999 rezultate për

firmosur

Valon Berisha: Jam shumë i lumtur që kam firmosur për Lazion Valon Berisha tashmë zyrtarisht është pjesë e klubit italian të Lazios, që ka konfirmuar transferimin e tij nëpërmjet nj
I ndihmoi për të firmosur trashëgiminë, kujdestarja zhvat 1/4 e pasurisë së tij Një kujdestare që 'e drejtoi dorën' e një milionari që po vdiste, pasi nënshkroi mbi gjysmën e gjysmës së pasurisë së ti
375 milion lekë për tavolina, beton dhe karrige, "çmendet" Dritan Leli (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli sapo ka firmosur një tender prej 37.5 milion lekësh, i cili parashikon ndërtimin e n
Vuçiç nuk kënaqet, kërkon Asociacionin sipas asaj që ka firmosur Hashimi Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se Asociacioni i Komunave me shumicë Serbe do të themelohet në përputhje me Ma
Goretzka është i Bayernit, mbyllet gjithçka Leon Goretzka sezonin e ri me të gjitha mundësitë do të veshë fanellën e Bayern Munich. Mesfushori pëlqehet prej koh
E FUNDIT / Gjici flet për trajnerin serb, por ky i fundit akoma nuk ka firmosur zgjidhjen e kontratës Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, në prezantimin e trajnerit të ri, Peter Pakult, ndër të tjera komentoi edhe divorcin
Reagon Sukaj: Parimisht kam rënë dakort me klubin, por ende nuk kam firmosur Pas lajmit të publikuar para pak minutash, për arritjen e akordit mes sulmuesit shkodran Xhevahir Sukaj dhe drejtuesve t
Flet babai i Florencit: Si e gjeta djalin të masakruar Babai i Florenc Beqirajt ka rrëfyer udhëtimin e tij në Francë pas lajmit se djali ishte në gjendje kome në një spital të
Akuza të forta në Kuvend, PS në sulm ndaj LSI Pavarësisht se opozita ka braktisur Kuvendin, deputetët e maxhorancës janë pozicionuar në luftë kundër LSI. Në kohën
E bujshme / Raiola dhe Donnarumma kërkojnë prishjen e kontratës me Milanin Mund të jetë problemi i fundit që shqetëson Milanin, por nuk duhej aspak në këto momente. Sipas “Corriere Dello Sport”,
Nard Ndoka nuk mban më: O komunista, përgjigjuni për skandalet! Demokrati Nard Ndoka ka reaguar në lidhje me situatën e nxehtë politikë në vend. Pas akuzash e kundër-akuzash mes op
Gjakovarja shkon për të votuar, por dikush tjetër kishte firmosur për të Një votuese në qendrën nr. 0221C/03D, në fshatin Sheremetaj të komunës së Gjakovës ka shkuar për të votuar, por ka parë
Ahmetaj akuzon PD: Dhatë 178 koncesione në 8 vjet, u firmos edhe të dielave Ministri i Financave Arben Ahmetaj ndër të tjera ka folur sot në iskutimin mbi koncesionet edhe për Koncesionet që ka dh
Vangjeli mohon dorëheqjen e Haki Çakos (VIDEO) Pas lajmit se Haki Cako ka dhënë dorëheqjen gazetari Lorenc Vangjeli ka mohuar në studion e Opinion që ky fakt të ketë
Shikoni kush ka zbarkuar në Londër për të firmosur me Chelsean Dita e sotme është një një ditë e zënë për klubet e Londrës, Chelsea po lëviz për të zyrtarzuar nënshkrimin e dytë në kë
Pepe niset për të firmosur me klubin e ri Pepe është nisur për të zyrtarizuar klubin e tij të ri. Nuk është as PSG, as Iter por është Besiktas. Sipas kanalit C
Zbulohet pakti i fshehtë PD-LSI para zgjedhjeve Pavarësisht se mes PD-LSI nuk ka pasur paqe gjatë fushatës zgjedhore duke u shoqëruar me akuza e kundër akuza të rënda,
Victor Lindelof arrin në Manchester për të zyrtarizuar marrëveshjen Manchester United dhe Benfica kanë rënë dakord për shifrën e 35 milionë paund për Victor Lindelof. Lojtari sot ka arr
Ibrahimoviç mund të rikthehet në Itali Tuttosport shkruan se Zlatan Ibrahimoviç mund të rikthehet në Itali. Sipas mediave italiane Zlatan Ibrahimoviç do të
Ibrahimoviç në Amerikë për të firmosur me LA Galaxy Manchester United dhe Zlatan Ibrahimoviç zyrtarisht nuk kanë rrugën me njëri tjetrin. Klubi zyrtarizoi mos zgjatjen me s