999 rezultate për

fino

Bashkim Fino foto me Gëzim Çelën ose siç njihej "Baroni i drogës" Pak ditë më parë do të arrestohej në aeroportin “Nënë Tereza”, Gëzim Çela, njeriu i cili është ishte shpallur në kërkim
Struktura e SHKB-së, deputetët e PS i heqin kompetencën Tahirit Me propozim të deputetit Bashkim Fino, i mbështetur edhe nga kryetari i Komisionit Fatmir Xhafaj dhe relatorja Ermonela
Fino fton opozitën të bëhet pjesë e reformës territoriale Bashkëkryetari i Komisionit Parlamentar për Reformën Territoriale Bashkim Fino i bëri sot apel opozitës të bëhet pjesë e
Bashkim Fino fton të premten Lulzim Bashën për reformën territoriale Kryetari i Komisionit për Reformën Territoriale, Bashkim Fino ftoi në mbledhjen e sotme kreun PD-së, Lulzim Basha që të
Mazhoranca nuk përjashton referendumin për miratimin e Reformës Territoriale Bashkëkryetari i Komisionit Parlamentar për Reformën Territoriale Bashkim Fino gjatë mbledhjes së rradhës së Komisionit
Komisioni, Fino: 20 korriku me hartë të re Update - Më 20 korrik do të jetë gati harta e ndarjes së re territoriale. Me arritjen e kuorumit, mazhoranca çeli pa opo
Komisioni parlamentar për Reformën Territoriale nis punë të hënën Komisioni i posaçëm parlamentar për Reformën Territoriale nis të hënën zyrtarisht punën. Bashkëkryetari socialist i Komi
Blushi, Tahiri, Fino Klosi drekë sekrete 2 orëshe Sebepi i reformë territoriale ka mbledhur në një drekë pune disa prej deputetëve më të rëndësishëm të Partisë Socialiste
CIA për 55 vjet tenton të definojë Maqedoninë?! Agjencia amerikane për zbulim (CIA) që nga 1958 ka tentuar të definojë Maqedoninë dhe për këtë arsye ka bërë një analizë
Komisioni i Ligjeve miraton në parim p/buxhetin 2014 Komisioni i Ligjeve miratoi në parim p/buxhetin e vitit 2014 vetëm me votat e mazhorancës. Mbledhja e sotme është shoqër
Dedja votohet në Kuvend, Fino e Braçe kundër Kuvendi pritet të votojë sot dekretin e Presidentit Bujar Nishani për emrin e kryetarit të Gjykatës Kushtetuese, Bashkim
Xhafaj, Fino e Braho kërkojnë shtyrje të seancës plenare Disa deputetë të grupit parlamentar të Partisë Socialiste si Bashkim Fino, Fatmir Xhafaj e Spartak Braho, kanë propozuar
Gruaja e Barzaglit "ndez" plazhin e Portofinos (FOTO LAJM) Maddalena Nullo e sapo martuar me futbollistit italian të Juventus, Andrea Barzagli ka ndezur plazhin e Portofinos. Ajo
Nëse politika e kërkon, Fino bëhet edhe violinist Fushatë dhe eksperimentim për Bashkim Finon. Një gjë e tillë të vjen në mendje sapo sheh këtë foto ku kandidati socialis
Kryeministri, Fino: Vota e sovranit do mandatojë Ramën Kushtetuta dhe vota e popullit do të përcaktojë se kush do të jetë kryeministri i ardhshëm i vendit. Kështu shprehet në
Lista e PS-së, Fino: Rikandidojnë 80 % e deputetëve Shumica e deputetëve të grupit parlamentar të Partisë Socialiste do të jenë pjesë e listës së kandidimit në zgjedhjet e
Vasili: Aleanca me PD-në, vendim i vështirë Mundësia e një koalicioni PS-LSI nuk përjashtohet as nga deputeti socialist, Bashkim Fino dhe as nga nënkryetari i LSI-s
Fino, ironi me mungesën e deputetit Sula Mungesa në mbledhjen e sotme të Komisionit Parlamentar të Ligjeve e deputetit Dash Sula ka shkaktuar reagime e batuta ng
Fino: Ata që dalin kundër vendimeve të grupit, jashtë kryesisë Deputeti i Partisë Socialiste Bashkim Fino është shprehur se kolegët e tij të cilët kanë dalë kundër vendimeve të grupit
Serbia po sfidon stabilitetin Ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, gjatë vizitës në Finlandë ka dhënë një intervistë për Gazetën “Helingin Sano