999 rezultate për

fino

Fino, ironi me mungesën e deputetit Sula Mungesa në mbledhjen e sotme të Komisionit Parlamentar të Ligjeve e deputetit Dash Sula ka shkaktuar reagime e batuta ng
Fino: Ata që dalin kundër vendimeve të grupit, jashtë kryesisë Deputeti i Partisë Socialiste Bashkim Fino është shprehur se kolegët e tij të cilët kanë dalë kundër vendimeve të grupit
Serbia po sfidon stabilitetin Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, gjatë vizitës në Finlandë ka dhënë një intervistë për Gazetën “Helingin Sano
Fino: Per ndryshimet ne statut jane pyetur 5000 vete Në orën 11:00 pritet të mblidhet Asambleja Kombëtare e PS-së. Deputeti socialist Bashkim Fino t
Beogradi: EULEX-i definohet neutral Serbia ende nuk ka marrë raportin e sekretarit të përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, Ba
Thaçi-Ahmeti: Çështja e demarkacionit të definohet Sot në Prishtinë u realizua takim në mes kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti dhe kryeministrit t&eum
Sejdin Brahimi, komandanti i gardistëve që mbrojtën Enver Hoxhën dhe Bashkim Finon Nga Hile Lushaku Sejdin Brahimi-komandanti që i takoi të drejtojë specialet kur Policia përballoi stuhinë e prot