999 rezultate për

firmino

Salah zemërohet me golin e fitores? Ky është reagimi i tij (VIDEO) Liverpool është përballur mbrëmjen e djeshme me PSG për debutimin në Champions LEague. Kjo ndeshje ka qënë tepër e n
Formacionet zyrtare: Liverpool - PSG Liverpool dhe PSG është supersfia e mbrëmjes së sotme në UEFA Champions League. Të dyja skuadrat do të tentojnë të f
Super Firmino, Liverpool dyfishon rezultatin (VIDEO) Liverpool duket se e ka shumë të lehtë përballje kundër Tottenham. Tashmë "The Reds" kanë dyfishuar rezultatin në 0-
Argjentina triumfon pa "yjet", Brazilin e nderojnë Firmino dhe Neymar Mbrëmjen e së premtes, nuk kemi pasur surpriza dhe ndeshje vetëm në Europë për Ligën e Kombeve por edhe në Kontinentin A
Mbyllet pjesa e parë Licester-Liverpool këto janë statistikat Pjesa e parë e ndeshjes mes Licester dhe Liverpool sapo është mbyllur. Liverpool ka dominuar lojën duke shënuar dy g
Liverpool dyfishon rezultatin, Firmino fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Licester. Golin e dytë e ka shënuar Firmino në minutën e 45'. Topi është k
Reagimi i Jesus kur e kuptoi se Firmino do t’ia zë vendin te Brazili Brazili do të zhvillojë dy ndeshje miqësore me SHBA dhe Salvador. Gabriel Jesus nuk ka pasur paraqitjet më të mira me
Klopp publikon listën e lojtarëve, grumbullohet edhe Shaqiri Trajneri gjerman, Jurgen Klopp ka publikuar listën e lojtarëve që do të udhëtojnë drejt Francës. Roberto Firmino dhe
Marcelo mesazh për Firminon pasi quajti Ramosin idiot Pas replikave Ramos-Firmino, ka reaguar edhe braziliani, Marcelo duke thënë se Firmino duhet të tregojë më shumë respekt
Firmino: Alisson hajde tek Liverpooli Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë shaka ku i ka thënë portierit të Romës, Alisson Becker të bashkohet me klu
Ironizon Sergi Ramos, Firmino e quan idiot Ndodhitë e finales së Champions League në Kiev të Ukrainës, vazhdojnë të debatohen edhe sot. Sergio Ramos ka qënë pro
Firmino thotë se Alisson e ka pyetor atë për Liverpoolin Roberto Firmino ka thënë sot se portieri i Romës Alisson e “ka pyetur atë për Liverpoolin, por ai ka edhe oferta të tjer
Firmino: Do ta mposhtim me çdo kusht Real Madridin Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino, mendon se të mposhtin Real Madridin në finalen e Champions Leagues do të ishte nj
Roberto Firmino pushime në Spanjë, përpara finales së madhe Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino po shijon në maksimum pushimin e shkurtër që e ndan nga finalja e madhe e Champion
Roberto Firmino, lojtari i pari që ka arritur këtë gjë në 10 vitet e fundit në Champions Roberto Firmino ka pasur një sezon fantastik për sa i përket në kompeticionin më të lavdishëm për klube, UEFA Champions
Zyrtare: Roberto Firmino zgjat kontratën me Liverpoolin Sulmuesi brazilian, Roberto Firmino ka zgjatur kontratë me klubin anglez, Liverpool. Ai ka nënshkrua një kontratë af
Liverpool dëshiron të blindojë Firminon, gati kontrata e re Roberto Firmino këtë edicion ka zhvilluar 49 ndeshje në të gjitha garat ku ka shënuar 27 gola dhe ka dhuruar 16 asistime
Salah dhe Firmino kapin shifrat e Messit dhe Neymarit që kishin bër para 3 vitesh Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë barazuar shifrat e frikshme të Messit dhe Neymarit që kanë bërë para tri vitesh m
Gjysmëfinalja e parë Liverpool - Roma, formacionet e mundshme Gjysmëfinalet e parë e Ligës së Kampionëve midis Liverpoolit dhe Romës do të startojë sonte në mbrëmje në orën 20:45.
Liverpool përmbys Manchester Cityn (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Autroi i golit është braziliani,