: Nuk kemi firmosur me Alcantaran Drejtori Sportiv i Bayern Munchen, Mathias Sammer frenon entuziazmine tifozëve, duke deklaruar se mesfushori i Barcelonë