999 rezultate për

fiqiri

Gruaja e Fiqiri Muçës: Nazimja duhej të mbetej pas hekurave përjetë Bashkëshortja e Fiqiri Muçes, vrarë nga Nazime Visha një vit më parë, e ka cilësuar si të butë vendimin e Gjykatës së Ti
Dëshmia e taksistit: Xhaxhai detyroi Nazimen të qëllonte prapë mbi Fiqiriun Taksisti Mirvet Bardhi i cili ka shoqëruar Fiqiri Muçën i cili u ekzekutua nga Nazime Visha në Krrabë të Tiranës në dëhm
Motra e Nazime Vishës, sot para hetuesve Lutfie Visha-Muça do të vihet sot përballë hetuesve për të rrëfyer gjithçka di për historinë e së motrës, Nazimes, me të
Babai i Fiqiriut: Nazimen doja ta kisha nuse të dytë për djalin Zyber Muça, babai i 45-vjeçarit të vrarë, ka rrëfyer për herë të parë marrëdhënien e djalit të tij me 18-vjeçaren Nazime
Vrasja në Kërrabë, 18 vjeçarja mesazhe dashurie dhe kërcënime xhelozie Mesazhet dhe fotografitë e Nazime Vishës dhe Fiqiri Muçës të gjetura në telefonin e këtij të fundit duket se do të hedhi
Rrëfimi i 18 vjeçares: E vrava se më kërcënonte se do më vriste familjen "E vrava se ma nxiu jetën, më kërcënonte se do më vriste të gjithë njerëzit e shtëpisë nëse nuk kthehesha me të. Më shka
Berisha: Vlora do të transformohet Në vijim të fushatës elektorale kryeministri Berisha, ka prezantuar pasditen e sotme kandidatin e “Aleancës për Qytetari