999 rezultate për

fino

Kandidon për kreun e FSHF-së, shikoni si dukej Fino kur luante futboll (VIDEO) Bashkim Fino pritet të zyrtarizojë mbrëmjen e sotme kandidaturën për kreun e FSHF-së. Deputeti i Partisë Socialiste
Kush është bjondia bukuroshe e cila zëvëndëson Finon në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë zyrtare kandidimi i Bashkim Finos për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit. Si rrjedhojë, F
Politikani i rëndësishëm dorëzon mandatin e deputetit Duket se për Armando Dukën nuk do të ketë më një mandat tjetër si President i Federatës Shqiptare të Futbollit, pasi për
Ndryshe nga Nishani, Meta vlen 30 milion lekë më shumë për Ramën Pavarësisht debateve në publik dhe çarjes së madhe mes tyre, kur vjen puna tek ndarja e buxhetit dy ish-aleatët, PS dhe
Qeveria i jep 30 mln lekë shtesë Presidencës, Fino kërcënon me pagat Tashmë është bërë zakon që në Komisionin e Ligjëve të shpërthejnë akuzat e debati. Ditën e sotme u diskutua miratimi
Fino vë në siklet zv.ministres: Pashë që po putheshe me kolegen e Financave Ditën e sotme komisionet parlamentare janë duke shqyrtuar projekt buxhetin e vitit të ardhshëm për çdo institucion. N
Vjen mbështetja e parë për Finon në krye të FSHF-së Ndërkohë që janë shtuar zërat se vetëm Bashkim Fino mund të jetë personi që mund të "shkulë" Armando Dukën nga FSHF-ja,
Si rrallë herë, puthje e përqafime në Kuvendin e Shqipërisë (FOTO LAJM) Deputeti socialist Bashkim Fino feston sot ditëlindjen. Ditëlindja e tij përkoi me seancën e sotme parlamentare ku ishte
Ultimatum kryetarëve të degëve të PS: Jepni dorëheqjen! Socialisti Bashkim Fino ka lëshuar një ultimatum të fortë ditën e sotme për kryetarët e degëve të PS nga Asambleja e Për
Fino kritikon hapur në Asamble: Jemi më të dobët se në 2013 Në punimet e Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, ka patur vend edhe për kritika, të cilat kanë ardhur nga deputet
DEL VIDEOJA/ Fino debaton me Braçen, Rama bën me këmbë e duar: Jemi LIVE (VIDEO) Një debat i pazakontë për vitet e fundit ka ndodhur në mbleshjen e sotme të grupit të PS-së nën drejtimin e kryeministri
Bashkim Fino i del në mbrojtje Ruçit: Krenarë që të kemi! Bashkim Fino i ka dalë në mbrojtje kolegut të tij Gramoz Ruçit pas akuzave të rëndë nga opozita. Sapo ka marrë fjalë
Ambasadori francez Timonie: Partia që humbi pushtetin duhet të ridefinohet Pas humbjs së pushtetit secila parti duhet të ridefinohet nëse dëshiron të jetë jetëgjatë sepse jeta i dënon të gjithë a
Si të gatuajmë sallatë me finok Sallatë me finok nga Zonja Vjollca: Përbërësit: 400 gr finok 1 qepë e kuqe 1 portokall ½ tufë majdanoz 2-3 lug
Dialogu Kosovë-Serbi të ridefinohet Njohësit e çështjeve ndërkombëtare dhe analistët politikë, konsiderojnë se dialogu politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë,
Rama nga Gjirokatra: Unë dhe Bashkim Fino s’do lejojmë përsëritjen e '97 Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në një takim me votuesit e rinj në Gjirokastër. Gjatë fjalës së tij, si theksoi
SOT NË '97/ Bashkim Finos i bëjnë pritë në Bushat, arrestohet vrasësi i 6 familjarëve në Fushë-Krujë Gjëndja në të gjitha qytetet e Shqipërisë është e nderë, ku grupe banditësh të ndryshëm kanë kontrollin e shumë zonave n
Zbulohet sëmundja e deputetit socialist, qeveria i dha 2.2 mln lekë për kurimin në Itali Qeveria miratoi sot për të tretën herë një fond ndihme për kurimin e deputetit socialist Bashkim Fino për shkak të probl
Sëmundja, qeveria i akordon fond për herë të tretë Bashkim Finos Deputeti i partisë socialist Bashkim Fino prej disa kohësh vaun nga një sëmundje e rëndë dhe është hera e tretë, sot që
Ndalohet finoku dhe çaji jeshil, të rrezikshëm për shëndetin Kur vjen puna tek kilet e tepërta nuk mund ta mohojmë që jemi drejtuar farmacisë si vendin më të sigurtë për të marrë nj